TS - tech, spol.s r.o.


Lipová alej 3087/1, Hodonín 695 01

Žárové nástřiky a navařování kovů, keramické povlaky, keramiky, karbidů, včetně broušení:
-nástřiky hřídelové části namáhané na otlačení
-nástřiky hřídely, hřídelů a čepy, čepů pro kluzné uložení
-nástřiky ucpávkové hřídely a pouzdra, pouzdro, pouzder
-nástřiky hrana, hrany šneků, šneku proti otěru
-nástřiky hydraulické převaděče
-nástřiky součástí vystavené abrazi
-nástřiky součástí pracujících za zvýšených teplot
-přetavené povlaky
-HVOF povlaky
-kovové povlaky
-keramické povlaky.
Renovační práce technologiemi metalizace (elektrickým obloukem a plamenem, trubičkové dráty, keramické tyčky, prášky za studena a za tepla).

Prodej speciální přídavné materiály:
-prášky, speciální elektrody, dráty, trubičkové dráty
-metalizační pistole
-materiálů pro svařování a metalizaci (žárové stříkání)
-zastoupení Wall Colmonoy.
Člen sdružení GTS (Gemeinschaft Thermisches Spritzen).

IČ: 26901048
DIČ: CZ26901048
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radek Škodík

Keramické povlaky Hodonín

Keramické povlaky Hodonín

Společnost TS - tech, spol.s r.o. nabízí keramické povlaky: -Ochrana kovů keramickými povlaky -Prodloužení životnosti kovů keramickými povlaky -keramické povlaky jako tepelná bariéra -keramické povlaky se používájí jako elektroizolační vrsta. Více informací na webových stránkách.


Přetavené povlaky Hodonín, Jihomoravský kraj

Přetavené povlaky Hodonín, Jihomoravský kraj

Zaměřujeme se především na žárové stříkání a poskytování nabídek technologie a materiálu. Jsme začleněni do srdružení Gemeinschaft Thermisches Spritzen a tím pádem máme přístup k nejnovějším poznatkům z této oblasti. Jsme i dodavateli přídavných materiálů pro svařování a žárové nástřiky. Přetavené povlaky: Materiál který je nastříkán v podobě prášku na bázi niklu nebo kobaltu je následně přetaven. V tomto procesu dochází ke spojení částic nástřiku a difúznímu spojení s materiálem základním. Vyznačují se vysokou přilnavostí a bezporézností, jsou velmi odolné proti nárazu, kavitac , otěru ,oxidaci a mají vysokou oxidační a korozní odolnost. Povrch odolá teplotě do 600 oC a krátkodobě dokonce i do 1000 1000 oC. Nanášená vrstva je silná -0,3-2 mm. Možnost použití: -písty -hřídele -ucpávky -čerpadlová vřetena -armaturní ventily aj. Více informací na webových stránkách.


Žárové nástřiky Hodonín, Jihomoravský kraj

Žárové nástřiky Hodonín, Jihomoravský kraj

Naše společnost se zabývá žárovým stříkáním a poskytováním komplexních nabídek technologií a materiálů. Díky začlenění do sdružení Gemeinschaft Thermisches Spritzen máme přístup k nejnovějším poznatkům z této oblasti. Dodáváme také přídavné materiály pro svařování a žárové nástřiky. Žárové nástřiky: Předností je nízká teplota při nanášení (do 150°C) díky tomu nedochází k žádným deformacím ani tepelnému ovlivnění. Nanáší se keramický, kovový popř. i plastový materiál který je uveden prakticky do tekoucího stavu na základní materiál. Díky vyspělosti a široké škále používaného materiálu je dnes žárový nástřik používán skoro ve všech odvětvích průmyslu. Tvrdost nanášeného materiálu se může dle výběru pohybovat od 200 do 1600HV. Povlaky je možné nanášet na většinu kovů, nejčastěji je však použit na: ocel, litinu, bronz a hliník. Více informací na webových stránkách.


Prodloužení životnosti strojních součástí a jejich opravy;

Prodloužení životnosti strojních součástí a jejich opravy;

-oprava hřídelí v místě uložení, oprava pístnic, plunžrů, pístních tyčí, hran lisovacích šneků...... -keramická pouzdra


Prodej speciálních materiálů; Ni a Co slitin, Mo, Ti, Ta, W, Ni

Prodej speciálních materiálů; Ni a Co slitin, Mo, Ti, Ta, W, Ni

materiály WALL COLMONOY: prášky a odlitky z Ni a Co slitin, materiály H.C. STARK: Mo, Ti, Ta, W, Ni, materiál pro svařování, navařování a pájeníDalší produkty a služby
  • cínování a černění, dekorativní chromování, eloxování a fosfátování, galvanické niklování, pískování a leštění, žárové zinkování
  • laminovací a převíjecí zařízení, speciální dopravníky, impulsní svářečka, strojní součásti, zkušební technika

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň

Související články
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Kovoobrábění a moderní technologie
Kovoobrábění a moderní technologie

Když se řekne dřevo, tak hned si představíme nábytek a další dřevěné produkty z dílen truhlářů. Ale když se řekne kov, tak za tím se už skrývají mnohem těžší produkty, které jsou součástí kovoobrábění a přinášejí mnoho užitečného do různých odvětví průmyslu. Expertem na kovoobrábění je i firma KOLMETAL, s.r.o. Kolín.


Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů
Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů

Společnost se nachází v okrese Kolín a má veškeré potřebné znalosti a prostředky k tomu, aby se mohla odborně a precizně zabývat tímto tématem. Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana kovů je v posledních letech velice žádaná. Naše firma dbá také na pravidla, a proto je každý materiál v souladu s ekologickou úpravou.