Elektromarkt, spol. s r.o.


Prušánky 296, Prušánky 696 21
Společnost Elektromarkt, spol. s r.o. se specializuje na montáže slaboproudých systémů, zejména zabezpečovací techniky a prodej elektroinstalačního materiálu. Svým klientům poskytujeme komplexní služby od návrhu vhodného systému, následnou realizaci a záruční i pozáruční servis. V širokém sortimentu elektroinstalačního materiálu si můžete vybrat kabely, vodiče, spínače, zásuvky, jističe, stykače, relé, svítidla či měřící přístroje. Naši prodejnu naleznete na adrese Na Řádku 514/1, Břeclav.

Prodej:
- elektromateriál
- elektroinstalační materiál
- kabely, vodiče
- trubky, lišty
- spínače domovní, průmyslové
- zásuvky a vidlice
- pojistky
- stykače a tepelná relé
- svorky a svorkovnice
- zvonky a domovní komunikace
- transformátory
- nářadí, měřící přístroje
- hromosvodový a zemnící materiál
- svítidla....atd.

Dodavatelé:
- ABB, ARKYS, BRILUM, ELEKTROSVIT, EATON - MOELLER,
FULGUR, PHILIPS - MASSIVE, MODUS, HELIOS GROUP, WEIDMÜLLER, OSRAM...a mnoho dalších.

Dodávka, montáž, oprava, servis:
- zabezpečovací systémy
- elektrická zabezpečovací signalizace (EZS)
- kamerové systémy (CCTV)
- kamerové systémy (IP)
- elektrická požární signalizace (EPS)
- přístupové systémy (ACS)
- docházkové systémy
- systém jednotného času (JČ)
- strukturovaná kabeláž.

Neváhejte se na nás obrátit pokud hledáte vhodný zabezpečovací systém pro Váš dům, byt či kancelář nebo potřebujete zakoupit kvalitní elektroinstalační materiál. U nás se o Vás vždy postará kvalifikovaný personál.

Sídlo společnosti se nachází v obci Prušánky, okres Hodonín.

Produkty
  • poplašné a výstražné systémy, kamerové systémy, požární signalizace, bezdrátová technologie, záplavový snímač
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy
  • elektroinstalační materiál, pokojové termostaty, datové rozvaděče, jističe, chrániče, svítidla a světelné zdroje, vypínače a zásuvky
  • vnitřní led svítidla, lampy, lustry a závěsná svítidla, lampičky, stropní svítidla, bodová svítidla, nástěnná svítidla

Úpravy a výroba zakázkových rozvaděčů.

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Oblast strojírenství a elektrotechniky

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Oblast strojírenství a elektrotechniky

Firma STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., působí na našem trhu již po mnoho let. Jedná se o profesionální firmu, která má mimořádné znalosti svého oboru. A o jaký obor se vlastně jedná? Jedná se o oblast strojírenství a elektrotechniky, ve kterých firma působí prostřednictvím zastupování zahraničních firem na českém trhu. Orientují se na dovoz výrobků z EU na tuzemský trh.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Firemní články
Elektronické zabezpečovací systémy a elektromateriál od Elektromarkt Břeclav vás nezklame

Elektronické zabezpečovací systémy a elektromateriál od Elektromarkt Břeclav vás nezklame

Je pro vás bezpečí vším? Společnost Elektromarkt sídlící v Břeclavi se specializuje na slaboproudou, zejména pak zabezpečovací techniku a prodej elektroinstalačního materiálu. Komplexnímu zabezpečování staveb se v Elektromarktu věnujeme už od roku 1995 a také díky tomu dokážeme vše od návrhu, přes kompletní montáž až po záruční a pozáruční servis zabezpečovacích systémů a slaboproudé techniky v té nejlepší dostupné kvalitě.


Zabezpečení, zabezpečovací systémy | Břeclav

Zabezpečení, zabezpečovací systémy | Břeclav

Potřebujete koupit zabezpečovací systémy a zabezpečit objekt dům či firmu? Firma Elektromarkt, spol. s r.o.. která se nachází ve městě Břeclav nabízí zabezpečení, veškeré zabezpečovací systémy. Poskytujeme zabezpečovací techniku ale i služby. Zabezpečovací systémy prodáváme od nejlepších a prověřených výrobců. Zpracujeme náhvrh realizace zabezpečení. Na zabezpečovací systémy poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naše společnost Elektromarkt, spol. s.r.o. klade velký důraz na kvalitu námi nabízených zabezpečovacích systémů. Pro více informací ohledně zabezpečovacích systémů a celkového zabezpečení nás kontaktujete telefonicky a nebo navštivte naši prodejnu osobně ve městě Břeclav. Navštívit můžete i naše webové stránky.


