Rigiform, s.r.o.


Čajkovského 45, Hodonín 695 01
Naše stavební společnost se zabývá montáží a prodejem materiálu pro suchou výstavbu.

Prodej, dodávka a montáž:
-kompletní sádrokartonové systémy RIGIPS, KNAUF
-střešní okno, okna VELUX, PRIMA FENESTRA, ROTO, FAKRO
-minerální a kazetové podhledy THERMATEX, DONN včetně osvětlení
-tepelné a zvukové izolace KNAUF, INSULATION
-difuzní a parotěsné fólie DÖRKEN, JUTA
-lepenky
-nářadí, elektronářadí, stavební chemie a příslušenství
-stavební materiál pro suchou výstavbu.

Poradenství.

Vlastní autodoprava.

Kompletní realizace.

Sklenářství Velká kasárna
Sklenářské práce.

Produkty
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • chemické výrobky pro stavebnictví, laky a lepidla, přísady do betonu, elektricky vodivé penetrace, vyrovnávací hmoty
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • sádrokartonové příčky a podhledy, stěny ze sádrokartonu, montáž sádrokartonů, sádrokartonové konstrukce, služby sádrokartonáře
  • elastické hydroizolační stěrky, izolační lepidla, spárovací hmoty, silikonové tmely, minerální plsť, izolační těsnění
  • sádrokartonové desky, tepelná a zvuková izolace, podhledy ze sádrokartonu, opláštění výtahových šachet


Související články
Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

De.Mann Group s.r.o.

Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

Podlaha ze sypaného polystyrénu je kompatibilní s podlahovým vytápěním a zvyšuje jeho účinnost. Má také nízkou reálnou tepelnou vodivost celého izolačního souvrství (0,051 W/mK), což znamená lepší udržení tepla v místnosti. Podlahy ze sypaného polystyrenu od firmy De.Mann Group s.r.o. tlumí hluk z okolí i z podlahy samotné.


Druhy hydroizolace a její přednosti

Den Braven Czech and Slovak a.s.

Druhy hydroizolace a její přednosti

Hydroizolační stěrky rozlišujeme dle jejich materiálového složení (disperzní, polymer cementové nebo asfaltové), druhu použití a dle způsobu přípravy. Mohou být jednosložkové či dvousložkové. Jsou vodotěsné, pružné a odolávající tlaku a mechanickému namáhání dlaždic. Snadno se nanášejí a výborně drží na podkladě.


Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

GAVENDA s.r.o.

Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.


Firemní články
Kvalitní montáž kazetových a minerální podhledů THERMATEX, DONN Hodonín

Kvalitní montáž kazetových a minerální podhledů THERMATEX, DONN Hodonín

Prodej a kvalitní montáž kazetových a minerální podhledů THERMATEX, DONN i s osvětlením, vypracování cenového návrhu od firmy Rigiform, s.r.o. v Hodoníně.


Prodej a montáž materiálů pro suchou výstavbu, kazetové a minerální podhledy Hodonín, Jihomoravský kraj

Prodej a montáž materiálů pro suchou výstavbu, kazetové a minerální podhledy Hodonín, Jihomoravský kraj

Sháníte materiály pro suchou výstavbu? Pak neváhejte a obraťte se na jihomoravskou společnost Rigiform, s.r.o.! Naše společnost s působností po celém Jihomoravském kraji se zabývá prodejem a montáží minerálních a kazetových podhledů značky THERMATEX a DONN a to včetně osvětlení. Poradíme jaký podhled je pro Vás nejlepší a vypracujeme cenový návrh zakázky. Součástí služeb i zajištění dopravy materiálů. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny podstatné informace o nás včetně seznamu používaných materiálů a ukázek referenčních prací. Naši provozovnu naleznete v Hodoníně na ulici Čajkovského.


Montáže tepelných a zvukových izolací Hodonín, Jihomoravský kraj

Montáže tepelných a zvukových izolací Hodonín, Jihomoravský kraj

Chcete si objednat profesionální montáž tepelných a zvukových izolací KANUF INSULATION od firmy z okolí Hodonína,pak si tyto služby objednejte u Jihomoravské společnosti Rigiform, s.r.o. Nabízíme: Kazetové a minerální podhledy THERMATEX, DONN (včetně osvětlení), sádrokartonové systémy KNAUF, RIGIPS, střešní okna ROTO, VELUX, FENESTRA, parotěsné a difuzní fólie JUTA, DÖRKEN, nářadí, elektronářadí, lepenky, stavební materiál pro suchou výstavbu, stavební chemie a další. Mezi naše služby patří i poradenství, provedeme cenové návrhy a kompletní realizace izolací. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně na ulici Čajkovského.


Sádrokartonové systémy Brno

Sádrokartonové systémy Brno

Naše firma Rigiform je z Hodonína, nabízí montáž a prodej sádrokartonů, sádrokartonových systémů, kompletní sádrokartonové systémy RIGIPS, KNAUF. Zaručíme rychlou montáž, odbornou montáž, kvalitu odvedené práce. Hlavní je pro nás spokojenost zákazníků a přijatelné ceny. Poskytujeme odborné konzultace zákazníkům.Sádrokartonové systémy Brno. Více informací na webových stránkách.


Sklenářství Hodonín

Sklenářství Hodonín

Společnost Rigiform, s.r.o., sídlí v Hodoníně a nabízí veškeré sklenářské práce. Sklenářství, provádíme zasklívání všecho druhu, a potřebnou odbornou montáž a poradenství. Dodáme sortiment plochých skel, dvojskla, bezpečnostní skla.Zasklíme výlohy, dveře, okna a ostatní sklenářské práce.Poskytujeme komplexní služby, reagujeme rychle a spolehlivě. Neváhejte nás kontaktovat.


Sádrokartony, sádrokartonové systémy Hodonín, Brno

Sádrokartony, sádrokartonové systémy Hodonín, Brno

Naše firma Rigiform nabízí montáž a prodej: -sádrokartony -sádrokartonové systémy -kompletní sádrokartonové systémy. Zaručíme: -rychlá montáž -odborná montáž -kvalita odvedené práce -spokojenost zákazníků -přijatelné ceny. Více informací na webových stránkách.


Sklenářství, sklenářské práce Hodonín

Sklenářství, sklenářské práce Hodonín

Nabízíme: -sklenářství -zasklívání všeho druhu -sklenářské práce -veškerou potřebnou odbornou montáž.


Tepelné izolace, střešní okna Hodonín

Tepelné izolace, střešní okna Hodonín

Prodej, montáž, dodávka, služby: -tepelné a zvukové izolace KANUF INSULATION -kazetové a minerální podhledy THERMATEX, DONN (včetně osvětlení) -sádrokartonové systémy KNAUF, RIGIPS -střešní okna ROTO, VELUX, FENESTRA -parotěsné a difuzní fólie JUTA, DÖRKEN -nářadí, elektronářadí -lepenky -stavební materiál pro suchou výstavbu -stavební chemie -příslušenství -cenové návrhy -poradenství -kompletní realizace -doprava materiálů.