K & B spol. s r.o.


č. 18, Blanné 671 54
Působí na trhu v oblasti prodeje pevných paliv již od roku 1991. Tato naše více než dvacetiletá praxe se projevuje v profesionálním přístupu k zákazníkovi. Všichni naši zaměstnanci jsou připraveni vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme pro vás sobotní rozvoz.
Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme pásem až do sklepa. Díky tomu je naše uhlí vždy suché a v nejlepší kvalitě.
Při odběru nad 40 q poskytujeme množstevní slevy.

Brikety, uhlí, pevná paliva, kontejnerová doprava Jaroměřice nad Rokytnou, Znojemsko, Třebíč
-odvoz sutí
-autodoprava s hydraulickou rukou
-autodoprava
-vývoz jímek
-písek
-prodej stáčených olejů, nafty, pevných paliv, písek
-úklid uhlí pásem
-bílinské nízkosírnaté uhlí
-černé uhlí
-hnědé uhlí
-uhelné brikety
-kontejnerová doprava
-vývoz jímek Vranovská přehrada
-zemní práce bagrem Komatsu
-oblázky, písky, štěrky.

Další produkty a služby
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • hloubení základů, výkopy pro tepelná čerpadla, výkopy bazénů, úprava terénu, demoliční a bourací práce
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků
  • průmyslová maziva, motorové oleje, oleje pro automatické převodovky, oleje pro užitková vozidla, oleje pro osobní automobily, plastická maziva
  • prodej veškerých pevných paliv, distribuce černého uhlí, hnědého uhlí, uhelné brikety, koks
  • stavební písek, stavební štěrk, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkodrť, drcené kamenivo, štěrkový kačírek
  • uhlíkaté materiály, peletované hnědé uhlí, granulované aktivní uhlí, černé uhlí, lignit

Hotel Nutrend World

Související články
RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

RYBÁRIK, s.r.o.

RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

Demoliční práce a bourací práce patří mezi obory společnosti RYBÁRIK Buchlovice. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a použití té nejmodernější techniky zajistíme demolice jakýchkoli objektů. Bezpečně a rychle zboříme staré průmyslové areály, komíny i výškové stavby.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Pevná paliva spolehlivě a na klíč

EMTB Trade s.r.o.

Pevná paliva spolehlivě a na klíč

Při každé obchodní spolupráci je dobré mít partnera, na kterého se můžete spolehnout. A právě v takové vztahy věří i EMTB Trade. Naše společnost vznikla v roce 2005 a od té doby patříme k nejvýznamnějším dodavatelům pevných paliv nejen z České republiky.


Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

ROBICONT

Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Třídit odpady je výhodné z mnoha důvodů. To platí dvojnásob pro biologický odpad, který má velmi bohaté využití, a to z hlediska dalšího nakládání a zpracování. Biologický odpad může posloužit například jako kvalitní hnojivo, neboť obsahuje mnoho živin, a navíc se v půdě dokáže plně rozložit. Třízení tohoto odpadu je navíc velmi efektivní, díky čemuž jsou snižovány náklady na likvidaci ostatních odpadů.


Další produkty a služby
Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Sháníte pevná paliva? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o. U nás můžete zakoupit nejen uhlí, ale i brikety, stáčené oleje, maziva i motorovou naftu. Veškerý sortiment skladujeme pod střechou. Všechna paliva odpovídají platným normám. Náš personál je připraven poskytnou ty nejkvalitnější služby za minimální náklady. Při odběru nad 40 q dáváme množstevní slevu. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky aj. Rozvážíme do Znojma, Moravských Budějovic, Jemnice, Dačic a dalších okolních měst.


Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Sháníte dřevěné pelety pro topení v krbech a kotlech ústředního topení s automatickou regulací, přizpůsobené pro topení peletami? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o.! Dřevěné pelety jsou vyráběny z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a pojiv. Výchozí surovinou pro výrobu pelet jsou čisté smrkové piliny bez příměsí kůry. V prodeji balení: PE sáček 15kg 1 paleta = 65 sáčků = 975 kg Rozměr palety 120 x 100 cm. Kompletní nabídku pevných paliv naleznete na webových stránkách.


Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hledáte palivo vhodné pro topení nejen v krbu, ale pro topení ve všech druzích kamen? Pak jsou pro Vás německé hnědouhelné brikety z Lužické oblasti pro Vás ty pravé! Hnědouhelné brikety mají nízký obsah síry a prchavých hořlavin a zároveň mají dobrou výhřevnost (cca 20 Mj/kg) a rovnoměrně prohořívají. Produkují dlouhou dobu žár a mají málo popela. Neobsahují žádná chemická pojiva ani lepidla. Neváhejte a objednejte si hnědouhelné brikety z Německa a připravte se na zimu! Uhelné sklady K & B spol. s r.o. naleznete v Blanné v okrese Znojmo. Kompletní nabídku pevných paliv k prodeji naleznete na webových stránkách.


Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Neváhejte a nakupte pevná paliva vhodná do všech typů kamen, kotlů, krbů a dřevozplyňujících kotlů. Uhelné sklady K & B spol. s r.o. nabízí uhelné dřevěné brikety s vysokou výhřevností a dlouhou dobou hoření. Brikety jsou ekologické palivo s minimálním odpadem a velkou úsporou nákladů na topení, snadnou manipulací a čistým provozem. Využijte akce DOPRAVA ZDARMA! Tato nabídka platí pro nákup dvou a více palet briket do vzdálenosti 30 km od prodejního místa. Více informací a kompletní nabídku paliv a dalších produktů naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Naše firma Uhelné sklady K & B spol. s r.o. byla založena roku 1991 a od počátku vzniku jsme prodejcem pevných paliv. Náš personál Vám poskytne vysoce kvalitní, ale zároveň levné služby. Časově se co nejvíce přizpůsobujeme našim klientům. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme jej pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí -určeny do krbů a kotlů ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Firma vznikla roku 1991 jsme významným prodejcem pevných paliv. Naši zaměstnanci Vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí je skladováno pod střechou a uklízeno pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Při odběru nad 40 q poskytneme množstevní slevu. Dodáváme rozsáhlý sortimentem tříděných druhů hnědého i černého uhlí a briket v široké škále výhřevnosti, zrnitosti atd. Veškeré druhy paliva odpovídají platným normám České republiky. Nabízíme i prodej stáčených olejů, maziv a motorové nafty. Dřevěné ekobrikety: -do všech typů kamen, kotlů, krbů i dřevozplyňujících kotlů -vysoká výhřevnost -dlouhá doba hoření -ekologické palivo -úspora nákladů -snadná manipulace. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a příměsí kůry -určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Autodoprava: -kontajnerová -skříňová -plošina -vývoz jímek (fekál 5 m3) -manipulace pomocí hydraulické ruky -rozvoz uhlí. Řidič p. Nachtnebl Radek. Prodej: -uhlí -oleje -nafta -brikety -peletky -štěrk -oblázky aj.