Elektroinstalační materiál Břeclav

Elektroinstalační materiál Břeclav

Potřebujete koupit elektroinstalační materiál? Navštivte naši firmu, prodejnu ve městě Břeclav, kde prodáváme veškerý elektroinstalační materiál. Naše společnost Vám elektroinstalační materiál prodá, objedná, dodá popřípadě se zabýváme i elektroinstalačními montážemi takže Vám rádi i namontujeme, nainstalujeme. Elektroinstalační materiál nabízíme pro firmy, živnostníky i pro všechny ostatní zákazníky. Elektroinstalační materiál Vám budou nabízet a prodávat jen kvalifikovaní a odborní prodejci, kteří Vám rádi se vším poradí. Přijďte nás navštívit do města Břeclav a vybrat si elektroinstalační materiál. Navštívit nás můžete jak ve městě Břeclavi tak i v blízkosti města v obci Prušánky, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. Navštívit můžete i naše webové stránky.


Zabezpečovací systémy, technika | Břeclav

Zabezpečovací systémy, technika | Břeclav

Potřebujete sehnat spolehlivou firmu, která se zabývá zabezpečovacími systémy, technikou? Společnost Elektromarkt, spol. s r.o. nabízí zabezpečovací systémy a zabezpečovací techniku. Poskytujeme kompletní zabezpečovací techniku. Nabízíme veškeré služby ke kompexnímu zabezpečení Vašeho majetku. Nabízíme, nabídneme návrh vhodného a kvalitního zabezpečovacího systému. Zabezpečovací systémy prodáváme od kvalitních a pečlivě vybraných výrobců. Vypracujeme pro Vás celou realizaci zabezpečovacího systému. Nabízíme záruční i pozáruční servis zabezpečovacích systémů. Klademe důraz na kvalitu zabezpečovacích systémů i na poskytované služby. Pro více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Břeclavi na ulici Na Řádku.


Kamerové systémy, docházkové systémy Břeclav

Kamerové systémy, docházkové systémy Břeclav

Hledáte společnost, která se zabývá kamerovými systémy? Chcete si nechat naistalovat docházkové systémy? Společnost Elektromarkt, spol. s r.o. sídlící v Břeclavi nabízí dodávku, montáž, servis a prodej elektrických zabezpečovacích zařízení, kamerových a docházkových systémů a signalizací. Naše nabídka systémů:-elektrická zabezpečovací signalizace EZS, kamerové systémy (CCTV), kamerové systémy (IP) (kamera a počítač v jednom), elektrická požární signalizace (EPS), strukturovaná kabeláž, přístupové systémy (ACS), docházkové systémy, systém jednotného času (JČ). Podrobnosti o kamerových, docházkových ale i dalších systémech nalezneta na našich webových stránkách. http://www.elektromarkt.cz/technologie/


Elektromateriál Břeclav

Elektromateriál Břeclav

Firma Elektromarkt, spol. s r.o. nabízí k prodeji elektromateriál - velkoobchod, maloobchod. Nabízíme k prodeji elektromateriál: -kabely -vodiče -UTP kabely -koax kabely -svítidla -led pásky -různé zdroje světla, žárovky, zářivky -jističe -chrániče -rozvaděče -zásuvky -vypínače -žlaby -rošty -lišty -trubky -přímotopy -domácí telefony -hromosvody -domovní zvonky -a další. Více informací na webových stránkách.


Elektroinstalační materiál Břeclav

Elektroinstalační materiál Břeclav

Elektroinstalační materiál Břeclav. Elektromarkt, spol. s r.o. se zabývá dodávkami, montážemi a prodejem elektroinstalačního materiálu. Nabízíme veškerý elektroinstalační materiál pro firmy, živnostníky i pro všechny ostatní zákazníky. Elektroinstalační materiál u nás nabízí a prodávají kvalifikovaní a odborní prodejci, kteří Vám rádi poradí a doporučí druh určitého zboží. V naší nabídce naleznete veškerý elektroinstalační materiál. Naše společnost se zabívá prodejem elektroinstalačního materiálu. Přijďte nás návštívit a vybrat si elektroinstalační materiál přímo pro Vás. Navštívit nás můžete jak ve městě Břeclavi tak v obci Prušánky.