Moravia ZNOJMO s.r.o.
Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin

Dodávku kvalitních potravinářských výrobků, zejména čerstvých mléčných a uzenářských produktů zajišťuje velkoobchodní firma JIMA-SPOL., s.r.o., založená v roce 1998 jako dceřinná společnost jihlavské mlékárny Moravia Lacto a.s. Potraviny, uzeniny, mléčné výrobky od poctivých českých výrobců rozvážíme denně přímo k zákazníkům v okrese Břelav, v Moravském Krumlově a na Znojemsku v nočních a brzkých ranních hodinách. V našem firemním areálu provozujeme prodejnu Cash&Carry pro malé živnostníky za velkoobchodní ceny, zabýváme se i ambulantním prodejem potravin, hlavně uzenářských specialit.

VO prodej potravin,  JIMA-SPOL., s.r.o., Znojmo

Rozvoz potravinářských výrobků do prodejen a gastro provozů, zásobování potravinami

Velkoobchodní firma JIMA-SPOL., s.r.o. ze Znojma nabízí kvalitní služby v oblasti zásobování potravinami. Denně čerstvé uzeniny, uzená masa, zabijačkové lahůdky jako jaternice a jelítka, čerstvé i trvanlivé mléko, sýry různých druhů v pestré nabídce, tvrdé i tavené sýry, majonézy, droždí, smetanu, jogurty, tvarohy rozvážíme denně do prodejen, jídelen, restaurací, hotelů a dalších gastro provozů ve speciálních chladírenských vozech. Vyzkoušejte spolehlivé zásobování potravinami od prověřených českých výrobců, jako například Masozávod Krahulčí, Kostelecké uzeniny, Mlékárna Olešnice, Moravia Lacto, Bohemilk, s velkoobchodní znojemskou společností JIMA-SPOL.

Velkoobchod s potravinářským zbožím, JIMA-SPOL., s.r.o., Znojmo


Velkoobchodní prodejna potravin Cash&Carry, ambulantní prodej potravin a uzenin přímo z vozidla

Vedle rozvozu kvalitních potravin ve speciálních vozech nabízíme také prodej za velkoobchodní ceny všem menším živnostníkům. Naše prodejna potravin Cash&Carry se nachází v areálu společnosti JIMA-SPOL., s.r.o. ve Znojmě. Zásobování potravinami, zejména uzenářskými produkty, realizujeme rovněž formou ambulantního prodeje přímo z našeho vozidla. Denně dovážíme čerstvé potravinové produkty přímo zákazníkům do obcí na Znojemsku a Břeclavsku. Zajistěte si včasnou dodávku potravin, čerstvých mléčných výrobků a uzenin u spolehlivého dodavatele JIMA-SPOL., s.r.o. ze Znojma!

Velkoobchodní prodejna potravin Cash&Carry, JIMA-SPOL., s.r.o., ZnojmoMléčné výrobky

Mléčné výrobky

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky

Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami

Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin