SAPOUŠEK spol. s r.o.


Nádražní 232, Hrušovany nad Jevišovkou 671 67
Prodej hutního, spojovacího materiálu a stavebního řeziva:
- trubky, tyče, plechy, dráty, ocelová lana nebo řetězy, betonářskou ocel, šroubky, matice, podložky, nýty nebo hmoždinky a další.

Autodoprava - nákladní mezistátní doprava.

Produkty
  • zahraniční přeprava nákladů, zahraniční přeprava zemědělských komodit, zahraniční kamionová doprava, zahraniční doprava po železnici
  • prodej strojních součástek, matice a šrouby, hmoždinky, závitové vložky, šrouby s okem, spojovací kotvy
  • stavební dřevěná prkna, střešní latě, dřevěné fošny, dřevěné hranoly, dřevo na krovy, neomítaná prkna
  • slévárenské odlitky, barevné kovy, ocel a nerez, speciální slitiny, legované materiály, přesné lití

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání.
Medové marinády a zálivky vhodné ke grilovaným pokrmům, steakům a nakládání masa.

Zednické práce, fasády, zdění, příčky, rekonstrukce koupelen, bytů, domů Hodonín.

Zednické práce, fasády, zdění, příčky, rekonstrukce koupelen, bytů, domů Hodonín

Související články
SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

DS Sihelský s.r.o.

SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma SIHELSKÝ s.r.o. Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. Kromě přepravy sypkých materiálů patří k našim službám také nákladní autodoprava.


Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.

Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové se zabývá prodejem hutního materiálu pro různé oblasti průmyslu, energetiky, ekologie a dalších. Dodává kvalitní plechy splňující české i zahraniční normy. Díky spolupráci se spolehlivými a ověřenými dodavateli, moderním technologiím a zkušenostem v oboru může společnost garantovat kvalitu.


Firemní články
Autodoprava, Znojmo, Břeclav

Autodoprava, Znojmo, Břeclav

Nabízíme služby: -autodoprava -nákladní doprava -rozvoz zboží -Česká republika -zahraničí -Slovensko -Moldávie -Ukrajina. Více informací na webových stránkách.


Hutní a spojovací materiál

Hutní a spojovací materiál

Prodej, nákup, služby: -hutní materiál - trubky, tyče, ocelová lana, dráty, pletivo, plechy, tyče, betonářská ocel, hlazenky, klínkovice, svařované řetězy -spojovací materiál - hřebíky, vrtáky, kotvící materiál, zámky, petlice, panty, brusný a řezný materiál -stavební řezivo - prkna, hranoly, fošny, střešní latě, impregnační prostředky -nákladní a kamionová autodoprava.


Stavební řezivo, Břeclav, Znojmo,

Stavební řezivo, Břeclav, Znojmo,

Firma SAPOUŠEK spol. s r.o. nabízí: -stavební řezivo -prodej stavebního řeziva -fošny -latě -dřevěná prkna -střešní latě -hranoly -impregnace -ipregnační prostředky -rozvoz na místo určení -smrkové dřevo. Nabízíme: -široký sortiment -vysoká kvalita -menší odběratelé -stavební firmy -truhlářství. K zakoupenému řezivu poskytneme, nabídneme dopravu, impregneci nebo na Vaše přání naipregnujeme. Více informací na webových stránkách.