Elmot Milan Vašuta

Servis ventilátorů, převodovek a frekvenčních měničů za skvělé ceny

Elmot
Milan Vašuta
Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Ve elektroservise ELMOT se sídlem v Pohořelicích u Brna provádíme pozáruční servis a opravy ručního elektrického nářadí značek BOSCH, NAREX, MAKITA, PROTOOL. Profesionální mechanici s mnohaletou zkušeností zajistí servis a opravy elektrických bouracích a vrtacích kladiv, elektrických vrtaček, brusek, řetězových pil, listových a přímočarých pil, ručních kotoučových pil, ponorných a stolních pil, frézek a hoblíků. Elektrické ruční nářadí opravujeme v nejkratších možných termínech, opravené zboží můžeme dovézt na místo Vašeho určení.

Elektrické nářadí Bosch, ELMOT Milan Vašuta, Pohořelice

Pozáruční servis elektrického ručního nářadí BOSCH, NAREX, MAKITA, PROTOOL

Elektrické ruční nářadí především BOSCH, NAREX, MAKITA, PROTOOL, ale i jiných značek přijímáme k opravám a pozáručnímu servisu v naší firmě ELMOT v Pohořelicích u Brna. Provádíme servis elektrických vrtaček, brusek, pil, frézek, hoblíků, horkovzdušných pistolí, elektrických bouracích a vrtacích kladiv, stavebních míchadel. Elektrickému ručnímu nářadí rozumíme, s opravami a servisem máme dlouholeté zkušenosti, nabízíme krátké servisní lhůty, opravy a servis ručního nářadí provádíme za příznivé ceny.

Pozáruční servis elektrického ručního nářadí, ELMOT


Pravidelný servis a opravy elektrického ručního nářadí s možností doručení

Jestliže vlastníte elektrické ruční nářadí, jako například elektrické frézky, brusky, vrtačky, elektrická bourací a vrtací kladiva, míchadla, pily, hoblíky, a chcete, aby Vám ruční nářadí bezvadně fungovalo, zajistěte mu v naší firmě ELMOT pravidelný servis. Odvádíme poctivou práci, k našim zákazníkům jsme vstřícní, servisované zboží doručíme na vyžádání do firmy nebo přímo do Vašeho domu. Servisní práce i opravy elektrického ručního nářadí řešíme rychle a spolehlivě. Vyzkoušejte si nás!Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí

Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy