Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta

Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Ve firmě DIKADESIGN s.r.o. se specializujeme na výrobu a prodej dřevěných hoblovaných, soustružených a frézovaných polotovarů pro výrobce nábytku, schodišt, svítidel, hraček a dřevěných doplňků k podlahám. Naše provozy jsou vybaveny moderní výrobní technologií, přijímáme zakázky na dřevěné nábytkové komponenty a polotovary v menších i velkoobjemových sériích. Pracujeme s klasickými dřevinami z českých lesů, ale provádíme i zakázkovou výrobu z exotických dřevin jako mahagon, wenge, americký ořech nebo zebrano. Naše precizně zpracované dřevěné výrobky si našly oblibu u zákazníků z tuzemska i zahraničí.

Výroba nábytkových dílů, DIKADESIGN s.r.o. Znojmo

Dřevěné nábytkové díly, úchytky, soustružené lišty, dřevěné sloupky, šprušle, madla

Hoblované i frézované dřevěné nábytkové díly, úchytky, soustružené lišty, dřevěné sloupky, šprušle, madla v kombinaci s ušlechtilou ocelí nebo jinými materiály vyrábí a dodává český výrobce DIKADESIGN s.r.o. Ke schodištím vyrábíme krytky šroubů různých velikostí, můžeme dodat i dřevěné lepené části na nášlapy a schodnice. Stolařům, výrobcům nábytku a hraček můžeme dodat dřevěnou kulatinu v různých délkách. U zákazníků z tuzemska i zahraničí jsme uspěli našimi originálními dřevěnými průchodkami na počítačové kabely. Nábytkové dřevěné součásti i dřevěné výrobky v nejvyšší kvalitě zpracování od české firmy DIKADESIGN s.r.o. do celého světa!

Dřevěné nábytkové komponenty, DIKADESIGN s.r.o.


Dřevěné části hraček, dřevěné krycí rozety, dřevěné komponenty k lampám a lustrům

Pro výrobce nábytku vyrábíme dřevěné nohy k židlím, stolům, postelím a skříním. Jsme schopni vyrobit a dodat jakoukoli frézovanou, hoblovanou či soustruženou nábytkovou část jako lišty, úchytky, i podhledy. Pro výrobce hraček připravujeme rozmanité frézované a soustružené komponenty. Zhotovujeme dřevěná kolečka, hrací figurky, tělíčka postaviček, přesné součásti k hlavolamům. K dřevěným podlahám si u nás můžete objednat designové rozety ze dřeva, které dokonale kryjí otvory kolem trubek topení a jiných rozvodů. Výrobcům svítidel zase dodáváme precizně vyhotovené dřevěné části k lampám a lustrům.

Dřevěné šprušle, sloupky, madla, DIKADESIGN s.r.o. Znojmo


PODSTRÁNKY

Designové bytové doplňky

Designové bytové doplňky
Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty
Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem
Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta
WEBOVÁ STRÁNKA
DIKADESIGN s.r.o.
www.dikadesign.cz
Adresa

Adresa

č. 393
Višňové 671 38

k.buchta@dikadesign.cz
+420 515 339 443


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha