Miroslav Lukáš - Pokrývačské, klempířské a tesařské práce


Polní 478, Dolní Dunajovice 691 85
Stavební firma Miroslav Lukáš se zaměřuje na tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Realizujeme šikmé i ploché střechy na klíč, dále provádíme rekonstrukce a opravy původních střech včetně hydroizolace.
Nabízíme dodávku a pokládku střešních krytin např. pálené tašky, bitumenové šindele, asfaltové pásy nebo šindele či montáž střešních oken. Zajistíme Vám veškeré klempířské prvky, okapy, rýny, parapety včetně oplechování a lemování.
Vyrábíme krovy, vazníky a jiné dřevěné konstrukce sloužící jako přístřešky.
Provozujeme také vlastní autodopravu, auto s rukou do 8t, převážně k odvozu stavební suti. Součástí našich služeb je půjčovna lešení.

Činnost, řemesla:
- pokrývačské práce
- pokládka a rekonstrukce střech
- střechy na klíč, šikmé i ploché střechy, montáž střešní krytiny
- tesařské práce, výroba krovy, vazníky, přístřešky
- klempířské práce, montáž okapy, rýny, oplechování, lemování
- montáž střešních oken (střešní okna).

Služby:
- nákladní autodoprava, odvoz suti
- půjčovna lešení.

Pokud hledáte firmu, která Vám zajistí pokládku či rekonstrukci střechy na klíč, obraťte se na nás, přijímáme zakázky různých velikostí, od rodinných domů přes panelové domy až haly či průmyslové objekty.
Práce provádíme v regionu Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Pohořelice, Hodonín, Znojmo, Brno venkov. Sídlíme na adrese Polní 478, Dolní Dunajovice, okres Břeclav.

Další produkty a služby
  • tuzemská přeprava nákladů, tuzemská přeprava zemědělských komodit, tuzemská kamionová doprava, tuzemská železniční doprava
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • plastová okna, plastové dveře, plastové posuvné dveře, plastové vstupní dveře, zasklení balkonů plastovými okny
  • realizace dřevostaveb, půdní vestavby, zahradní altány, palubkové obložení, bednění schodišť, dřevěné lávky
  • rámové a modulové lešení, pronájem mobilních lešení, pracovní plošiny, přístupový věžový systém
  • střešní krytiny, keramické doplňky, nová střecha, rekonstrukce střechy, střešní tašky, výkresová dokumentace střechy
  • opravy střech, klempířské práce, pokládka střech, výměna střešní krytiny, pokládání falcované krytiny

T U F A, společnost s ručením omezeným TUFA

Související články
Česká betonová střešní krytina BESK

BESK spol. s r.o.

Česká betonová střešní krytina BESK

Betonové tašky jsou díky svým vlastnostem jedním z nejoblíbenějších typů střešní krytiny. Hlavní výhodou betonové střešní krytiny je dlouhodobá životnost, která se pohybuje kolem 80 let. Společnost BESK patří mezi přední české výrobce betonové střešní krytiny, kterou vyrábí již od roku 1991. Nabízí betonové tašky vysoké kvality s 30letou zárukou za příznivé ceny a s dopravou zdarma.


Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Milan SIHELSKÝ

Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

MH Zasílatelství, s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

BUČEK střechy

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Další produkty a služby
Kvalitní střechy na klíč, dále tesařské, pokrývačské a klempířské práce, Břeclav a okolí

Kvalitní střechy na klíč, dále tesařské, pokrývačské a klempířské práce, Břeclav a okolí

Stavební firma Miroslav Lukáš se zabývá tesařskými, pokrývačskými a klempířskými pracemi v okolí města Břeclav. Stavíme zejména střechy na klíč, dále provádíme rekonstrukce střech a hydroizolace.


Tesařství, pokrývačství, Klempířství, Mikulov, Miroslav  Lukáš

Tesařství, pokrývačství, Klempířství, Mikulov, Miroslav Lukáš

Potřebujete novou střechu nebo opravit střechu starou? Firma Miroslav Lukáš provádí střechy na klíč, generální realizace střech, půdní vestavby. Máme dlouholeté zkušenosti ve stavebních řemeslech pokrývačství, klempířství, tesařství. Zaměřujeme se na provádění všech druhů střešních plášťů. Tesařské práce - konstrukce krovu, dřevěné a ocelové konstrukce střechy, vazníky Pokrývačské práce - pokládka betonových střešních tašek, pálených střešních tašek asfaltových šindelí, živičných krytin, lehkých plehových krytin, vláknocementové střešní krytiny..... Klempířské práce - klempířské konstrukce-parapety, okapy, rýny, lemování, oplechování, veškeré střešní doplňky, pokládka plechových krytin Dodáváme a montujeme střešní okna, prosklené vikýře. Dále vám nabízíme: Zpracování návrhů a doporučení vhodných materiálů Posouzení stávajícího střešního pláště Zpracování cenové kalkulace Odvoz stavební suti. Kontejnerová doprava. Půjčovna lešení Práce provádíme převážně v regionu Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Pohořelice, Hodonín, Znojmo, Brno venkov.


Pokryvačství, tesařství, půjčovna lešení

Pokryvačství, tesařství, půjčovna lešení

Služby, prodej: -práce pokryvačské, klempířské, tesařské, zámečnické -rekonstrukce i opravy střech, střechy na klíč -výměna a pokládka krytiny -dřevěné a ocelové konstrukce -vazníky, krovy, haly, přístřešky, okapy, rýny, oplechování, parapety, lemování -hydroizolace -montáž a dodávka střešních oken -střešní krytiny - bitumenové i asfaltové šindele a pásy, pálená taška, lehká střešní krytina -podlahovky, palubky -realizace zakázek. Autodoprava: -auto s rukou do 8t -odvoz stavební suti -kontejnerová doprava Avie 3,5t. Půjčovna lešení.


Tesař, pokrývač, klempíř,  Mikulov, MIROSLAV LUKÁŠ

Tesař, pokrývač, klempíř, Mikulov, MIROSLAV LUKÁŠ

Hledáte firmu na opravu střechy nebo na stavbu střechy nové? Hledáte skušeného pokrývače, tesaře nebo klempíře? Firma Miroslav Lukáš má dlouholeté zkušenosti a nabízí práce v těchto řemeslech: tesař, pokrývač, klempíř, zámečník. Provádíme kompletní práce na střeše, včetně rekonstrukce a oprav střechy, realizace střech na klíč. Nabízíme všechny práce spojené s pokládkou střešních krytin, izolace a zateplení střech , tesařské a klempířské práce, okapový systém, střešní okna. Poradíme Vám s volbou střešní krytiny. Pro svou práci využíváme kvalitní materiály od certifikovaných dodavatelů: Bramac, Tondach... Nabízíme velký výběr střešních krytin: pálená taška, lehká střešní krytina, bitumenové šindele a pásy, asfaltové šindele a pásy Dobrá izolace a zateplení střechy Vám zabrání úniku tepla a ušetří energii. Další služby: Maloobchod, prodej, pokládka: -palubky, podlahovky Autodoprava, auto s rukou -do 8t. Odvoz stavební suti. Půjčovna- kontejnerová doprava, Avie 3, 5t. Půjčovna lešení. Práce provádíme v regionu Břeclav, Hodonín, Mikulov, Znojmo, Brno venkov. Máme dlouholeté skušenosti s výstavbou, opravou a rekonstrukcí střech. Vaše poptávky posílejte na email miroslav.lukas@centrum.cz


Klempíř, půjčovna lešení a kontejnerů, Dolní Dunajovice

Klempíř, půjčovna lešení a kontejnerů, Dolní Dunajovice

Provádím práce: -pokrývačské -rekonstrukce střech -nové střechy, střecha na klíč -střechy hal, přístřešky atd. -hydroizolace -klempířské konstrukce-okapy, rýny, rýna. Též prodej palubek, podlahovek Dále provozujeme: -autodopravu -půjčovna- kontejnerová doprava, Avie 3, 5t. -půjčovna lešení.


Rekonstrukce střechy, tesařství, klempířství,pokrývačství Mikulov

Rekonstrukce střechy, tesařství, klempířství,pokrývačství Mikulov

Vše pro vaši střechu. Provádíme pokrývačské , tesařské , klempířské a zámečnické práce včetně dodávky materiálu. Dodávka a montáž tesařských konstrukcí včetně vazníků. -rekonstrukce staré střechy, střecha -nové střechy, střecha na klíč -dřevěné a ocelové konstrukce -střechy, haly, přístřešky atd. -rekonstrukce ploché střechy, hydroizolace -klempířské konstrukce-okapy, rýny, rýna. Maloobchod, prodej, pokládka: -palubky, podlahovky Autodoprava, auto s rukou -do 8t. Odvoz stavební suti. Půjčovna- kontejnerová doprava, Avie 3, 5t. Půjčovna lešení. Práce provádíme v regionu Břeclav, Hodonín, Znojmo, Brno venkov. Sídlo: -Dolní Dunajovice, Polní 478.