Velkobílovická vína s.r.o


Žižkovská 1374, Velké Bílovice 691 02

Vinařství-20ha vinic, okres Břeclav, oblast jižní Morava:
-výroba, prodej, distribuce víno, vína
-zpracování hroznů, obchod s vínem

-dodávka do restaurací, hotelů, vinoték, vináren
-řízené degustace provádíme jak ve vinařství, tak u firemních zákazníků, v prostorách zákazníka
-pro více informací volejte na tel. paní Andrea Šustková- 775 769 011

Vína:
-jakostní odrůdová
-s přívlastkem (přívlastková)-kabinet, pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, slámová, barrique

-červené-Svatovavřinecké, Frankovka, Zweigeltrebe, Dornfelder, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, Cabernet Moravia
-bílé víno-Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Muškát moravský, Sauvignon, Rulandské šedé, Chardonnay, Pálava

-lahvové víno

Řízené kvašení za účelem získání aromatických a harmonických vín bílých odrůd.
Fermentace červených odrůd bezoxidační metodou.

Sadařství-25 ha ovocných sadů, prodej, pěstování ovoce, meruňky, meruněk a broskve, broskev, broskví(nektarinky) podle úrody.
Člen Svazu integrované produkce, který dbá na ekologické pěstování ovoce, hroznů a výrobu vína.
Možnost posezení ve vinném sklepě, řízené degustace, ochutnávka vína, ukázka provozu, exkurze do vinic.

Firemní etikety, firemní víno.
Tvorba firemní etikety:
Nabízíme možnost vytvořit firemní etiketu nebo osobní text na jakékoliv víno (logo firmy na etiketě apod...).Služba je spoplatněna, pro informace je nutné kontaktovat emailem nebo telefonicky zástupce vinařství.

IČ: 27435601
DIČ: CZ27435601
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Andrea Šustková

Vinařství, vinné sklepy Velké Bílovice

Vinařství, vinné sklepy Velké Bílovice

Společnost Velkobílovická vína s.r.o vyrábí a prodává kvalitní vína jihomoravského kraje. Nabídka vín: -odrůdová - zpracováváme 16 druhů odrůd -jakostní -přívlastková -slámová. Zpracováváme především tyto odrůdy: Bílá vína: - Müller Thurgau - Tramín červený - Veltlínské zelené - Muškát moravský - Sauvignon - Rulandské šedé - Chardonnay - Pálava Červená vína: - Svatovavřinecké - Frankovka - Zweigeltrebe - Dornfelder - Rulandské modré - Cabernet - Sauvignon - Cabernet Moravia Možnost posezení v pěkném prostředí vinného sklepa u kvalitního vína. Na Vaše přání Vás provedeme vinicemi i naším provozem, připravíme řízenou degustací našich vín. Nakoupit u nás můžete také dárkové balení vín, pro firemní vína vyrobíme etiketu s logem Vaší firmy. ZA VINAŘEM DO VELKÝCH BÍLOVIC Tradiční vinařská akce, která začíná od 25. dubna a končí 4. září 2013. Po dobu 19. týdnů postupně otevřou své dveře 50. vinařství. Každý týden 3 až 5 vinařství, od čtvrtka do středy, ve vedlejší sezóně po dobu 9 týdnů od 15:00 – 19:00 hod a v hlavní sezoně po dobu 10 týdnu od 13:00 do 19:00 hodin. Velké Bílovice patří mezi nejúrodnější místa v České republice. Vinné sklepy Velké Bílovice jsou známé rozsáhlou sklepní lokalitou a skvělými víny. Moravské vinařské stezky můžete projet na kole nebo projít pěšky. Trasy jsou určené pro různé věkové i výkonnostní kategorie. Provedou Vás mezi vinicemi, malebnými vinařskými obcemi, turistickými zajímavostmi. Region nabízí možnosti pro turistiku, vinařskou turistiku i dovolenou. Během července můžete využít možnost nákupu meruněk a broskví. V našich ovocných sadech pěstujeme broskve i meruňky. Více informací na webových stránkách. Kulturní kalendář Velkých Bílovic: 29.6.2013 Folkový festival Úlety a country večer 6.7.2013 Zpívání pro radost Místo konání: Belegrady, nám. sv. Urbana 24.8.2013 Zarážání hory Místo konání: Pod Předníma, ulička Horenského práva 11.8.2013 Zahrávání hodů Místo konání: náměstí, sólo Organizátor: stárci a chasa 9.8.2013 - 11.8.2013 Výstava drobného zvířectva 3.8.2013 Setkání Pod Předníma 8.9.2013 - 10.9.2013 Hody Místo konání: náměstí, sólo 7.9.2013 Stavění máje Místo konání: náměstí, sólo 24.11.2013 Přehlídka dětských a mládežnických dechovek Místo konání: KD Velké Bílovice 23.11.2013 Soutěž ve vaření zelňačky s adventním jarmarkem Místo konání: náměstí 16.11.2013 Svatomartinská slavnost na Púrynkách Místo konání: Púrynky, nám. sv. Martina


Vína z Moravy, Velkobílovická vína s.r.o

Vína z Moravy, Velkobílovická vína s.r.o

Chcete ochutnat vinikající vína z Moravy? Jste milovníci vína a vinařské turistiky? Hledáte vhodný dárek pro své blízké nebo obchodní partnery? Velkobílovická vína s.r.o nabízí špičková vína různých odrůd z vlastní produkce. Máme dlouholeté zkušenosti , výrobou vína se zabýváme již od r. 1994. Vyrábíme vína jakostní i přívlastková, také vína slámá, včetně barrique. Nabídka našich vín obsahuje : Základní řadu a Prémiovou řadu. Nejprodávanější odrůdy vín jsou: Rulandské šedé Müller Thurgau Veltlínské zelené Muškát moravský Sauvignon Chardonnay Pálava Tramín červený Svatovavřinecké Frankovka Zweigeltrebe Dornfelder Rulandské modré Cabernet Sauvignon Cabernet Moravia Nabízíme možnost vytvořit firemní etiketu nebo osobní text na jakékoliv víno (logo firmy na etiketě apod...) Ceny nabízených vín najdete nna našich webových stránkách www.velkobilovickavina.cz


Vinný sklep, vinařství Velké Bílovice, Břeclavsko

Vinný sklep, vinařství Velké Bílovice, Břeclavsko

Lahvujeme kvalitní odrůdová vína - jakostní a přívlastková vína, také vína slámová, včetně barrique. Využijte našeho dárkové balení 2 lahví vína vhodné jako dárek pro vaše blízké, obchodní partnery, či zaměstnance. V případě zájmu nabízíme možnost posezení v příjemném prostředí vinného sklepa u dobrého vína, řízené degustace. Můžete využít ukázky provozu a v případě zájmu je možná i exkurze do vinic. Nabízíme možnost vytvořit Vaši firemní etiketu nebo osobní text na jakékoliv víno (logo Vaší firmy na etiketě apod...). Od nás budete odcházet spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Prodej vína, vinné sklepy, degustace vína, Velké Bílovice

Prodej vína, vinné sklepy, degustace vína, Velké Bílovice

Společnost Velkobílovická vína Vám nabízí široký sortiment jakostních a přívlastkových vín velkopavlovické podoblasti. Prodej vína pro vinárny, vinotéky,restaurace, hotely ale i turistům a cykloturistům. Možnost posezení ve vinném sklepě-řízené degustace, ukázka provozu , případně exkurze do vinic. Nabízíme také firemní etikety, firemní víno. Tvorba firemní etikety: možnost vytvořit firemní etiketu nebo osobní text na jakékoliv víno (logo firmy na etiketě apod...).Služba je spopletněna pro informace je nutné kontaktovat emailem nebo telefonicky zástupce vinařství. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Výroba vín Velké Bílovice

Výroba vín Velké Bílovice

Výroba, distribuce, služby: -vína jakostní odrůdová -vína přívlastková - pozdní sběr, slámová, kabinet, výběr z hroznů a bobulí, barrique -červená vína - Dornfelder, Frankovka, Cabernet Sauvignon a Moravia, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe -bílá vína - Muškát moravský, Sauvignon, Pálava, Rulandské šedé, Veltlínské zelené, Chardonnay -láhvová vína -vlastníme 20 ha vinic -dodávka vín do vinoték a vináren, hotelů a resturací -řízené kvašení bílých odrůd -fermentace červených odrůd -25 ha ovocných sadů - meruňky, broskve -tvorba firemních etiket a osobního textu. Vinný sklep: -řízená degustace -exkurze vinice -ukázka provozu -možnost posezení.


Vinný sklep, výroba vína, vinařství Velké Bílovice

Vinný sklep, výroba vína, vinařství Velké Bílovice

Velkobílovická vína vyrábí a prodává kvalitní vína Jižní Moravy: -vysazeny vlastní vinice -moderní provoz ke zpracování a pro výrobu vína -nejmodernější technologie -vysoká kvalita vína -nerezové nádrže pro kvasný proces -aromatické, harmonické bílé vína -fermentace červené odrůdy speciální metodou - výrazně zvýšená kvalita červených odrůd. Nabízíme sortiment kvalitních odrůdových - přívlastkových a jakostních vín, ale také slámových vín. Bílá vína: -Muškát moravský -Veltlínské zelené -Pálava -Tramín červený -Chardonnay -Rulandské šedé -Müler thurgau -Sauvignon. Červená vína: -Cabernet moravia -Frankovka -Rulandské modré -Cabernet -Svatovavřinecké -Zweigeltrebe -Sauvignon -Dornfelder. Nabízíme možnost posezení ve vinném sklípku s degustací našich vín.


Velkobílovická vína, vinařství Velké Bílovice

Velkobílovická vína, vinařství Velké Bílovice

Vážení přátelé Velkobílovického vína, přijíždíte do Velkých Bílovic poprvé a nevíte si rady jak začít? V infocentru a na info-tabuli na náměstí Osvoboditelů ve Velkých Bílovicích zjistíte,kontakty na vinaře, vinné sklepy a naše vinařství Velkobílovická vína. Jako každý rok jsme připravili novinky. Ochutnáte skvělá vína. Pokud jste nestihli navštívit Salon vín ve Valticích, tak přijďte ochutnat naše víno - výběr z hroznů, suché, Barrique. Těšit se na Vás bude kolektiv vinařství Velkobílovická vína.


Ze sklepa do sklepa; dobré víno

Ze sklepa do sklepa; dobré víno

Vážení milovníci našeho vína, přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na již 5. ročník Putování za vínem ZE SKLEPA DO SKLEPA 2010 Akce se bude konat 27.3.2010 od 11 - 19 hod. ve Velkých Bílovicích na ulici Žižkovská 1253. Naše vinařství je číslo 25Další produkty a služby
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • sladké jedlé plody, vitamíny a minerály, zdravá strava, tropické a subtropické plody, ovoce mírného pásu
  • alkoholické nápoje, vinné produkty, vinařský sortiment, vinná réva, jakostní vína

Svatební výzdoba POSPA

Související články
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.