Moravia ZNOJMO s.r.o.
Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu mléčných výrobků – tvrdých sýrů v cihlách i plátkovém balení, mléka, másla, tvarohů, jogurtů, smetany, sušeného mléka, sušené syrovátky i sýrových specialit jako Niva, pivní sýry, tavené sýry, vše z kvalitních čerstvých surovin v maloobchodním balení i v balení pro gastro provozy - dodává spolehlivá česká velkoobchodní firma JIMA - SPOL, s.r.o. ze Znojma, která ve speciálních chladírenských vozech rozváží mléčné produkty vyhlášených výrobců jako například Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk a dalších.

Čerstvé máslo, VO mléčné výrobky, JIMA - SPOL, s.r.o., Znojmo

Rozvoz čerstvých mléčných výrobků ve speciálních chladírenských vozech

Rozvoz čerstvých mléčných výrobků ve speciálních chladírenských vozech pro maloobchody, velkoobchody s potravinami, gastro provozy zajistíme na základě předešlé domluvy, aby byly čerstvé mléčné produkty včas připraveny k prodeji ve Vaší prodejně nebo ke zpracování ve Vašem gastronomickém provozu. Vyzkoušejte spolehlivou velkoobchodní firmu JIMA - SPOL, s.r.o., která Vám doveze mléčné výrobky z širokého výběru od čerstvého či trvanlivého mléka, smetany, šlehačky, až po různé druhy tvrdých sýrů.

Sortiment mléčných výrobků, JIMA - SPOL, s.r.o., Znojmo


Mléko, smetana, šlehačka, tvaroh, sýry, jogurty, másla, podmáslí, syrovátka

Objednejte si u nás chutné kvalitní mléčné výrobky vyhlášených značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk. V chladírenských vozech s optimálně nastavenou teplotou rozvážíme i v gastro balení máslo, tvrdý sýr Eidam, Ementál, mléko, tvaroh měkký i tvaroh tvrdý na strouhání, šlehačku, sušené mléko a syrovátku. V maloobchodním balení Vám dovezeme čerstvé i trvanlivé mléko, plátkové tvrdé sýry různých druhů, tvrdé sýry v kostkách, tavené sýry, smetanu čerstvou i trvanlivou, farmářské čerstvé mléko, bylinkové máslo, klasické čerstvé máslo, jogurt bílý, jogurt řecký, jogurt finského tipu, mléčné dezerty, olešnický tvaroh, speciální pivní sýry, sýr Niva s přírodní plísní, podmáslí, zakysanou smetanu a další mléčné dobroty.

Zásobování mléčnými produkty, JIMA - SPOL, s.r.o., ZnojmoMléčné výrobky

Mléčné výrobky

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky

Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami

Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin