Pension U Zámku


č. 65, Lechovice 671 63
Rodinný penzion ve vinařském kraji na jihu Moravy v blízkosti NP Podyjí a CHKO Pálavské vrchy, v obci Lechovice u Znojma, na vinařské a cyklistické stezce.
Penzion v klidné části na kraji obce Lechovice za zámeckou zahradou v těsné blízkosti kostela sv. panny Marie a vinných sklepů Lechovice.
Ubytování v příjemném, klidném a rodinném prostředí v malém penzionu o pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením a společnou vybavenou kuchyňkou.
Bezbariérové prostory.
Nekuřácké prostory.
Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi.
Možnost zajištění posezení ve vinném sklípku s degustací.
Pro nenáročné hosty nabízíme levné ubytování na turistické ubytovně se společným sociálním zařízením.
Výhodné zejména pro skupiny jako jsou školy, kluby důchodců, studenty, dělníky atd.

Produkty
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • celoroční ubytování, dlouhodobé ubytování, k dispozici kuchyňka, společné sociální zařízení

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů.

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad.

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Penzion Dřevák - Jetřichovice

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

Bochníčkovi

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.


Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

Penzion Kamzík - Česká Kamenice

Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

V dnešní době lidé neustále někam spěchají. Pokud se chcete na chvíli zastavit a podívat se do krásné přírody, ubytovat se v pěkném penzionu, pak rozhodně můžete vyzkoušet penzion Kamzík, který se těší na vaši návštěvu.


Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

PENZION EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Firemní články
Pension Znojmo, rodinný penzion Znojmo, ubytování

Pension Znojmo, rodinný penzion Znojmo, ubytování

Pension U Zámku. Náš rodinný penzion Znojmo nabízí ubytování 100 lůžek. Ubytování je ve dvou budovách s 4 lůžkové pokoje, 3-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení samostatně na každém patře. Společná vybavená kuchyňka. Bezbariérové prostory. Nekuřácké prostory. Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi. Zharada s grilem, vlastní parkoviště. Možnost zajištění posezení ve vinném sklípku s degustastací. Zákaz zvířat.


Ubytování pro cyklisty, cyklopension, Znojmo

Ubytování pro cyklisty, cyklopension, Znojmo

Ubytování u nás Pension U Zámku nabízí ubytování pro cyklisty. Cyklopenzion Znojmo. Ubytování v penzionu. -4 lůžkové pokoje -3-4 lůžkové pokoje Sociální zařízení, vybavená společná kuchyňka. Zapůjčení kol a úschovy jízdních kol Zapůjčení map: turistických, cykloturistických, vinařských a památkových objektů. Zapůjčení společenských her. Okolí penzionu: -Vinné sklípky, Modrý sklep, Koupaliště biotop Bantice 4 km, Aqupark Loucká Znojmo 12 km, Termální lázně Laa an der Thay 25 km, Rekreační centrum - Mušovká jezera, Přehrada Výrovce, Vranovská přehrada 40 km, Znojemskárotunda, Znojemské podzemí, Znojemský hrad, Vodní mlýn Slup, Moravský Krumlov – Muchova epopej, Zámek Vranov, Zámek Mikulov, Hrad Bítov, Zřícenina Cornštejn, Dolní Věstonice, Národní park Podyjí, Jaderná elektrárna Dukovany.