K & B spol. s r.o.


č. 18, Blanné 671 54
Působí na trhu v oblasti prodeje pevných paliv již od roku 1991. Tato naše více než dvacetiletá praxe se projevuje v profesionálním přístupu k zákazníkovi. Všichni naši zaměstnanci jsou připraveni vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme pro vás sobotní rozvoz.
Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme pásem až do sklepa. Díky tomu je naše uhlí vždy suché a v nejlepší kvalitě.
Při odběru nad 40 q poskytujeme množstevní slevy.

Brikety, uhlí, pevná paliva, kontejnerová doprava Jaroměřice nad Rokytnou, Znojemsko, Třebíč
-odvoz sutí
-autodoprava s hydraulickou rukou
-autodoprava
-vývoz jímek
-písek
-prodej stáčených olejů, nafty, pevných paliv, písek
-úklid uhlí pásem
-bílinské nízkosírnaté uhlí
-černé uhlí
-hnědé uhlí
-uhelné brikety
-kontejnerová doprava
-vývoz jímek Vranovská přehrada
-zemní práce bagrem Komatsu
-oblázky, písky, štěrky.

Další produkty a služby
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • hloubení základů, výkopy pro tepelná čerpadla, výkopy bazénů, úprava terénu, demoliční a bourací práce
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků
  • průmyslová maziva, motorové oleje, oleje pro automatické převodovky, oleje pro užitková vozidla, oleje pro osobní automobily, plastická maziva
  • prodej veškerých pevných paliv, distribuce černého uhlí, hnědého uhlí, uhelné brikety, koks
  • stavební písek, stavební štěrk, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkodrť, drcené kamenivo, štěrkový kačírek
  • uhlíkaté materiály, peletované hnědé uhlí, granulované aktivní uhlí, černé uhlí, lignit


Související články
Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Milan SIHELSKÝ

Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.


Kovošrot OPAMETAL: Výhodný výkup železného šrotu nejen na Znojemsku

OPAMETAL s.r.o.

Kovošrot OPAMETAL: Výhodný výkup železného šrotu nejen na Znojemsku

Velmi výhodná výkupní cena železného šrotu, kompletní služby i ekologické zpracování odpadu, to vše nabízí kovošrot OPAMETAL. Nabízíme výkup železného šrotu, barvených kovů i dalšího zboží, velké skladovací prostory, moderní techniku i vybavení pro svoz odpadu, a to hned na sedmi provozovnách. Pokud nevíte, na koho se v této oblasti obrátit, náš kovošrot je pro vás správnou volbou. Působíme v okolí Znojma i v dalších českých městech.


Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Seneca Trans, s.r.o.

Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.


Další produkty a služby
Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Sháníte pevná paliva? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o. U nás můžete zakoupit nejen uhlí, ale i brikety, stáčené oleje, maziva i motorovou naftu. Veškerý sortiment skladujeme pod střechou. Všechna paliva odpovídají platným normám. Náš personál je připraven poskytnou ty nejkvalitnější služby za minimální náklady. Při odběru nad 40 q dáváme množstevní slevu. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky aj. Rozvážíme do Znojma, Moravských Budějovic, Jemnice, Dačic a dalších okolních měst.


Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Sháníte dřevěné pelety pro topení v krbech a kotlech ústředního topení s automatickou regulací, přizpůsobené pro topení peletami? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o.! Dřevěné pelety jsou vyráběny z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a pojiv. Výchozí surovinou pro výrobu pelet jsou čisté smrkové piliny bez příměsí kůry. V prodeji balení: PE sáček 15kg 1 paleta = 65 sáčků = 975 kg Rozměr palety 120 x 100 cm. Kompletní nabídku pevných paliv naleznete na webových stránkách.


Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hledáte palivo vhodné pro topení nejen v krbu, ale pro topení ve všech druzích kamen? Pak jsou pro Vás německé hnědouhelné brikety z Lužické oblasti pro Vás ty pravé! Hnědouhelné brikety mají nízký obsah síry a prchavých hořlavin a zároveň mají dobrou výhřevnost (cca 20 Mj/kg) a rovnoměrně prohořívají. Produkují dlouhou dobu žár a mají málo popela. Neobsahují žádná chemická pojiva ani lepidla. Neváhejte a objednejte si hnědouhelné brikety z Německa a připravte se na zimu! Uhelné sklady K & B spol. s r.o. naleznete v Blanné v okrese Znojmo. Kompletní nabídku pevných paliv k prodeji naleznete na webových stránkách.


Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Neváhejte a nakupte pevná paliva vhodná do všech typů kamen, kotlů, krbů a dřevozplyňujících kotlů. Uhelné sklady K & B spol. s r.o. nabízí uhelné dřevěné brikety s vysokou výhřevností a dlouhou dobou hoření. Brikety jsou ekologické palivo s minimálním odpadem a velkou úsporou nákladů na topení, snadnou manipulací a čistým provozem. Využijte akce DOPRAVA ZDARMA! Tato nabídka platí pro nákup dvou a více palet briket do vzdálenosti 30 km od prodejního místa. Více informací a kompletní nabídku paliv a dalších produktů naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Naše firma Uhelné sklady K & B spol. s r.o. byla založena roku 1991 a od počátku vzniku jsme prodejcem pevných paliv. Náš personál Vám poskytne vysoce kvalitní, ale zároveň levné služby. Časově se co nejvíce přizpůsobujeme našim klientům. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme jej pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí -určeny do krbů a kotlů ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Firma vznikla roku 1991 jsme významným prodejcem pevných paliv. Naši zaměstnanci Vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí je skladováno pod střechou a uklízeno pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Při odběru nad 40 q poskytneme množstevní slevu. Dodáváme rozsáhlý sortimentem tříděných druhů hnědého i černého uhlí a briket v široké škále výhřevnosti, zrnitosti atd. Veškeré druhy paliva odpovídají platným normám České republiky. Nabízíme i prodej stáčených olejů, maziv a motorové nafty. Dřevěné ekobrikety: -do všech typů kamen, kotlů, krbů i dřevozplyňujících kotlů -vysoká výhřevnost -dlouhá doba hoření -ekologické palivo -úspora nákladů -snadná manipulace. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a příměsí kůry -určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Autodoprava: -kontajnerová -skříňová -plošina -vývoz jímek (fekál 5 m3) -manipulace pomocí hydraulické ruky -rozvoz uhlí. Řidič p. Nachtnebl Radek. Prodej: -uhlí -oleje -nafta -brikety -peletky -štěrk -oblázky aj.