Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo
Vinařství Čejkovice

Naše vinařství Templářské vinné sklepy Čejkovice jsou spojením tradice s moderní technologií. Kvalitní víno a sekty, které vyrábíme získalo několik ocenění. Přijeďte na degustace vína směr jižní Morava.

Zveme Vás k nám do vinařství. Při kterém může proběhnout prohlídka historických sklepů ze 13.století a degustace vína. Kde se dozvíte jak začala výroba vína v našem vinařství a případná ochutnávka vína. Ochutnávka vína musí být předem domluvena telefonicky.

Také si naše vína můžete objednat přes náš eshop a vychutnat si kouzlo našich vín z Templářských sklepů Čejkovice u Vás doma.

Naše vína:
Odrůdy bílého vína: Chardonnay, Hibernal, Irsai Oliver, Müller Thurgau, Muškát moravský, Neuburské, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Saphira, Sauvignon, Solaris, Tramín, Veltlínské zelené, Aletta.

Růžové vína:
-André Rose, Frankovka Rosé, Zweigeltrebe Rosé, Růžové sekty, Rulandské modré rosé.
Červené vína:
-André, Cabernet Cortis, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Dornfelder, Frankovka, Merlot, Modrý Portugal, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe.

Šumivé vína, sekty:
-Francouzské sekty, Saint Croix Sekt, Sang Real Sekt.

Možnost zakoupit i tichá vína jako dárek pro Vaše obchodní partnery.

Zákazníkovi také můžeme nabídnout liminotovanou partii odrůdových, přívlastkových, ledových a slámových vín, které vznikli z práce místních vinařů.

Všechny naše vína můžete mít v darkovém balení, nechybí ani dárkové předměty jako jsou skleničky na sekt či degustační bez loga nebo s logem Templářské sklepy, vývrtka, stojan na vína, dřevěná truhla, chladící nádoba na víno, templářský kalich, džbán či rytířský štít.

Vinice, na kterých pěstujeme naše víno se nachází ve 2 vinařských podoblastech Moravy - velkopavlovické a slovácko. Pro zákazníky máme veliké porfolio nejkvalitnějších partií odrůd.
Vinařská podoblast Velkopavlovická odkud pochází hlavní část hroznu se nejvíce daří Tramínu, Moravskému Muškátu, Neuburskému, Rulandskému modrému, Frankovce, Cabernet Sauvignonu a stále oblíbenějšímu Modrému Portugalu.

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, pokud vám ještě nebylo 18 let doporučte naše stránky rodičům.


Slogan:

Ochutnejte šampióny


Obchodní značky:

Templářské sklepy


Katalog firem:    

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

templářské vinné sklepy Čejkovice, vinařství, degustace jižní morava, kvalitní víno, vína, sekty