Stavební firma OSP spol. s r.o.
Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství

Kompletní dodávku betonových směsí Vám zajistí naše Stavební firma OSP spol. s r.o. Vzhledem k tomu, že disponujeme vlastní betonárnou, jsme připraveni Vám dodat certifikované betony vyrobené pomocí nejnovější technologie. Požadovaný typ betonu Vám přivezeme až na místo stavby. Neváhejte také navštívit naši prodejnu stavebnin, kde kromě širokého sortimentu můžete využít i našeho odborného poradenství.

Dovoz betonu až na Vaši stavbu

Betonárna Moravský Krumlov, certifikovaný beton s dovozem až na stavbu

Naše společnost OSP spol. s.r.o. disponuje vlastní betonárnou s nejnovější technologií na trhu. Vyrábíme betony typu C dle ČSN EN 206-1 i typu B dle TN SVB ČR 01-2004 (dříve ČSN 732400). Kromě standardních betonových směsí nabízíme i dodávku vodostavebních betonů, betonů odolných vůči agresivnímu prostředí, cementové stabilizace či potěry se zaručenou pevností. Veškeré betonové směsi, které dodáváme, jsou certifikované. Vlastníme domíchávače o objemu 9M3 a rovněž dopravník o dosahu 28 m. Požadovaný typ betonu Vám přivezeme až na místo stavby.

Certifikované betonové směsi z betonárny v Moravském Krumlově


Stavebniny Moravský Krumlov, široká nabídka materiálu a odborné poradenství

Stavíte nebo provádíte stavební rekonstrukci? Pak navštivte naši prodejnu stavebnin v Moravském Krumlově, setkáte se zde s profesionálními prodejci, kteří Vám rádi zodpoví dotazy ke stavebninám, pomohou s výběrem konkrétního stavebního materiálu podle Vašich potřeb a možností. Zdarma Vám provedeme také kalkulaci. Díky garanci nejnižší ceny Vám zajistíme nejlepší ekonomickou výhodnost pro Vaši stavbu, aby nedocházelo ke zbytečnému prodražování. V našem sortimentu najdete nejen beton, ale i okna, dveře, stavební směsi, omítky Weber Terranova, dlažbu a další kompletní nabídku stavebních materiálů a komponentů.

Stavebniny v Moravském KrumlověStavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství