PERITO s.r.o.
Dveřní doplňky a biometrické přístupové systémy k otevírání vchodových dveří

U nás si vyberete nejen výplň pro vchodové dveře, ale nabízíme i dveřní doplňky z ušlechtilých materiálů – klepadla, kukátka, kliky, madla, rozety, dopisní vhozy, okopový plech a další. Navíc můžete otevírat Vaše vstupní dveře dotykem prstu či například klávesnicí díky biometrickým přístupovým systémům.

Spolehlivé a bezpečné biometrické systémy e-key

Dveřní doplňky vstupních dveří – kliky, madla, kukátka, klepadla, dopisní vhozy

Ať už jste si vybrali vchodové dveře do vašeho domu hliníkové, skleněné či plastové, mohou být vybaveny dveřními doplňky z ušlechtilých materiálů s povrchovou úpravou dle Vašeho výběru - kliky, klepadla, madla, rozety z lakované mosazi, dveřní kukátka ve zlaté, chromu, bronzu či bílé nebo dopisní vhozy ve zlatém i bílém lesku, nebo tmavém či stříbrném matu.

Kliky, madla, rozety, klepadla na vstupní dveře


Přístupové biometrické systémy e-key k otevírání vchodových dveří nejen otiskem prstu

K designovým vchodovým dveřím PERITO se bude hodit moderní otevírání pomocí spolehlivých a bezpečných biometrických přístupových systémů od výrobce e-key, které využívají k identifikaci například otisk prstu ve fasádě, v madle či zabudované přímo ve vchodových dveřích. Stále oblíbenější je otevírání také pomocí klávesnice či pomocí bluetooth. Zajistíte tak maximální pohodlí při každodenním odemykání vstupních dveří.

Přístupové biometrické systémy e-key


Umístění biometrických systémů na různých částech vchodových dveří PERITO

Nabízíme různé varianty umístění biometrických systémů e-key – snímač otisku prstu v těle dveřní výplně, ve dveřním madle, v rámu dveří, případně přímo do fasády vašeho domu. Také umístění klávesnice či elektronické kukátko má různé možnosti umístění. Zvolte si polohu systémů otevírání vstupních dveří, kde Vám to bude nejvíce vyhovovat.DVEŘNÍ VÝPLNĚ/VCHODOVÉ DVEŘE

DVEŘNÍ VÝPLNĚ/VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře PERITO s dveřní výplní z plastu, hliníku, skla včetně doplňků

Dveřní doplňky

Dveřní doplňky

Dveřní doplňky a biometrické přístupové systémy k otevírání vchodových dveří

DESKY PER-IZOL

DESKY PER-IZOL

Zakázková výroba sendvičových panelů PER-IZOL s tepelnou a protihlukovou izolací