Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta

Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o.
Kamil Buchta
Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Ve firmě DIKADESIGN s.r.o. se specializujeme na výrobu a prodej dřevěných hoblovaných, soustružených a frézovaných polotovarů pro výrobce nábytku, schodišt, svítidel, hraček a dřevěných doplňků k podlahám. Naše provozy jsou vybaveny moderní výrobní technologií, přijímáme zakázky na dřevěné nábytkové komponenty a polotovary v menších i velkoobjemových sériích. Pracujeme s klasickými dřevinami z českých lesů, ale provádíme i zakázkovou výrobu z exotických dřevin jako mahagon, wenge, americký ořech nebo zebrano. Naše precizně zpracované dřevěné výrobky si našly oblibu u zákazníků z tuzemska i zahraničí.

Výroba nábytkových dílů, DIKADESIGN s.r.o. Znojmo

Dřevěné nábytkové díly, úchytky, soustružené lišty, dřevěné sloupky, šprušle, madla

Hoblované i frézované dřevěné nábytkové díly, úchytky, soustružené lišty, dřevěné sloupky, šprušle, madla v kombinaci s ušlechtilou ocelí nebo jinými materiály vyrábí a dodává český výrobce DIKADESIGN s.r.o. Ke schodištím vyrábíme krytky šroubů různých velikostí, můžeme dodat i dřevěné lepené části na nášlapy a schodnice. Stolařům, výrobcům nábytku a hraček můžeme dodat dřevěnou kulatinu v různých délkách. U zákazníků z tuzemska i zahraničí jsme uspěli našimi originálními dřevěnými průchodkami na počítačové kabely. Nábytkové dřevěné součásti i dřevěné výrobky v nejvyšší kvalitě zpracování od české firmy DIKADESIGN s.r.o. do celého světa!

Dřevěné nábytkové komponenty, DIKADESIGN s.r.o.


Dřevěné části hraček, dřevěné krycí rozety, dřevěné komponenty k lampám a lustrům

Pro výrobce nábytku vyrábíme dřevěné nohy k židlím, stolům, postelím a skříním. Jsme schopni vyrobit a dodat jakoukoli frézovanou, hoblovanou či soustruženou nábytkovou část jako lišty, úchytky, i podhledy. Pro výrobce hraček připravujeme rozmanité frézované a soustružené komponenty. Zhotovujeme dřevěná kolečka, hrací figurky, tělíčka postaviček, přesné součásti k hlavolamům. K dřevěným podlahám si u nás můžete objednat designové rozety ze dřeva, které dokonale kryjí otvory kolem trubek topení a jiných rozvodů. Výrobcům svítidel zase dodáváme precizně vyhotovené dřevěné části k lampám a lustrům.

Dřevěné šprušle, sloupky, madla, DIKADESIGN s.r.o. ZnojmoDesignové bytové doplňky

Designové bytové doplňky

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem

Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě