HROMEK s.r.o.

CZKŽebříky

Žebříky

Hliníkové a dřevěné žebříky a štafle prodej v e shopu, pronájem žebříků

Lešení

Lešení

Fasádní a pojízdná lešení, žebříkové lešení, teleskopické lávky – prodej, pronájem

Zdvihadla a výtahy

Zdvihadla a výtahy

Žebříkové výtahy a zdvihadla GEDA, LARZ - rychlá doprava krytiny na střechy


E-shop prodej hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

Firma HROMEK s.r.o., která sídlí v Hodoníně, provozuje e-shop se specializací na prodej hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků a také hliníkového lešení. Naše firma poskytuje mimo jiné i pronájem žebříků a lešení, a to fasádního a mobilního. Naše společnost je výhradním dovozcem žebříků CENTAURE pro Českou republiku.

Na našem e-shopu naleznete široký sortiment hliníkových žebříků, které jsou vyrobeny z vysoko pevnostních tažených hliníkových profilů. K dispozici máme kloubové žebříky, které je možné složit a jednoduše přepravit. Je možné je také různě složit, a poslouží tedy jako opěrný žebřík, štafle nebo malá plošinka. Zakoupíte u nás i jednodílné opěrné žebříky pro hobby i profesionální použití v různých délkách, které jsou opatřeny protiskluzovými příčkami. Prodáváme i žebříky teleskopické, a to opěrné či ve variantě, kdy je možné nastavit délku každé nohy zvlášť podle potřeby. Mezi další produkty dostupné na našem e-shopu patří i víceučelové třídílné či dvoudílné výsuvné žebříky opatřené lanem.

Naskladněny máme také hliníkové štafle s protiskluzovými nášlapovými profily. Štafle je možné zakoupit i v teleskopickém provedení. Seženete u nás i komfortní, lehké bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou. Ty disponují dvěma až osmi stupni a jsou dostupné v jednostranné nebo oboustranné variantě.

Naše firma je prodejcem mobilního hliníkového lešení s pracovní výškou od od 4, 2 do 14, 2 metrů. Jeho výhodou je jednoduchá montáž a snadná přeprava v rozloženém stavu. K základnímu modulu lešení u nás zakoupíte i nástavby pro větší rozsah pracovní výšky a také teleskopické hliníkové lávky. Bezpečný výstup vnitřkem lešení zajišťují protiskluzově upravené příčky s podélným rýhováním. Pevnost a stabilitu lešení zajišťují masivní ocelové pojezdové traverzy pro všechny výškové varianty lešení. Prodáváme i hliníkové výtahy a zdvihadla určené pro přemístění stavebního materiálu ze země na střechu nebo do patra.

Prodáváme žebříky a štafle ze dřeva. Dřevěné žebříky jsou dostupné v opěrné variantě v délce od dvou do šesti metrů. Štafle jsou oboustranné a jsou opatřeny dvěma až dvanácti nášlapnými příčkami.

Firma HROMEK s.r.o. poskytuje pronájem lešení včetně jejich montáže, demontáže a dopravy. Pronajímáme kvalitní mobilní lešení BOSS s pracovní výškou pojízdných věží od 3, 3 do 12, 3 metru. K dispozici máme i lešení CLIMTEC vhodné do vnitřních prostor. Půjčujeme také zdvihadlo - šikmý žebříkový výtah.


Katalog firem:    

Lešení a montážní plošiny

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

Eshop prodej, pronájem hliníkových dřevěných žebříků, mobilního fasádního lešení, schůdky, štafle