Josef Balík - opravy a prodej elektromotorů a čerpadel

CZKProdej čerpadel - ponorná, kalová, zahradní apod Znojmo

Opravami, prodejem a instalací čerpadel a čerpací techniky se zabývá firma Josef Balík - prodej a a servis čerpací techniky ze Znojma. Provádíme také převíjení elektromotorů a prodáváme čerpací nádoby.

Prodáváme několik typů čerpadel - například kalová, která slouží k čerpání nečistot, kalů, septiku a jímek. Vynikají velkým dopravním množstvím a můžou čerpat i čistou vodu.

Ponorná čerpadla lze umístit pod hladinu čerpané tekutiny - je tak schopno čerpat tekutinu z větších hloubek.

K dispozici máme i povrchová čerpadla, která mají samonasávací schopnost - dokáží čerpat, i když se v sacím potrubí nachází vzduchová bublina.

K prodeji máme i čerpací techniku pro bazény.

Oběhová (cirkulační) čerpadla nachází využití v topných systémech - zajišťují cirkulaci vody. Mají nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost a lze je použít v domech i bytech.

Pro použití v potravinářství máme potravinářská čerpadla, které bezpečně čerpají mléko, mošty, likéry, rostlinné oleje a alkoholy. Splňují veškeré bezpečnostní i hygienické nároky.

Provádíme opravy a servis vodních, průmyslových, kalových, ponorných, oběhových a speciálních čerpadel včetně převíjení motorů. Opravujeme například značky EVGU, KDFU, DAE, Sigma Lutín, Calpeda, Pedrolo apod.

Čerpadlo opravíme v co nejkratším časovém horizontu bez příplatku za rychlost provedení práce. Kompletní opravu provedeme na jednom místě (demontáž, převinutí elektromotoru, opětovná montáž)

Pomůžeme vám také s instalací čerpací techniky a s výběrem správného typu.

Opravujeme a převíjíme jednofázové a třífázové asynchronní elektromotory na 230-400V i cívky. Možnost provedení opravy do 24 hodin bez příplatku.

Zakoupíte u nás i expanzivní nádoby, které udržují a vyrovnávají tlak v čerpacích systémech, například u domácích vodáren.


Slogan:

Opravy provádíme rychle, kvalitně a bez příplatku za rychlost


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Motory a elektromechanické pohony

,  
Štítky:

opravy, prodej, instalace čerpadel, převíjení elektromotorů, Znojmo, expanzní nádoby