Agroservis Holý
Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Ať už sháníte malou lesní či komunální techniku, zahradní techniku či elektrické nářadí, v nabídce firmy Agroservis Holý si vždy vyberete. Řetězové pily, malotraktory, sekačky na trávu, mulčovače, čerpadla, postřikovače a mnohem více - vše od kvalitních a prověřených výrobců, jakou jsou Vari, Husqvarna, Gardena, Honda, McCulloch, Solo, Kioti, Dakr či Makita. Bohatý sortiment navíc doplňuje i řada příslušenství a ochranných oděvů.

Výkonné tiché pily a malá lesní technika Husqvarna

Lesní a komunální technika, pily, traktory a sněžné frézy

Vše potřebné pro drobné lesnické práce i údržbu městských travnatých ploch najdete v našem sortimentu. Nabízíme řetězové pily, ať už elektrické či benzínové, stejně tak jako vyžínače, křovinořezy, plotostřihy, malotraktory, komunální traktory či mulčovače pro jednoduchou a časově úspornou likvidaci posečené trávy. Nechybí samozřejmě ani štěpkovače či dokonce sněžné frézy.


Údržba trávníku a zahrady, sekačky, rotavátory i foukače

Péče o Vaši zahradu a trávník nikdy nebyla tak snadná jako s produkty z naší nabídky. Najdete u nás nejen klasické sekačky na trávy, ale také moderní robotické sekačky či ridery. K dosažení perfektního a udržovaného vzhledu trávníku Vám pomohou travní provzdušňovače, se spadaným listím si poradí foukače a vysavače, pro přípravu záhonků pak přijdou vhod i rotavátory a kultivátory.

Sortiment zahradní techniky, Agroservis Holý


Zahradní nářadí, ochranné oděvy, čerpadla i zavlažování

Nedílnou součást naší nabídky tvoří také doplňková technika a veškeré příslušenství potřebné pro práci na zahradě či v lese. Proto se na nás obraťte i v případě, že hledáte kvalitní čerpadlo, elektrocentrálu, systém pro zavlažování či postřikovače. Samozřejmostí je i široký sortiment ručního či elektrického nářadí, stejně tak jako ochranných oděvů a pomůcek.

Prodej, servis zahradní techniky, Agroservis HolýZahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky