Moravia ZNOJMO s.r.o.
Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Uzenářské výrobky všeho druhu, slaniny, trvanlivé i měkké salámy, šunky, klobásy, párky, točené salámy, zabijačkové speciality, uzená masa v top kvalitě, chutné, čerstvé, voňavé uzeniny rozváží ve speciálních chladírenských vozech spolehlivý velkoobchodní dodavatel JIMA - SPOL, s.r.o. ze Znojma. Vybrané uzenářské lahůdky přímo od profesionálních výrobců Masozávod Krahulčí, Kostelecké uzeniny rozvážíme do provozoven a prodejen na Znojemsku, Břeclavsku a okolí Moravského Krumlova.

Moravské klobásy, VO prodej uzenin,  JIMA - SPOL, s.r.o., Znojmo

Rozvoz čerstvých uzenin v chladírenských vozech do prodejen a gastro provozů

JIMA - SPOL, s.r.o. vlastní rozsáhlou moderní chladírnu a rozváží v chladírenských vozech čerstvé uzeniny, uzenářské speciality od prověřených výrobců Kostelecké uzeniny a Masozávod Krahulčí do grastronomických provozoven, maloochodních prodejen i velkoobchodů s potravinami na Břeclavsku, Znojemsku, Moravského Krumlova a přilehlého okolí. Seznamte se blíže na našich webových stránkách jimaspol.cz/galerie s pestrou produktovou nabídkou uzenářských výrobků, uzených mas, salámů a paštik.

Sortiment uzenářských výrobků, JIMA - SPOL, s.r.o., Znojmo


Šunka nejvyšší jakosti, trvanlivé i měkké salámy, klobásy, uzená masa, slaniny, párky

Podle Vašeho výběru uzenářských specialit Vám v předem stanovenou dobu dovezeme cokoli z pestré nabídky našich produktů. Kvalita, chutné zpracování, čerstvost všech našich uzenin, ať už se jedná o uzené maso – uzenou kýtu, krkovici, moravské uzené, kladenskou či debrecínskou pečeni, šunku výběrovou, šunku od kosti nebo standardní šunku, párky, točené salámy, paštiky, jaternice, jelítka, měkké i trvanlivé salámy jako Paprikáš, Poličan, Vysočina Krahulčí, Herkules, Lovecký, klobásy a další uzenářské lahůdky, zajistí Vašim zákazníkům, maloobchodním odběratelům stálou přízeň.

VO prodej uzenin, uzenářských výrobků, JIMA - SPOL, s.r.o., ZnojmoMléčné výrobky

Mléčné výrobky

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky

Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami

Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin