Lázně Hodonín


Měšťanská 140, Hodonín 695 04

Moderní lázeňský komplex v srdci Jihomoravského kraje, regionu Slovácka.
Najdete nás v zóně klidu a zeleně uprostřed lázeňského parku. Stezka pro cyklisty a pěší turisty či zastávka MHD jsou soustředěny v blízkosti lázní, stejně tak nedaleké městské centrum s plně vybavenou infrastrukturou kultury, obchodů a služeb.
Kvalitní léčba a profesionální péče, všechny služby jsou nabízeny pod jednou střechou.
Specializujeme se na léčení pohybového aparátu, pooperačních a poúrazových stavů, oběhového systému, neurologických potíží, degenerativních onemocnění kloubů a páteře, artrózy, Bechtěrevovu nemoc, stavy po kloubních náhradách, funkční poruchy kloubů po zánětech.
Hlavní léčebnou metodou je koupel v jodobromové minerální vodě, dále vodoléčebné, elektroléčebné metody, magnetoterapie, peloidní a parafínové zábaly, kryoterapie, pohybové terapie, masáže a jiné speciální terapie.
Komplexní a příspěvková lázeňská péče, pobyty pro samoplátce - krátkodobé relaxační, ozdravné, regenerační, beauty, revitalizační, rekondiční, sváteční pobyty: Velikonoční - Pomlázka na Slovácku, Lázeňské vinobraní, Silvestrovské a Mikulášské pobyty.
Ubytování superior - jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem/WC), televize, lednice, telefon, připojení na internet.
Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, kavárny s cukrárnou, bazén s whirpoolem, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, půjčovna a úschovna jízdních kol, nordic walkingové hole, venkovní hry v areálu lázní (korket, petanque, Člověče nezlob se, Dáma, šachy)
Volně prodejné procedury ve všední dny i o víkendu do 19.00 (neděle do 17.00), dárkové poukazy, živá hudba různých žánrů, zájezdy do okolí (vinné sklepy, historické objekty, folklórní festivaly).

IČ: 47894733
DIČ: CZ699001303
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Prim. MUDr. Alena Sojková

Rekondiční pobyty Jižní Morava, Hodonín

Rekondiční pobyty Jižní Morava, Hodonín

Potřebujete pro Vaše tělo rekondiční pobyt a hledáte vhodné místo, kde ho strávit nebo nějaký vhodný rekondiční pobyt v lázních? Tak neváhejte a přijeďte na rekondiční pobyt do Lázní Hodonín, které leží na Jižní Moravě v nádherném prostředí Slovácka. Jsou typem moderních lázní, poskytujících cílenou léčebnou a rehabilitační péči pro pacienty s onemocněním pohybového aparátu, předoperačních a pooperačních stavů i pro poúrazovou rehabilitaci. Lázně Hodonín jsou také vyhledávaným místem k relaxaci a odpočinku, proto vám nyní jako jeden z mnoha balíčků nabízí rekondiční pobyty na Jižní Moravě v podobě Balíčku pro sportovní nadšence. I Vaše tělo potřebuje servis, tak mu ho dopřejte právě v Lázních Hodonín.


Lázně, seniorské pobyty, víkendové pobyty Hodonín

Lázně, seniorské pobyty, víkendové pobyty Hodonín

Lázně Hodonín nabízí léčebné pobyty,odpočinkové pobyty,víkendové pobyty welness pobyty ve vinařské oblasti: Pobyty, Balíčky: -zdraví ve vinařské oblasti - 8 dní, 7 nocí -pro seniory - 7 dní, 6 nocí -regenerační týden pro ženy - 7 dní, 6 nocí -ozdravný týden na Slovácku - 7 dní, 6 nocí -pánská jizda pro zdraví - 7 dní, 6 nocí -pro sportovní nadšence - 6 dní, 5 nocí -pro chvíle pohody - 4 dny, 3 noci -víkend pro dámy - 4 dny, 3 noci -boj proti celulitidě - 5 dnů, 4 noci -mini lázeň - 3 dny, 2 noci -lazeňský ozdravný verbuňk - 4 dny, 3 noci -Hodonínské škádlení - 3 dny, 2 noci -pro klienty s Bechtěrevovou nemocí - 7 dní, 6 nocí -pro klienty s degenerativním onemocnením kloubu - 7 dní, 6 nocí -pro klienty po totálních náhradách kloubu - 7 dní, 6 nocí -pro klienty s bolestivými onemocneními páteře - 7 dní, 6 nocí -pro klienty po neurochirurgických a ortopedických operacích páteře - 7 dní, 6 nocí -pro klienty s ischemickou chorobou - 7 dní, 6 nocí. Pokud Vás trápí stres, únava přijeďte k nám si odpočinout a načerpat nové síly, skvěle se o vás postaráme a zaručíme recept na dlouhotrvající zdraví a spokojenost. Vyberete si balíček a přijeďte si odpočinout. Více informací na webových stránkách.


Lázně, víkendové pobyty, Hodonín

Lázně, víkendové pobyty, Hodonín

Lázně: -moderní komplex -lázeňský park -stezka pro cyklisty a pěší turisty -profesionální péče -specializace léčení pohybového aparátu, pooperačních a poúrazových stavů, oběhového systému, neurologických potíží, degenerativních onemocnění kloubů a páteře -léčebné metody-jobromová, perličková, vířivá a přísadová koupel, klasická masáž, aroma masáž, masáž lávovými kameny, parafín, rašelinový zábal, kryoterapie, reflexní terapie, šlapací lázeň, ultrazvuk, elektroléčba, aplikace CO2, šlapací lázeň -pobyty-krátkodobé relaxační, ozdravné, regenerační, beauty, revitalizační, rekondiční, sváteční pobyty -ubytování- jednolůžkové i dvoulůžkové klimatizované pokoje, plné příslušenství, televize, lednice, telefon, připojení na internet -bazén s whirpoolem, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra -půjčovna a úschovna jízdních kol - denně volně prodejné procedury.


Léčebný předvánoční  pobyt Lázně Hodonín, Jižní Morava

Léčebný předvánoční pobyt Lázně Hodonín, Jižní Morava

Lázně Hodonín nabízí léčebný předvánoční pobyt: -balíček předvánoční radovánky se slevou 10% na pobyt -načerpání energie -posílení zdraví -výborná kondice -lepší fyzička. Balíček předvánoční radovánky obsahuje: - 2x peloidní zábal - 1x koupel harmonizující pelyňková - 1x klasická masáž částečná - 2x suchá uhličitá koupel celková - 1x parafínový zábal - 2x koupel vinná - 1x koupel přesličková - 1x masáž horkými lávovými kameny částečná. K balíčku nabízíme slevu 10% na pobyt. Nabízíme Vám termíny od 1.12. do 13.12. Tešíme se na Vaši návštěvu a Věříme, že u nás si kvalitně odpočinete a načerpáte novou enrgii. Více informací na webových stránkách.


Lázně onemocnění kloubů

Lázně onemocnění kloubů

Lázně s léčebným pobytem pro klienty s onemocněním kloubů. Vhodné zejména pro pobyt klientů: - s degenerativním onemocněním kloubů a pro klienty po totálních náhradách kloubů - kteří mají zjištěnou závažnou arthrozu nosných kloubů - kteří absolvovali operaci kloubů tzv.totální náhradu kloubů. Cílem tohoto pobytu je efektivní rehabilitace v kombinaci s léčbou přírodním zdrojem (jodobromovou solankou). Zaměřujeme se na nácvik správných pohybových stereotypů včetně chůze, zejména po operacích, ovlivnění svalové dysbalance v oblasti postiženého a operovaného kloubu. Součástí je i nácvik autoterapie u klienta. Lázně Hodonín patří k nejmladším lázeňským zařízením v České republice, a jsou typem moderních lázní, poskytujících cílenou léčebnou a rehebilitační péči na vysoké odborné úrovni. Lázně leží na jižní Moravě v nádherném prostředí Slovácka. Setkáte se zde s malebnou krásou rovinaté krajiny, kterou dotváří rozsáhlé lány vinic, listnatých a jehličnatých stromů. Běžný 7 denní léčebný program obsahuje - 6 x ubytování - 6 x výběrové stravování - vhodný léčebný program - úvodem cílené lékařské vyšetření - 4x koupel jodobromová v imobilních vanách pro hůře mobilních klientů - 3x klasická masáž částečná - 3x koupel suchá uhličitá částečná - 3x individuální cvičení - LTV - 3x hydrokinezioterapie - skupinové cvičení v bazénu. Léčebný program lze na místě upravit po konzultaci s lékařem. Možná délka pobytu v délce 14 dnů, 13 nocí. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • rehabilitační procedury, ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rehabilitace v bazénu, ubytování v lázních, léčebné procedury
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.