FARMA U TŘÍ DUBŮ s.r.o.


Stošíkovice na Louce 93, Stošíkovice 671 61
Jsme rodinná farma na Znojemsku která pěstuje široký sortiment ovoce a část vlastní produkce zpracovává.

Ovoce pěstujeme v našich sadech na Znojemsku v obci Stošíkovice na Louce. Ovoce skladujeme ve vlastní moderní chladírně s ULO technologií.
Ovoce díky širokému sortimentu druhů a odrůd nabízíme celoročně.
Naše ovoce si můžete koupit přímo na chladírně ovoce ve Stošíkovicích, nebo v prodejně ovoce a zeleniny ve Znojmě v areálu Louckého kláštera.

Část vlastní produkce zpracováváme na mošty a džemy. Momentálně nabízíme jablečný, hruškový, višňový, rybízový a hroznový mošt z našeho ovoce. Všechny mošty jsou bez přidaných stabilizátorů, cukrů a barviv.
Nabízíme moštování Vašeho ovoce, nebo stabilizaci či pasteraci Vašich moštů včetně plnění do vybraných obalů.

Jablka, hrušky, třešně, višně, švestky, meruňky, broskve, mošty, džemy, služby

- ovoce na zpracování
- pěstování ovoce
- skladování ovoce
- doprava ovoce
- pronájem skladů
- ovocný jablečný, višňový, hruškový, rybízový, hroznový, švestkový
mošt
- jahodový, višňový, rynglový, rybízový, meruňkový džem
- hrušková, švestková povidla
- farmářské produkty
- regionální producent, pěstitel

Produkty
  • pěstování ovoce, výsadba ovocných stromů, zakládání ovocných sadů, prodej ovocných stromů, tropické ovoce, subtropické ovoce, vitamíny a minerály

Penzion, ubytování, dovolená v Jižních Čechách, nadstandardně vybavené pokoje.

Penzion, ubytování, dovolená v Jižních Čechách, nadstandardně vybavené pokoje

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko

Související články
Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

ACERA SKLO s.r.o.

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v domech a bytech stejně jako o prostory kancelářské, zejména v administrativním budovách. Pokud o skleněných dveřích uvažujete, je důležité obrátit se na odborníky, kteří mají s jejich výrobou zkušenosti - na firmu ACERA SKLO s.r.o. z Prahy!


Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


Firemní články
Mošty od Tří dubů

Mošty od Tří dubů

Společnost AGRO Stošíkovice, s.r.o. se již od roku 1998 věnuje zemědělské produkci na Znojemsku. Hospodaří na výměře 2 000 ha orné půdy a je organizačně rozdělena na středisko polní výroby a středisko sadů a vinic. V současné době se také věnuje výrobě moštů. Mošty od Tří dubů (pojmenované podle viniční trati U Tří dubů) patří mezi vyhledávané produkty společnosti. Přinášíme vám rozhovor s Michaelem Kahounem (MK), vedoucím moštárny, o moštech a jejich výrobě.


Kvalitní ovoce pro český trh, prodej sezónního ovoce | Znojmo

Kvalitní ovoce pro český trh, prodej sezónního ovoce | Znojmo

Dopřejte sobě a své rodině sladké a šťavnaté ovoce po celý rok! Cílem naší společnosti AGRO Stošíkovice, s.r.o. je produkovat kvalitní ovoce hlavně pro český trh a českou klientelu. Veškeré prodávané ovoce je z naší produkce - pěstováno v našich vlastních sadech na Znojemsku. Díky širokému sortimentu druhů a odrůd nabízíme kvalitní ovoce 10 měsíců v roce a to v jakémkoliv množství. V naší prodejně v areálu Louckého kláštera. můžete zakoupit nejen náš aktuální sortiment ovoce a moštů, ale i další farmářské produkty. Díky zvyšující se poptávce ovoce od konečných spotřebitelů na Znojemsku jsme se rozhodli vysadit jahody a meruňky. Od letošního roku se tedy můžete těšit na rozšířenou nabídku sezónního ovoce. Více informací naleznete na webových stránkách nebo na našem facebookovém profilu www.facebook.com/agrost.


Ovoce na pálení, třešně, višně, švestky | jižní Morava, Vysočina

Ovoce na pálení, třešně, višně, švestky | jižní Morava, Vysočina

Rádi byste si nechali vypálit třešňovici, višňovici nebo klasickou slivovičku? Chcete si pochutnat na domácí marmeládě či zavařenině z ovoce české produkce? V našich skladech je ovoce 10 měsíců v roce, pěstujeme, prodáváme a dále zpracováváme třešně, višně, hrušky, jablka, švestky, hrozny a mnoho dalšího. Veškerá prodávaná produkce je pěstovaná v našich vlastních sadech na Znojemsku. Pro informace o jednotlivých druzích a možného množství dodání ovoce na pálení, zavaření nebo jen tak na chuť neváhejte a kontaktujte nás!


Prodej ovocného moštu bez přidaných cukrů | Znojmo

Prodej ovocného moštu bez přidaných cukrů | Znojmo

Milujete sladkou chuť ovocného moštu a rádi byste si vychutnali přírodní ovocnou šťávu bez přidaných cukrů? Pak neváhejte a navštivte naši prodejnu s farmářskými výrobky! V prodejně AGRO Stošíkovice, s.r.o. nabízíme čistě přírodní jablečný, hruškový a višňový mošt vyráběný z ovoce vlastní produkce. Všechny námi vyráběné mošty jsou bez přidaných stabilizátorů, cukrů a barviv. Mošty neředíme a zachováváme stoprocentní podíl vybraného ovoce. Vyráběny jsou v malých sériích o objemu max. 1000l. Naši novou prodejnu naleznete ve Znojmě v areálu Louckého kláštera, kde můžete zakoupit náš aktuální sortiment ovoce, moštů a dalších farmářských produktů.


Prodej čerstvého ovoce, hrušky | Třebíč, Vysočina

Prodej čerstvého ovoce, hrušky | Třebíč, Vysočina

Čerstvé ovoce je základ každého zdravého jídelníčku! Dopřejte si tu sladkou a šťavnatou chuť čerstvě natrhaných hrušek. Pěstujeme, skladujeme a prodáváme hrušky z deseti hektarů půdy. Vlastníme chladírnu s kapacitou 800 tun a třídící linku vodní cestou Greefa na jablka a hrušky. Pěstujeme široký sortiment druhů a odrůd ovoce a díky tomu jej pak můžeme dodávat 10 měsíců v roce. Hrušky můžete objednávat v jakémkoli množství. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Nabídku čerstvého ovoce naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši prodejnu ovoce ve Znojmě v areálu Louckého kláštera.


Čerstvé ovoce, prodej hrušek Znojemsko

Čerstvé ovoce, prodej hrušek Znojemsko

Milujete chuť čerstvého ovoce, zvláště pak sladkou a šťavnatou chuť hrušek? Naše společnost AGRO Stošíkovice pěstuje hrušky na deseti hektarech půdy v sadech na Znojemsku. K dispozici máme vlastní chladírnu s kapacitou 800 tun a třídící linku vodní cestou Greefa na jablka a hrušky. Díky širokému sortimentu druhů a odrůd, jsme schopni ovoce dodávat 10 měsíců v roce. Hrušky můžete zakoupit v jakémkoli množství. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku čerstvého ovoce naleznete na webových stránkách, navštívit nás můžete i osobně v naší prodejně ve Znojmě v areálu Louckého kláštera.


Švestky na kvas, slivoně, prodej čerstvého ovoce

Švestky na kvas, slivoně, prodej čerstvého ovoce

Máte rádi švestky nebo sháníte švestky na kvas? Naše rodinná společnost AGRO Stošíkovice, s.r.o. pěstuje a prodává čerstvé ovoce ze svých sadů. V naší nabídce naleznete jak jablka a hrušky, tak i švestky (slivoně). Zaměřujeme se na produkci kvalitního ovoce pro české i slovenské zákazníky. Neváhejte a ochutnejte lahodné plody slivoní pěstované na 35 ha. Díky širokému sortimentu druhů a odrůd dodáváme ovoce 10 měsíců v roce a nakoupit jej můžete v jakémkoli množství. Kompletní nabídku čerstvého ovoce naleznete na webových stránkách.


Prodej ovoce, jablka, jabloně Znojmo

Prodej ovoce, jablka, jabloně Znojmo

Milujete čerstvé ovoce a chuť šťavnatých jablek? Společnost AGRO Stošíkovice, s.r.o. pěstuje a prodává ovoce převážně pro české zákazníky. Veškerá prodávaná produkce je pěstovaná v našich vlastních sadech na Znojemsku. Ovoce skladujeme ve vlastní moderní chladírně s kapacitou 800 t a díky širokému sortimentu druhů a odrůd jej nabízíme 10 měsíců v roce. Odrůdy jabloní - Golden Delicious (klon Reinders), Gala (Galaxy), Jonagored, Jonagold, Braeburn (Helene) a Idared (Red). Veškeré ovoce pěstujeme v systému integrovaného pěstování SISPO. Kompletní nabídku ovoce a dalších farmářských výrobků naleznete na webových stránkách.


Prodej ovoce, jablek, hrušek, švestek, třešní, višní Znojmo

Prodej ovoce, jablek, hrušek, švestek, třešní, višní Znojmo

Vyznáváte zdravou stravu? Jste milovníky čerstvého českého ovoce a zeleniny? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost AGRO Stošíkovice, s.r.o., se zabývá pěstováním a prodejem ovoce a zeleniny na Znojemsku a okolí. Areál našich sadů se rozkládá na ploše až 140 ha a za posledních deset let je obnoven o výsadbu nových odrůd a klonů v intenzivním systému s kapkovou závlahou. Z naší ovocné produkce můžeme nabídnout -jablka, hrušky, švestky, třešně, višně a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Ovoce Znojmo, prodej ovoce, jablka Moravský Krumlov

Ovoce Znojmo, prodej ovoce, jablka Moravský Krumlov

Máte rádi čerstvé ovoce a rádi byste jej měli k dostání po celý rok? AGRO Stošíkovice, s.r.o., pěstuje prodává čerstvé ovoce. Vlastníme chladírnu s kapacitu 800 tun, díky které jsme schopni ovoce dodávat 10 měsíců v roce. Nabízíme několik odrůd jablek - Golden Delicious (klon Reinders), Gala (Galaxy), Jonagored, Jonagold, Braeburn (Helene) a Idared (Red). Ovoce Znojmo, prodej ovoce, jablka Moravský Krumlov. Kompletní nabídku ovoce naleznete na webových stránkách.


Ovoce, prodej ovoce, jablek, hrušek, švestek, třešní, višní Třebíč

Ovoce, prodej ovoce, jablek, hrušek, švestek, třešní, višní Třebíč

Společnost AGRO Stošíkovice, s.r.o., nabízí prodej ovoce a zeleniny.Jsme rozděleni na středisko s polní výrobou a na středisko sadů a vinic. Sady u obce Stošíkovice (okr. Znojmo) má 150 ha. Ovoce pěstujeme o výměře-jabloně – 45 ha, hrušně – 10 ha, slivoně – 35 ha, třešně – 25 ha a višně – 25 ha. Další výměra je rekultivační po likvidaci sadů. Všechny výsadby intenzivně zavlažujeme.Po založení firmy, se vysazovalo za rok asi cca 20 ha, momentálně vysazujeme 5-7ha. Středisko sadů vlastní chladírnu, která má kapacitu 800 tun a třídící linku vodní cestou Greefa na jablka a hrušky. Pěstujeme různé odrůdy jabloní- Golden Delicious (klon Reinders), Gala (Galaxy), Jonagored, Jonagold, Braeburn (Helene) a Idared (Red). Ovoce pěstujeme v systému integrovaného pěstování SISPO. Ovoce, prodej ovoce, jablek, hrušek, švestek, třešní, višní Znojmo, Třebíč, Moravský Krumlov. Více informací najdete na webových stránkách.