Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o.


č. 368, Šatov 671 22

Jsme členy společenstva kominíků a autorizovaná osoba měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek.
Nabízíme kominické práce v oblasti Znojemska.

Kominická činnost, kominické práce, opravy, vymetání, čištění komínů, komíny a spotřebiče.
Provádíme výpočet kouřové cesty a dimenze komínů.
Měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek dle zákona č. 86/2002 sb.
Měření tahu komínů.
Poradenství.
Montáž fasádní komíny, kouřovody.
Stavba systémových komínů SCHIEDEL, HELUS, CIKO, EKOKOMÍN.
Revize, kolaudace, posuzování komínů za použití komínové kamery.
Měření těsnosti plynu.
Vložkování komínů.
Montáž komínových lávek a střešních výstupů.
Dodání a montáž krbových kamen a vložek.

IČ: 26220857
DIČ: CZ26220857
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Křivánek

Vložkování-rekonstrukce-komínů, kominík Znojemsko

Vložkování-rekonstrukce-komínů, kominík Znojemsko

Zima se blíží a je tedy nejvyšší čas povolat kominíka a připravit se na ni! Naše kominictví provádí veškeré kominické práce, ať už se jedná o výpočet kouřové cesty a dimenze komínů, měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek, měření tahu komínů nebo montáž fasádních komínů a kouřovodů. Součástí našich služeb je také vložkování -rekonstrukce - komínů. Věříme, že budete s naší prací spokojeni. Působnost naší společnosti je celé Znojemsko. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na webových stránkách.


Měření tahu komínu, kominické práce Znojmo

Měření tahu komínu, kominické práce Znojmo

Potřebujete vyčistit komín, změřit tah komínu nebo jinou službu týkající se kominictví? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás. Jsme členem společenstva kominíků a provádíme veškeré kominické práce a to včetně stavby komínů Schiendel. Z kominických prací provádíme: -čištění komínů a spotřebičů -vložkování komínů -montáž kouřovodů a fasádních komínů -měření tahu komínů -měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek -montáž komínových lávek a střešních výstupů a mnoho dalšího. Působíme ve Znojmě a jeho okolí. Kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Kominictví, čištění komínů Znojmo

Kominictví, čištění komínů Znojmo

Jihomoravská společnost Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. vznikla roku 2000 a poskytuje veškeré služby v oblasti kominictví. Služby: -měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek dle zákona č. 86/2002 sb a tahu komínů -montáž fasádních komínů a kouřovodů -stavba komínů SCHIEDEL -revize, poradenství - výpočet kouřové cesty a dimenze komínů -posuzování komínů za použití komínové kamery -měření těsnosti plynu. -vložkování komínů ad.


Kominík Znojmo

Kominík Znojmo

Jihomoravská firma Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. se od počátku svého vzniku zabývá veškerými kominickými pracemi. Služby: -kominické práce -výpočet kouřové cesty a dimenze komínů -poradenství -montáž fasádních komínů -montáž kouřovodů -měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek dle zákona č. 86/2002 sb. -měření tahu komínů -stavba komínů SCHIEDEL -revize, kolaudace, posuzování komínů za použití komínové kamery aj. Pro více informací neváhejte kontaktovat.


Kominík, kominictví, čistění komínů Znojmo

Kominík, kominictví, čistění komínů Znojmo

Kominík, kominictví, čistění komínů Znojmo. Naše firma poskytuje veškeré služby v oblasti kominictví. Působíme ve Znojmě a okolních městech a vesnicích. Nabízíme: -čištění komínů a spotřebičů -vložkování komínů -montáž kouřovodů a fasádních komínů -stavba komínů Schiendel -měření tahu komínů -výpočet kouřové cesty a dimenze komínů a těsnosti plynu -revize, kolaudace, posuzování komínů za použití komínové kamery -měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek dle zákona č. 86/2002 sb. -montáž komínových lávek a střešních výstupů aj. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.


Kominické práce, kominictví Znojmo

Kominické práce, kominictví Znojmo

Kominické práce, kominictví Znojmo. Provádíme: -kominické práce -čištění a vymetání komínů -opravy a rekonstrukce komínů -výpočet kouřové cesty a dimenze komínů -montáž kouřovodů a fasádních komínů -vložkování komínů -poradenství -revize a měření.


Kominík, Znojmo,čistění komínů

Kominík, Znojmo,čistění komínů

Kominík, Znojmo,čistění komínů. Firma Jaroslav Křivánek, kominík nabízí své služby -čištění komínů, spotřebičů -měření tahu komínů -montáž kouřovodů -revize, kolaudace, posuzování komínů za použití komínové kamery.


Kominík, čistění komínů Znojmo

Kominík, čistění komínů Znojmo

Kominík, čistění komínů Znojmo. Služby: -kominické práce -výpočet kouřové cesty a dimenze komínů -měření účinnosti spalovacího zdroje a odcházejících látek dle zákona č. 86/2002 sb. -měření tahu komínů -poradenství -montáž fasádních komínů -montáž kouřovodů -stavba komínů SCHIEDEL -revize aj. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • čištění a frézování komínů, údržba spalinových cest, vyvložkování a revize komínů, kominictví, servis komínové techniky

LÉKÁRNA BONA BRAVO Šluknov s.r.o.

Související články
PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny
PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny

Stavební práce všeho druhu – přesně to nabízí společnost PRIMATEP Teplice. Postaráme se o klasickou stavební činnost, zateplení budov i rekonstrukce bytů. Naším oborem jsou ale i komíny. Na přání klienta zařídíme revize komínů, čištění komínů i jejich montáže.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Kominictví Antonín Papík Ostrava - revize komínů i mnohem více
Kominictví Antonín Papík Ostrava - revize komínů i mnohem více

Kompletní práce z oblasti kominictví nabízí společnost Antonín Papík Ostrava. Nabízíme pravidelné revize komínů, čištění a kontrolu spalinových cest, ale i vložkování a kompletní stavební úpravy komínů. Ať už potřebujete komín pouze zkontrolovat nebo s ním máte nějaký problém, rádi vám pomůžeme.


Čistěte komín chytře
Čistěte komín chytře

Firma ZAMZE - spol. s r.o. se zaměřuje na věci spojené s problematikou komínů. Komín je základ každého domova. Měl by proto být pevný, stabilní a odolný a především čistý. Kominictví je navíc řemeslo staré několik staletí. V historii bylo běžné, že si tuto službu prováděl každý sám, ale v dnešní době nám toto řemeslo vykoná zkušený odborník a nemusíme sami vypadat jako černí kominíci.