Stavební firma OSP spol. s r.o.
Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Naše Stavební firma OSP spol. s r.o. se již více jak 20 let zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, průmyslových staveb i veřejných budov. O špičkovou kvalitu provedené práce se stará přes 100 zkušených zaměstnanců, kteří zrealizují veškeré Vaše představy, od projektu, přes vyřízení stavebního povolení, realizaci stavby, až po její kolaudaci.

O kvalitně provedenou práci se stará náš profesionální tým zaměstanců

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP - Stavby od projektu po kolaudaci

Potřebujete provést zateplení domu, opravu fasády, nebo si chcete rovnou nechat postavit celý dům na klíč? Naše stavební firma se zabývá realizací staveb širokého spektra. Od rekonstrukce a výstavby rodinného domu, přes stavbu průmyslových hal, po realizaci staveb pro sportovní účely. Zaměřujeme se na to, abychom vyhověli jak jednotlivcům, tak i velkým firmám. Naše práce však nespočívá jen v samotné stavbě, našim zákazníkům nabízíme další služby související se stavbou, od projektu, přes vyřízení stavebního povolení, až po kolaudaci. Naši kvalitu práce dokládají kladné reference od mnoha spokojených zákazníků.

Stavební firma OSP, bytová a průmyslová výstavba


Stavební práce od profesionálů s mnohaletými zkušenostmi - záruka vysoké kvality

Naše firma působí na stavebním trhu již více jak 20 let. Za tu dobu jsme zrealizovali přes 2 500 staveb. O kvalitu provedené práce se stará více než 100 zkušených pracovníků, od projektantů přes stavbyvedoucí, až po kvalitní řemeslníky. Jsme vybaveni kompletním zázemím pro realizaci staveb, včetně vlastní betonárny, strojního vybavení, dopravy a velkoobchodu stavebnin. Díky všem těmto faktorům nabízíme vysoce konkurenceschopnou cenu a špičkovou kvalitou odvedené práce. To, že svoji filozofii stavíme na vysoké kvalitě, dokazuje mimo jiné i skutečnost, že u nás zaplatíte, až bude práce hotová a kvalitně odvedená.

Komplexní stavební práce, Stavební firma OSP spol. s r.o., Moravský KrumlovStavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství