Ing. Lukáš Toifl


Krylova 7, Znojmo 669 02
Živnost subjektu byla ukončena.

Design, projekty, návrhy kuchyní, ložnic, dětských pokojů
nábytku, interiérů, staveb Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj

-návrhy realizace teras
-výroba nábytku na zakázku, kuchyní, kanceláří, hotelů.

Patříme mezi mladou a dynamickou firmu, která Vám jako jediná nabízí kompletní vypracování projektu domu a návrh interiéru bytovým architektem, takže dům bude slazen jak z venkovní, tak i interiérové části. Tím, že navrhujeme zcela individuální interiéry a nábytek Vám šitý na míru, tak Vám jej i kompletně vybavíme a nábytek na míru vyrobíme v naší truhlárně a to vše se zárukou 5 let. Neřadíme se mezi projektanty ani architekty, kteří budou v návrzích prosazovat svůj názor a svůj styl, ale budeme vždy respektovat Vás, Váš životní styl, Vaše záliby i to jak žijete. Celý dům a nebo interiér Vám navrhneme tak, aby reprezentoval Vás a Váš životní styl.

Další produkty a služby
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • zakázková výroba nábytku, atypický nábytek, obývací pokoje, nábytek z masivu, vestavěné skříně
  • výroba nábytku ze dřeva, ložnice na míru, dřevěný nábytek z masivu, zakázková výroba nábytku, prodej dřevěných skříní
  • návrhy interiérů a exteriérů, služby architekta, interiéry na klíč, urbanistické studie, projekty residenčních staveb
  • kancelářská křesla, kartotéky a lístkovnice, regálové skříně, výškově stavitelné stoly a židle, učitelské katedry

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Související články
Dřevo, které má styl

DIKADESIGN s.r.o.

Dřevo, které má styl

Dřevěné interiérové doplňky jsou stále více žádané i těmi nejnáročnějšími zákazníky. Proto firma DIKASESIGN s.r.o. využívá nejmodernější technologie pro výrobu originálních a designově dokonalých výrobků. Od velkých schodišť až po drobnosti na sváteční stůl.


Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Nábytek do škol a šatní skříňky

Enprag s.r.o.

Nábytek do škol a šatní skříňky

Hledáte vhodný nábytek do vaší školy? V tom případě se obraťte na společnost Enprag s.r.o. Disponují vlastními webovými stránkami, které jsou zároveň jejich e-shopem. Vašimi požadavky se bude zabývat tým odborníků, můžete navštívit dokonce jejich vzorkovnu nebo požádat o vizualizaci. Prodávají nábytek do škol, lavice, židle, katedry, stoly, skříňky a to i do šaten a mnoho dalšího.


Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Truhlářství Radim Sladký

Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Vkusně a moderně zařízený interiér je důležitým prvkem pohodlného bydlení. Jakmile není něco podle vašich představ nebo nějaký kus nábytku v prostoru zcela nesedí, naruší to veškerý komfort. Proto je nejlepším řešením výroba nábytku na míru od firmy Truhlářství Radim Sladký.


Další produkty a služby
Originální projekty domů a interiérů, nábytek na zakázku se zárukou

Originální projekty domů a interiérů, nábytek na zakázku se zárukou

Společnost LT DESIGN se sídlem ve Znojmě poskytuje komplexní služby v oblasti interiérů i exteriérů, staveb a zařízení bytů či rodinných domů vč. výroby nábytku na zakázku se zárukou až 5 let. Kromě špičkové kvality dbáme také na originalitu a splnění i těch nejnáročnějších požadavků a představ každého klienta.


Komerční objekty-návrh a realizace interiérů kanceláří Brno

Komerční objekty-návrh a realizace interiérů kanceláří Brno

Nechte si navrhnout zcela individuální interiér! Navrhneme a zrealizujeme interiér kanceláře, vstupní haly a jakéhokoli jiného komerčního prostoru šitý na míru! Poskytujeme komplexní služby a pomoc s řešením interiérů a to komerčních i nekomerčních objektů. Navrhneme nejen budoucí vzhled interiéru, ale zařídíme jej i nábytkem a doplňky naší výroby nebo světových výrobců nábytku. Dodáme Vám kompletní plány, vizualizace, seznam nábytku ke koupi či jeho výrobní výkresy. Věříme, že budete s naší prací spokojeni! Realizujeme zakázky nejen ve Znojmě a okolí, ale také v Brna a téměř po celém Jihomoravském kraji. Kompletní nabídku služeb, včetně referenčních ukázek, naleznete na našich webových stránkách.


Realizace a návrhy interiérů-výroba nábytku na zakázku Mikulov

Realizace a návrhy interiérů-výroba nábytku na zakázku Mikulov

Navrhneme a následně i zrealizujeme Váš interiér! Naše projekční a architektonická kancelář LT DESIGN poskytuje kompletní servis a pomoc s realizací interiérů domů, bytů i komerčních a veřejných prostorů. Vyhotovíme návrh budoucího prostoru a poté ho zařídíme nábytkem a doplňky naší výroby nebo výroby světových výrobců nábytku. Dodáme Vám kompletní plány, vizualizaci, seznam nábytku i výrobní výkresy nábytku na zakázku. Naše služby jsou dostupné nejen klientům ze Znojma, kde sídlíme, ale i z Brna či Mikulova. Kompletní nabídku služeb včetně referenčních ukázek našich prací naleznete na webových stránkách.


Projekty domů včetně vybavení-návrhy interiérů Brno

Projekty domů včetně vybavení-návrhy interiérů Brno

Nechte si udělat originální návrh interieru Vašeho domu a postavte si dům svých snů! Vytvoříme projekt domu, který bude vyhovovat nejen parametrům Vašeho pozemku, ale i Vašim přáním a možnostem. Nechte si námi navrhnout projekt Vašeho domu, nebo rekonstrukce, věříme, že s námi budete spokojeni. Navrhneme a zrealizujeme interiér domu, vyhotovíme návrh budoucích prostor a poté je i kompletně zařídíme nábytkem a doplňky naší výroby a nebo výrobky světových výrobců. Naše služby jsou dostupné klientům nejen klientům ze Znojma a okolí, ale i z Brna. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i ukázky našich prací.


Návrh a realizace interiéru kanceláře na míru včetně vybavení

Návrh a realizace interiéru kanceláře na míru včetně vybavení

Chystáte se zřídit si novou kancelář nebo předělat stávající? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Navrhneme a zrealizujeme zcela individuální interiér Vaší kanceláře, včetně vybavení, přesně šitý na míru Vašim požadavkům! Nabízíme kompletní servis a pomoc s řešením interiéru, vyhotovíme návrhy budoucí kanceláře a poté ji zařídíme nábytkem a doplňky naší výroby, nebo výrobky světových výrobců nábytku. Dodáme Vám kompletní plány, vizualizace, seznam nábytku a výrobní výkresy nábytku na zakázku. Neváhejte a nechte si navrhnout originální interiér Vaší kanceláře, věříme, že budete s naší prací spokojeni! Kompletní nabídku služeb včetně ukázek návrhů interiérů naleznete na webových stránkách.


Návrhy interiérů-komerční, nekomerční objekty Znojmo

Návrhy interiérů-komerční, nekomerční objekty Znojmo

Navrhneme a zrealizujeme zcela individuální interiér komerčních i nekomerčních prostor šitý na míru! Svým klientům poskytujeme kompletní servis a pomoc s řešením interiérů. Vyhotovíme návrhy budoucích prostor a poté je i zařídíme nábytkem a doplňky naší výroby a nebo výrobky světových výrobců nábytku. Ke konečnému zpracování zakázky dodáme kompletní plány, vizualizace, seznam nábytku ke koupi a výrobní výkresy nábytku na zakázku. Neváhejte a nechte si navrhnout interiér ať už bytu, domu, kanceláře nebo jiného komerčního prostoru, věříme, že budete s našimi službami spokojeni! Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Projekty rodinných domů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj

Projekty rodinných domů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj

Projekty rodinných domů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj. Jakou projektovou dokumentaci potřebujete, když se rozhodnete stavět rodinný dům. Jsou 2 možnosti: -vybrat si z široké nabídky typových projektů projekčních či dodavatelských firem a nechat si jej upravit podle Vašeho pozemku a přání. -zvolit si svého architekta a nechat si vytvořit originální projekt, který bude vyhovovat jak parametrům Vašeho pozemku, tak Vašim přáním a možnostem. Projekt pro stavební povolení obsahuje: -průvodní zprávu se základními údaji o stavbě a informace o výsledcích provedených průzkumů -souhrnnou technickou zprávu popisující architektonické a stavebně technické řešení stavby a použití technologií a stavebních materiálů. Nároky na vodní hospodářství a energie včetně napojení stavby na stávající inženýrské sítě. Požárně bezpečnostní řešení. -situaci v měřítku 1:200 až 1:500 s vyznačením hranic pozemku, stávajících staveb, sítí a návrh přípojek -stavební výkresy, především půdorysy, řezy a pohledy v měřítku 1:100. Schematické vyznačení vnitřních rozvodů a instalací. Prováděcí projekt: Musí obsahovat veškerou dokumentaci a tabulky v podrobnostech potřebných pro provedení stavby, vč. statických výkresů a výpočtů. Stavební a profesní půdorysy a řezy.


Prodej , montáž venkovních teras k bazénům  Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomo

Prodej , montáž venkovních teras k bazénům Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomo

Prodej , montáž venkovních teras k bazénům Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj. Naše společnost navrhuje a realizuje pokládku bez údržbových venkovních teras od firmy Grena a.s. Cílem je poskytování kompletního servisu a pomoci při řešení interiérů, nebo při stavbě domu. Ke každému klientovi máme individuální přístup. Zabýváme se také interiéry, návrhy, stavbami... Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Výroba nábytku na zakázku ,  realizace interiérů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, J

Výroba nábytku na zakázku , realizace interiérů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, J

Výroba nábytku na zakázku , realizace interiérů Znojmo, Brno, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj. Cílem naší společnosti je poskytnout klientovi kompletní servis a pomoc při řešení jeho interiéru, nebo při stavbě domu. Zjistíme co se vám líbí a co máte rádi, co by jste chtěli, v čem se cítíte dobře. Navrhneme váš dům, interiér a spolu s Vámi návrhy doladíme až splňují veškeré Vaše představy. Služby: -soukromé interiéry -společenské prostory hotely, restaurace, casina, peněžní ústavy, kanceláře -projekty domů -návrhy a realizace teras. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.