DD PNEU s.r.o.
Kompletní vybavení pneuservisů


Vinohradská 1004, Moravská Nová Ves 691 55

DD PNEU s.r.o. zajišťuje kompletní vybavení nejen pneuservisů - kvalitní stroje, nářadí, spotřební materiál a užitečný doplňkový sortiment.

Nabízíme zásobování, servis i školení.
Profesionální tým obchodních zástupců po celé ČR a SR.
Zásobujeme pneuservisy, autoservisy, autodílny, autosalony, AGRO a EM opravny, truck a armádní servisy, dodávky do maloobchodů velo, moto.
E-SHOP: http://www.ddpneu.cz - dodání do 24 h! Doprava zdarma.
Nabízíme věrnostní program: 0-12% slevy.

SORTIMENT - přehled:
1. TPMS expert: univerzální senzory EZ-Sensor Schrader, Sens'Ít, Intellisens, dále všechny typy originálních TPMS senzorů- senzory tlaku v pneumatikách, kompletní vybavení pro TPMS diagnostiku (TECH 400 a TECH 500 od firmy Bartec Auto Id), montáž, servis a školení.
2. STROJE: vyvažovačky, zouvačky, myčky, hydraulické zvedáky, hydraulické pumpy, pneumatickohydraulické pumpy, termopresy (Nussbaum, ATT, Uni-trol, Vulkan, Compac), zvedák aut dvousloupový, čtyřsloupový, plošinový, mobilní, pojízdný, nůžkový; rovnačky a leštičky disků, vulkanizační zařízení- pro nákladní, zemědělské a hospodářské pneu, zvedací zařízení pro auta.
3. NÁŘADÍ elektrické a pneumatické: brusky, utahovačky, manometry, kompresory, frézy, prořezávačky dezénu (MPM, Pneutec, PSO, Atmos, Atek Makina), montážní páky pro dušové a bezdušové pneumatiky, srážeče patek, pneuhustiče.
4. MATERIÁL spotřební: ventily, vyvažovací závaží B.F., samolepicí závaží Trax a B.F., vyvažovací prášek, opravné materiály (radiální, diagonální a univerzální záplaty, záplaty na duše, opravné hříbky, stopky, knoty), montážní pasty a gely, šrouby, matice, mycí pasty (Schrader, B.F., Rotobalance).
5. DOPLŇKOVÉ ZBOŽÍ: opravné sady defektů a prevence průpichu Slime i s kompresorem na 12 V, vyhledávač defektů, opravná sada pneu, sněhové řetězy textilní AutoSock a kovové Pewag, dezinfekce klimatizací ozónem Profi Ozon GO 3500, vůně do auta LD aromaticos, pracovní rukavice ATG, oprava čelních skel.

UŽITEČNÉ – Palivový kondicionér Power Car Tab:
Použití Power Car Tab je velmi jednoduchý způsob, jak snížit emise, spotřebu paliva, dosáhnout lepšího výkonu vašeho motoru a tím snížit celkové náklady na provoz. Díky snížené spotřebě paliva se o 5 až 15 % prodlouží dojezd vašeho vozu. Za předpokladu dobrého technického stavu ujedete s Power Car Tab podstatně více kilometrů.
Díky kvalitnějšímu zážehu a dokonalému prohoření palivové směsi se podstatně snižují emise.
Jednoduchá aplikace formou tablet. Tableta se vloží do nádrže vašeho vozu nalévacím otvorem a pak už jen stačí natankovat.
Power Car Tab je vhodný pro všechny typy motorů, jak benzinové, tak naftové.
Dávkování je doporučeno- jedna tableta na 40 litrů nafty či benzínu.

Specializovaný web TPMS-EXPERT:
webový portál TPMS-EXPERT.CZ, který je zaměřený čistě na problematiku elektronických ventilů (TPMS). Naleznete zde aktuality, informace a vše, co je s TPMS senzory spojeno.

Zaregistrujte se do zákaznické sekce, kde se můžete objednat na školení TPMS, stahovat veškeré dokumenty a nakupovat v e-shopu.

Proškolte se na TPMS Experta
Získáte:
- konkurenční výhodu
- informace o nastupující legislativě EU v oblasti TPMS
- kompletní informace o servisu a programování TPMS senzorů
- certifikát TPMS Expert = profesionální servis TPMS
- možnost prezentace své firmy na našem webu (reklama pro Vás ZDARMA).

Kvalitní pracovní rukavice ATG určené do olejnatého prostředí. Umožňují velmi jemný úchop, přesto jsou velmi trvanlivé.

NOVINKA: ekologické osvěžovače L&D:
vyrobené s ovocných vůní a květin, dlouho přetrvávající vůně, ideální do aut, kanceláří i obytných prostor.
- ELITE CLASS - auto parfémy pro milovníky luxusu,
- ODOR NEUTRALIZER - efektivně eliminuje a pohlcuje veškeré pachy,
- ORGANIC - intenzivní originální vůně, svěže voní více než 2 měsíce.

Přečtěte si více na našem webu ddpneu.cz.
www.ddpneu.cz/akcni-nabidka

Pro velkoobchodní podmínky volejte 775 55 66 99
Objednané zboží do 24 h u Vás
Poštovné nad 1. 500 Kč (bez DPH) ZDARMA

Neváhejte nás kontaktovat!!!

Sezónní akce na pneu materiál!
Sleva -12 % na sezónní balíčky. Nezdržujte se dlouhým hledáním zboží! Připravili jsme pro vás ještě výhodnější balíčky se závažím, ventily a pastou.


TRAX – druhý největší evropský výrobce závaží (anglický)
Závaží dodáváno do prvovýroby
Vysoká kvalita produktů
Dokonalá přilnavost k ráfku
Samolepicí závaží lze lepit i při nízkých teplotách (-10 °C)
Vynikající ceny

Akce:
Generátor ozonu + měnič napětí ZDARMA

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro vás akční nabídku na generátor ozonu GO-3500
+ měnič napětí Měnič napětí 12V DC - 220V AC ZDARMA.

Platnost akce do 30.6.2015. Doprava ZDARMA!

Měnič napětí pro jednoduché
zapojení v autě!
Generátor ozonu – dezinfekce a čištění klimatizací

jednorázová investice
samostatný provoz (vestavěný časovač)
mobilní zařízení
bezúdržbový provoz (žádné náplně, chemie, ...)
po aplikaci je ještě 24 hodin cítit typická vůně ozonu (zákazník dostane důkaz)
vysoký výkon produkce ozonu – 3500 mg/h
průchod vzduchu 2, 24 m /min
nízká energetická náročnost (55 W)
tichý chod (35 dB)
doporučený objem pro ošetřování do 500 m2
rozměry (20, 5 × 17, 5 × 15 cm), váha 2 kg
záruka 2 roky

Neváhejte nás kontaktovat.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Více informací:
Robert Cinádr, info@ddpneu.cz, +420 775 55 66 99

www.ddpneu.cz, www.ddpneu.sk, maloobchod.ddpneu.cz,
www.tpms-expert.cz, www.pneustroje.cz,
www.slime-czech.cz, www.snehove-retezy.eu

IČ: 26904195
DIČ: CZ26904195
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Robert Cinádr

DD PNEU, společnost nabízející kompletní vybavení pro pneuservisy, je letos plnoletá. Dárky ale dostáváte Vy!

DD PNEU, společnost nabízející kompletní vybavení pro pneuservisy, je letos plnoletá. Dárky ale dostáváte Vy!

Firma DD PNEU je velkoobchodní i maloobchodní partner, který má ve své nabídce široké portfolio produktů pro kompletní vybavení pneuservisů. Letos oslavuje své 18. narozeniny a jako poděkování všem bývalým i budoucím klientům poskytuje každou narozeninovou středu 18% slevu na vybrané produkty.


Nákladní sněhové řetězy za akční cenu

Nákladní sněhové řetězy za akční cenu

Jedete na hory a potřebujete zimní výbavu pro Vaše kola - sněhové řetězy? Máte nákladní vozidlo a potřebujete ho vybaviz nakladními sněhovými řetězy? Společnost DD PNEU s.r.o. kompletní vybavení pneuservisů, která sídlí v okrese Břeclav v obci Moravská Nová Ves Vám nyní nabízí nákladní sněhové řetězy za akční cenu. Jelikož je zima v plném proudu, připravili jsme pro Vás akční nabídku sněhové řetězy pro nákladní automobily od norského výrobce Autosock. Na tyto řetězy nabízíme slevu 30%. Tyhle řetězy od norskéo výrobce jsou 4x levnější než klasické kovové, montáž i demotáž sněhových řetězů trvá asi 3 minuty, nabízí komfortní tažnou sílu - pro autobusy, nákladní a těžká vozidla, mají podstatně lepší záběr o proti zimní pneumatice a jsou vhodné i pro pohyb prázdného vozidla, jsou skladné, plnohodnotně nahradí kovové řetězy a nepoškodí hliníková kola. Navíc Vám k této akci ke každému textilnímu sněhovému řetězu Autosock nabízíme za 1,- zateplené rukavice. Cena je 1813,- Vámi objednané zboží je do 24h u Vás. Těšíme se na Váš nákup a věříme, že budete spokojeni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kompletní vybavení pneuservisů; nový e-shop, sleva za nákup.

Kompletní vybavení pneuservisů; nový e-shop, sleva za nákup.

Sleva 200 Kč za Váš nákup na zcela novém webu/e-shopu DD PNEU - kompletní vybavení pneuservisů! Kód: a6D1qG. Vložte kód v košíku a automaticky se Vám odečte sleva! Pro uplatnění slevového poukazu MUSÍTE být přihlášen(a)! Platnost do 31. 3. 2015. -Přehledný e-shop s kvalitním zbožím. -Akční nabídky. -Dodání zboží do 24 h. -Doprava zdarma (při nákupu na 1.500 Kč). Jsme Vašim spolehlivým partnerem více než 18 let. -Pneuservisní materiál a nářadí, -TPMS (diagnostika, senzory, školení), -pneustroje (zouvačky, vyvažovačky, zvedáky, myčky, ...), -sněhové řetězy AutoSock a Pewag, -doplňkový sortiment (rukavice ATG, vůně do auta, ...).


Vyvažovací závaží TRAX Břeclav

Vyvažovací závaží TRAX Břeclav

Sháníte značkové závaží pro Váš pneuservis? My Vám nyní nabízíme zavaží Trax evropské kvality za nejlepší cenu na trhu Do sortimentu vybavení pneuservisů patří i vysoce kvalitní vyvažovací závaží anglického výrobce TRAX. Předzásobte se na sezónu závažím evropské kvality za nejlepší ceny! Zavaží Trax nabízíme: -Nelakované -Univerzal -Alu -Samolepící. Objednejte si zboží Trax a do 24h u Vás. Pokud budete mít nákup nad 1500 Kč / 55,55 € bez DPH poštovné je ZDARMA! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky a nebo navštivte naši firmu osobně v Moravské Nové Vsi u Břeclavi.


Vybavení pneuservisů s dárkem pod stromeček

Vybavení pneuservisů s dárkem pod stromeček

Potřebuje Váš pneuservis po sezóně doplnit potřebné vybavení? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost, která Vám nyní k nákupu přidá jako bonus dárek pod stromeček. Zde Vám představujeme naše Vánoční menu ke kterému Vám rádi dáme ještě něco navíc: -Generátor ozonu GO-3500 navíc máte 100ks letáku a osvěžovač pachů -Pojízdný Dánský zvedák 2t navíc pneuhustič EURODAINU -Sada TPMS-EXPERT TECH500 sada nářadí navíc školení TPMS pro 2 osoby -Kompresor Atmos navíc utahovačka MPM ONE -Utahovačka PNEUTEC navíc tlaková hadice a pneumatický olej. Neváhejte a přijeďte k nám do společnosti se na kompletní vybavení pneuservisů podívat a dáreček si zrovna vybrat nebo objednejte něco z vybraného sortimentu a my Vám pošleme dárek zdarma.


Kompresory, prodej a servis kompresorů Břeclav

Kompresory, prodej a servis kompresorů Břeclav

Potřebujete zakoupit nový kompresor? Chcete si nechat opravit Váš stávající kompresor? DD PNEU s.r.o. je společnost zabývající se kompletním vybavením pneuservisů. Nabízíme prodej a servis strojů. V nabídce máme mimo jiné také různé druhy a značky kompresorů. České kompresory ATMOS: -Kompresor ATMOS Perfect 230 V, vzdušník 100 l, 150 l nebo 270 l, plnící množství vzduchu 285 l/min, 408l/min -Kompresor ATMOS Perfect 400 V, vzdušník 150 l, plnící množství vzduchu 408 l/min. -Kompresor ATMOS Perfect stojící 400 [V], vzdušník 270 l, plnící množství vzduchu 408 l / min. -Kompresor ATMOS Perfect 400 [V], 12,5 [bar], vzdušník 300 l, plnící množství vzduchu 500 l Kompresory Schneider: -Dílenský kompresor 10+MASTER objem 270 l, tlak 12 bar. -Dílenský kompresor Unimaster 270 l/ tlak 10bar -Kompresor BaseMaster 200-8-25 W pro menší dílnu, objem 24 l -Kompresor UniMaster 260-10-50 W pro menší dílnu, objem 50 l -Kompresor UniMaster 500-10-50 pro náročné požadavky, objem 50 nebo 90 l. Kompresory ATH Heinel - pouze na objednání. Více informací k jednotlivým druhům kompresorů naleznete na v našem e-shopu. http://www.ddpneu.cz/product-category/cely-sortiment/kompresory.html


Nejkvalitnější samolepicí závaží BF na trhu Moravská Nová Ves

Nejkvalitnější samolepicí závaží BF na trhu Moravská Nová Ves

Sháníte samolepicí závaží? Chcete si zakoupit to nejkvalitnější závaží, které je teď na trhu? Společnost DD PNEU s.r.o. pro kompletní vybavení pneuservisův obci Moravská Nová Ves má nyní v nabídce to nejkvalitnější samolepící závaží italské firmy BF na trhu. Přijeďte si k nám co nejdříve pro závaží nebo si samolepící závaží objednejte a nyní k němu získáte i DÁREK BF poplastované železné samolepící závaží. BF samolepicí závaží které Vám nyní nabízíme nerezaví, má dokonalou přilnavost, váha pásku je naprosto přesná, bezpečná manipulace(nemá ostré hrany), garance kvality (500 hodin v solné lázni). Pro více informací nás kontaktujte nebo můžete také navštívit naše webové stránky www.ddpneu.cz


Pojízdný zvedák Compac 2T-77

Pojízdný zvedák Compac 2T-77

Sháníte ke koupi pojízdný zvedák? Společnost DD PNEU s.r.o Vám nyní nabízí ke koupi pojízdný zvedák Compac 2t s min. výškou zdvihu 77 mm. Kromě tohoto nového zvedáku nabízíme kompletní sortiment hydraulických zvedáků Compac až do 6 tun. Naše společnost rozšířila svůj široký sortiment o vysoce kvalitní pojízdný zvedák 2t dánské značky Compac. Tento zvedák má vynikající minimální zdvih 77mm je proto ideální pro supernízká auta. Pojízdný zvedák je vyroben z kvalitní oceli, je s ním velmi snadná manipulace, optimální hmotnosti zvedáku, povrch pístu pojízdného zvedáku má speciální nátěr odolný proti nečistotám a taky proti odletujícímu žhavému materiálu při svařování, zvedák má kvalitní povrchový antikorozní nátěr, rychlý zdvih pomocí pedálu ovládaného nohou, má poplastovanou rukojeť, která je ergonomická a příjemná do ruky, zvedák je vybaven pojistkou proti nechtěnému spuštění a pojistkou proti přetížení.Dále je vybaven systémem plynulého spuštění břemene. Zaručujeme dlouhodobou žovotnost tohoto pojízdného zvedáku Neváhejte nás kontaktovat! Více informací naleznete na webových stránkách www.ddpneu.cz


Vyvažovačka a zouvačka pneu, autoservisní technika

Vyvažovačka a zouvačka pneu, autoservisní technika

Kompletně vybavíme Váš pneuservis kvalitními stroji, nářadím a spotřebním materiálem. Naše společnost DD PNEU s.r.o. Vám nabízí zásobování, servis i školení týkající se vybavení pneuservisů. Díky profesionálnímu týmu obchodních zástupců máme pokrytí po celé České i Slovenské republice. Zásobujeme pneuservisy, autoservisy, autodílny, autosalony, AGRO a EM opravny, truck a armádní servisy a další. Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Z naší nabídky autoservisní techniky: - stroje - pojízdné rovnačky a leštičky disků, vyvažovačky, zouvačky, myčky, hydraulické zvedáky (Nussbaum, Atek Makina, Uni-trol, Vulkan, Compac), zvedák aut dvousloupový, čtyřsloupový, plošinový i mobilní - nářadí - elektrické a pneumatické: brusky, utahovačky, manometry, kompresory, frézy, prořezávačky dezénu (MPM, Pneutec, PSO, Atmos, Atek Makina) a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku autoservisní techniky naleznete na webových stránkách.


TPMS - přístroje pro diagnostiku a servis, originální i univerzální senzory EZ-sensor Schrader, školení

TPMS - přístroje pro diagnostiku a servis, originální i univerzální senzory EZ-sensor Schrader, školení

Naše společnost DD PNEU s.r.o. Vám nabízí: -vybavení pro diagnostiku a servis TPMS, -originální i programovatelné univerzální senzory, -profesionální školení TPMS-expert. TPMS - systém monitorování tlaku v pneumatikách je pro všechna nová auta v Evropské unii povinný už od listopadu 2014. A to je pro pneuservisy velkou výzvou a příležitostí k prosperitě. Na trhu je více než 50 různých TPMS systémů a pro pneuservis je důležité správně zvolit, do kterého systému investovat. Naše společnost DD PNEU s.r.o. je výhradním zástupcem firmy Schrader. Schrader přinesl automobilovému průmyslu první univerzální programovatelný EZ-sensor® a EXP‘AIR přístroj pro diagnostiku a servis. Nabízíme nejen zmíněné kvalitní přístroje a ventily (originální i univerzální), ale také školení, na kterém se každý naučí pracovat s technikou, získá know-how lídra v oblasti TPMS firmy Schrader Elektronics a stane se TPMS expertem. DD PNEU s.r.o. - kompletní vybavení pneuservisů Počítejte s kvalitou...


50% sleva-letní výprodej duší Slime Moravská Nová Ves

50% sleva-letní výprodej duší Slime Moravská Nová Ves

Společnost DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů v obci Moravská Nová Ves u města Břeclav na jižní Moravě nyní nabízí akci 50% sleva na letní výprodej duší Slime. Vážení a milý zákazníci neváhejte a využijete naší akce na letní výprodej duší amerického výrobce Slime s 50 % slevou. Duše slime jsou nejlepší samoopravné duše na trhu! Letní výprodej trvá do vyprodání zásob!!! Duše slime je plněná tmelem FibroSeal s garancí 2 roky proti průpichu. U duší slime dochází k okamžité sebe-opravě při možném defektu. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes, nebo nás navštivte přímo u nás na firmě v Moravské Nové Vsi.


Pojízdný hydraulický zvedák do 2 tun, do 3 tun,výrobce Compac Dánsko

Pojízdný hydraulický zvedák do 2 tun, do 3 tun,výrobce Compac Dánsko

Sháníte pojízdný hydraulický zvedák do 2 tun, do 3 tun? Hledáte hydraulický zvedák od výrobce Compac Dánsko? Kontaktujte nebo navštivte firmu DD PNEU s.r.o. v obci Moravská Nová Ves, kde nabízí k prodeji kompletní vybavení pneuservisu kvalitními stroji, nářadím a spotřebním materiálem. Profesionální pojízdný hydraulický zvedák do 2 tun: 2 t Pojízdný zvedák PROFI pro osobní vozy Výrobce: Compac Dánsko Kód zboží: COMPAC zvedák 2T-CG. Jedná se o nejprodávanější model. Velkou výhodou je nízký minimální zdvih jen 80mm, nožní i ruční zdvih, ergonomická poplastovaná rukojeť a dlouhá životnost. Vhodný do všech pneuservisů a autoservisů, kde rádi pracují s kvalitním nářadím. Pojízdný hydraulický zvedák do 2t - materiál zvedáku je jakostní ocel - povrch pístu zvedáku má specilální nátěr, odolný nečistotám a taky proti odletujícímu žhavému materiálu při svařování - zvedák má kvalitní povrchový antikorozní nátěr - Výjimečný maximální a minimální zdvih. - navíc rychlý nožní zdvih - poplastovaná rukojeť je ergonomická a příjemná do ruky - rukojeť zvedáku má taky chytrou pojistku proti nechtěnému spuštění - garantujeme u tohoto dánského zboží dlouhou životnost a jistotu návratnosti investice. Pojízdný zvedák PROFI 3 tuny pro dodávky: Výrobce- Compac Dánsko Kód zboží- COMPAC zvedák 3T-CG4. Více podrobností o pojízdných hydraulických zvedácích a kompletní sortiment zboží společnosti najdete na našich stránkách.


Kvalitní pracovní rukavice do olejnatého prostředí

Kvalitní pracovní rukavice do olejnatého prostředí

- Kvalitní a spolehlivé pracovní rukavice ATG - Tenký, přitom velmi trvanlivý materiál - Vzdušné a dermatologicky testované - Ideální do olejnatého prostředí - Využití: autoservisy, pneuservisy, údržba, ... - Příznivá cena


Pneuhustiče, pneuměřiče, vyvažovačky a zouvačky pneu

Pneuhustiče, pneuměřiče, vyvažovačky a zouvačky pneu

Jihomoravská společnost DD PNEU s.r.o. zajistí kompletní vybavení a zásobování pro Váš pneuservis. Nabízíme kvalitní stroje, nářadí a spotřební materiál. V oblasti pneu mimo jiné nabízíme: -pneuhustiče -pneuměříče -vyvažovačky a zouvačky pneumatik -záplaty -a mnoho dalších. Ke všem strojům zajišťujeme servis i školení. Detaily a informace o jednotlivých druzích pneuhustičů, pneuměříčů, vyvažovaček a zouvaček naleznete v našem e-shopu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Moravské Nové Vsi. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Opravná sada Slime pro motocykly a skůtry Břeclav

Opravná sada Slime pro motocykly a skůtry Břeclav

Firma DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů Vám nabízí:- Zisk mimo sezónu. Firma DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů nabízí svým zákazníkům produkt amerického výrobce Slime. Objednejte u nás zboží a do 24h je u Vás. Nyní nabízíme opravnou moto sadu Slime "power sport" pro motocykly a skůtry. Opravná sada pro motorky: -řešení průpichu do 6 mm -výkonný kompresor -kompresor použití nejenom pro pneu -100% ekologické -opláchnutelné vodou -neničí pneumatiky -malé balení -obsahuje velké množství adaptérů připojení Více informací naleznete na webových stránkách.


Jarní přezouvání, vybavení pro  pneuservisy Břeclav

Jarní přezouvání, vybavení pro pneuservisy Břeclav

Naše společnost DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů pro Vás připravila jarní novinky. Nabídka ideální pro jarní přezouvání: -utahovačka MPM MINI- vysoce výkonná,lehká, od německého výrobce -kvalitní, poplastované, samolepicí závaží od italského výrobce B.F. v barevných provedení s lepící páskou NORTON. MPM MINI - osobní 1/2" utahovačka_ -malá -lehká -výkonná -německý výrobce -maximální utahovací moment 750 Nm -maximální povolovací moment 1055 Nm -váha 1,6 kg -vyrobena z odolných kompozitních slitin -3 stupně chodu vpravo -3 stupně v chodu vlevo -v utahovačce je výkonné dvojité kladivo, které je zkonstruované pro vysokou zátěž. BF barevné železné samolepící závaží: -poplastované železné závaží -samolepící závaží –nerezaví -páska NORTON zaručuje dokonalou přilnavost -váha pásku je 100% přesná -závaží bez ostrých hran -záruka kvality -balení obsahuje – po 10 páscích žluté, modré, bílé, červené a antracitové barvy. Více informací na webových stránkách. www.ddpneu.cz


Dárky k nejkvalitnějším samolepicím závažím

Dárky k nejkvalitnějším samolepicím závažím

Naše společnost DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů Vám nabízí akci nejkvalitnější samolepící závaží na trhu. Vážení zákazníci, když už tady máme to jaro dovolili jsme si pro Vás připravit akci s prodejem nejkvalitnějších závaží na trhu. Přijedte si k nám zakoupit kvalitní, poplastované a samolepicí závaží od předního italského výrobce B.F. s vysoce lepící páskou NORTON. Naše akce je zaměřena na BF poplastované železné samolepící závaží nejvyšší kvality: -samolepící závaží nerezaví -páska Norton zaručí dokonalou přilnavost -váha je naprosto přesná -zavaží jsou bez ostrých hran které zaručí bezpečnější manipulaci -garance kvality. Ke koupi nejkvalitnějších samolepicích závaží nabízíme dárky ZDARMA: -gumový kotouč -1 balení navíc samolepících zavaží. Objednané zboží do 24h u Vás Poštovné nad 1500 Kč / 55,55 € bez DPH ZDARMA Více informací na webových stránkách. Kontakt: Robert Cinádr obchod@ddpneu.cz +420 775 55 66 99 www.ddpneu.cz www.ddpneu.sk


Dárky k nejkvalitnějším bezdušovým ventilům Schrader

Dárky k nejkvalitnějším bezdušovým ventilům Schrader

Naše firma DD PNEU s.r.o. Kompletní vybavení pneuservisů nabízí nekvalitnější bezdušové ventily na trhu. Nabízí našim zákazníkům vysoce kvalitní bezdušové ventily TR413, TR414. Ventily nabízíme od francouzského výrobce Schrader. Bezdušové ventily můžete zakoupil v libovolné kombinaci a dostanete hodnotný dárek ZDARMA. Bezdušové Schrader ventily: -patentované od nejuznávanějšího výrobce ventilů -vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů -při výrobě jsou 40x kontrolovány -24 stupňů kontroly v průběhu výroby (včetně hloubky komory jádra, závitu -7 stupňů kontroly v průběhu lisování pryže (pryž/mosaz přilnutí...) -8 kontrol při kompletaci ventilu -ventil pro OEM K objednávce bezdušových ventilů nabízíme dárky zdarma: -FEBT samolepící závaží, nízké 4mm, páska 60g, 100ks- v hodnotě 660,- Kč bez DPH -pneuhustič UNIV´AIR 0,7-11 bar v hodnotě 1790,- Kč bez DPH -500ks pytlů na pneumatiky v hodnotě 1950,- Kč bez DPH. Objednané zboží do 24h u Vás. Poštovné nad 1500 Kč / 55,55 € bez DPH ZDARMA Více informací naleznete ne webových stránkách.


Kompletní vybavení pneuservisů Jihomoravský kraj

Kompletní vybavení pneuservisů Jihomoravský kraj

Společnost DD PNEU s.r.o. nabízí zboží pro kompletní vybavení pneuservisů nejen v Jihomoravském kraji. Nabízíme zboží: -pro autoservisy, pneuservisy -pro autodílny, autosalony -široký sortiment zboží, sezonní zboží -zboží na pult, autoskla -brusky čepičky, ventily, šrouby, matice -geometrie kol, hloubkoměry, diagnostika vozů -montážní pasty, lepidla -myčky kol, rovnačky disků, zvedáky -pneuhustiče -sady ořechů -vzuch a mnoho dalšího. Rádi Vám poradíme, pomůžeme a proškolíme. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo naši provozovnu v Moravské Nové Vsi.


Pneuhustiče, utahovačky, zvedáky, ostatní vybavení pro pneuservis

Pneuhustiče, utahovačky, zvedáky, ostatní vybavení pro pneuservis

Pneuhustiče, utahovačky, zvedáky, ostatní vybavení pro pneuservis. Společnost DD PNEU s.r.o. se sídlem v Moravské Nové Vsi se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem: -autoservisní technika -vybavení pneuservisů, pneu nářadí -školení pro práci s opravnými nářadími -věrnostní program -sněhové řetězy -vyvažovací a samolepící závaží -elektronické a pneu ventily -elektrické a pneumatické nářadí -zvedáky na auta, hydraulické zvedáky -montážní stroje, zouvačky, utahovačky -opravné materiály, brusky -pneumatické kladiva -pneuměřiče -prořezávačky dezénů -montážní pasty -termopres -opravné sady defektů, lepící sady -matice a šrouby -kompresory, minikompresory, autokompresory -frézy -popisovače -opravné knoty -diagonální a radiální záplaty -rezervy -těsnící hmoty. Více informací a kompletní nabídku zboží a služeb společnosti DD PNEU s.r.o. najdete na webových stránkách.


Zvedáky, kompresory, vyvažovačka

Zvedáky, kompresory, vyvažovačka

Zvedáky, kompresory, vyvažovačka. Jihomoravská společnost DD PNEU s.r.o. se sídlem v Moravské Nové Vsi nabízí k prodeji zboží pro vybavení pneuesrvisů: -zvedáky na auta - profesionální panenky do 20t, dvousloupové a jiné zvedáky -kompresory značky BaseMaster - s různými objemi, bary a plnícími výkony -vyvažovaci závaží, vyvažovačky, -zouvačky poloautomatické, plnoautomatické, nákladní zouvačky Závaží: -italské -slovenské -samolepící -železné -poloplastové a další. Zouvačky poloautomatické, elektrohydraulické: -pro užitková vozidla -pro nakladáky, autobusy, zemědělské stroje -s pomocným ramenem -s pomocným montážním ramenem a další. Více informací a kompletní nabídku zboží společnosti naleznete na webových stránkách.


Vybavení pneuservisů

Vybavení pneuservisů

Nabízíme kompletní vybavení pneuservisů a opravy autoskel. Prodej, velkoobchod, maloobchod: -sezonní zboží -minikompresory, kompresory -opravné sady -pneuměřiče, pneuhustiče -brusky, brusné kotouče -duše -ventily, čepičky -hloubkoměry dezénu -šrouby a matice -záplaty -zvedáky, panenky -zouvačky, vyvažovačky -termopres -myčky kol -nářadí -a jiné. Více na našich webových stránkách.


Monitorování tlaku a teploty pneu vozidel od SCHRADER

Monitorování tlaku a teploty pneu vozidel od SCHRADER

RETROFIT - univerzální sada pro monitorování tlaku a teploty všech typů pneu do tlaku 6 bar VIDEO-PREZENTACI naleznete u produktu Retrofit je sada univezálních elektronických ventilů vhodných k instalaci na většinu vozidel, kdy je možno pohledem na displej z palubní desky vozu monitorovat tlak a teplotu vzduchu u všech kol a zjistit tak jejich podhuštění. Více a více automobilistů si uvědomuje, že řádně nahuštěné pneu výrazně vylepší brzdné schopnosti vozidla, snižují opotřebení běhounu a spotřebu paliva. Monitorování teploty pneu Vám upozorní na větší případnou závadu (ložisko atd.). Pro instalaci sady Retrofit není potřeba zvláštního nářadí a je schopen ji provést běžný pneuservis.Doba montáže jen do 10 min. při sezonním přezouvání. Při solo montaži cca 45 min. na 4 pneu. Retrofit sada je držitelem dvou ocenění na mezinárodní autoshow SEMA 2006 v Las Vegas. V USA platí zákon, kdy automobily pod 5 tun od roku výroby 2006 prodávané na tomto trhu, musejí být povině vybaveny z důvodů bezpečnosti monitorovacím systémem tlaku vzduchu. Tento zákon se rovněž připravuje k zavedení v EU. Mít senzory tlaku vzduchu má smysl jak z důvodu bezpečnosti, kdy díky rovnoměrněmu tlaku vzduchu v pneu dochází k účinějšímu brzdnému efektu, ale taktéž nižší spotřeba paliva a delší životnost pneu Vám vrátí vložené peníze.


Stahovač obručí pneu 25 až 50 pro EM stavební stroje

Stahovač obručí pneu 25 až 50 pro EM stavební stroje

Potřebujete koupit stahovač obručí pneu 25 až 50 pro EM stavební stroje? Hledáte prodejce stahovače obručí pro pneu? Společnost DD PNEU s.r.o. kompletní stroje a vybavení pneuservisů se sídlem v obci Moravská Nová Ves nabízí od francouzské firmy Schrader, dlouholetý výrobce nářadí pro EM má ve své nabídce velmi kvalitní produkt "BIGMA COMPLET" - stahovač obručí 25 až 50" pro stavební stroje záběrem 90 mm VHODNÉ PRO: Stavební firmy, kamenolomy, těžební lesní stroje, nákladní vozy, zemědělská technika atd. Příslušenství obsahuje 2ks hák, + 1ks podpěra, + 4ks klín(67029-67), BTR klíč, Výrobce Schrader-Francie. V dokumentech naleznete návod na práci ve formátu PDF pro tisk. - Stahovače obručí kol se používají na dělené ráfky o rozměrech od 25'' do 51''. - Jsou určeny ke stahování obručí kol stavebních strojů. - Mohou být použity společně se vzduchovou hydraulickou pumpou o výkonu 700 bar (modely 67431 a 65441). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, navštivte nás a nebo také můžete navštívit naše webové stránky.Další produkty a služby
  • svářecí stroje pro autoservisy, bodovací kleště, stojanové bodovky, komponenty pro autoservisy, systémy pro opravu karoserií, zouvačky pneumatik, vyvažovačky pneumatik

MERKUR POLICE o.p.s. Muzeum stavebnice MERKUR

Související články
Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH
Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH

Vaše vozidlo vyžaduje kvalitní a kompletní péči, která spočívá v pneuservisu i v autoservisu. Nejen běžné opravy, kontroly a servis, ale také profesionální diagnostika a kalibrace. Pokud chcete zajistit komplexní péči pro vaše vozidlo, tak správným řešením je firma BTS1-Bosch Technik Servis s pobočkami Čelákovice, Jirkov, Brno a Telč.


Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky
Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.


Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů
Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů

Vlastníte autoservis, pneuservis, nebo uvažujete o jejich otevření? Bez pořádného vybavení se žádný servis neobejde. A proto je tu naše společnost MITERAL, u které seženete profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny. V naší nabídce najdete vše potřebné, od zvedáků a heverů přes testovací linky až po svářečky.


Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?
Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?

V tomto odvětví se umíme orientovat, působíme v něm už více jak 20 let a díky tomu máme všechny potřebné zkušenosti. Se zařizováním dílny máme praxi, takže i vám velice rádi a ochotně pomůžeme s výběrem potřebného vybavení podle vašich individuálních potřeb.