Libor Holátko


V domcích 1121, Moravský Krumlov 672 01
Zabýváme se renovací motorů moderních aut a veteránů.
Naší specialitou je broušení a vyvažování klikových hřídelí digitální vyvažovačkou a chromování motocyklových válců.
Mimo jiné také provádíme chromování válců motocyklů – tvrdochrom, niklování drobných součástí, svařování hliníku a slitin metodou TIG pod ochranou atmosférou argonu
navařování: vibrační, plazmou, práškovou metalízou
broušení dřevoobráběcích nástrojů i běžné kovoobráběčské práce.
Součástí našich služeb je i autoservis pro osobní i užitková vozidla, motocykly i malé zemědělské stroje, dále připravíme Vaše vozidlo na STK a provedeme seřízení světel. Dále provádíme opravy motorů, výměnu opotřebovaných a poškozených dílů (čepy, tlumiče, provozní kapaliny..).

Broušení auto-moto válců, motoválců, klikových hřídelí, vložkování bloků motorů jižní Morava, Vysočina, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Praha, České Budějovice, Jihlava
-dynamické vyvažování klikových hřídelí
-opravy hlav motorů včetně tlakování
-oprava ojnic
-generální opravy motorů všech typů a značek včetně veteránů, zemědělských a stavebních strojů
-renovace dílů motoru veteránů
-výroba pístů
-výroba kluzných ložisek
-automechanické práce, příprava a provedení STK
-oprava motocyklů
-vaření hliníkových slitin metodou Tig v ochranné atmosféře argonu
-vaření litiny.

Produkty
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • motorky, motoservis, prodej motocyklů, prodej skútrů, servis motocyklů, servis skútrů, čtyřkolky
  • stanice technické kontroly, technické prohlídky automobilů, evidenční kontroly vozidel, měření emisí
  • renovace veteránů, výkup starých vozidel, opravy zkorodovaných částí, realizace výstav veteránů, oprava karoserie
  • pájení a navařování, svařování nerezu, pevnostní svařování, svařování hliníku, svařování vrat a plotů, svářečská škola
  • stavební stroje, stavební mechanizace, stavební jeřáby, stavební buldozery, parní válce
  • žací stroje, obraceče píce, shrnovače píce, lisy na kulaté balíky, lisy na hranaté balíky, lisy v kombinaci s baličkou, baličky na balíky sena, rozdružovače balíků, zemědělské mulčovače, příkopové vyžínače, frézy na drcení dřevin, zemědělské štěpkovače, rozmetadla průmyslových hnojiv rotační brány, zemědělské postřikovače, přepravníky balíků, zemědělské traktory, čelní nakladače, paletizační vidle, stroje na přípravu půdy, secí stroje
  • elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť.

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Vilavin gravitační vinařství, Dobré Pole u Mikulova, unikátní proces výroby vín.

Vilavin gravitační vinařství, Dobré Pole u Mikulova, unikátní proces výroby vín

Související články
Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

Máte automobil? Pak určitě víte, že zákon ukládá všem řidičům povinnost vykonat jednou za dva roky prohlídku STK. Proto je dobré mít svůj servis, kam se můžete vždy bez problémů obrátit. Jeden takový najdete v Opavě – OP Kontrol je tu pro vás.


Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Firemní články
Staré a poškozené motory nemusí do šrotu

Staré a poškozené motory nemusí do šrotu

Motor patří k nejdražším částem každého automobilu či průmyslového stroje, jeho výměna proto znamená velké finanční náklady. Pokud dojde k poškození, je třeba obrátit se na firmu, která provádí opravy motorů. Oprava je komplexní činností, skládá se z řady kroků, navíc různá poškození vyžadují odlišný přístup. Brusírna válců Holátko se sídlem u Moravského Krumlova zajistí opravu motorů prakticky jakéhokoliv stroje, ať už jde o motocykl, stavební stroj či veterána.


Broušírna, broušení, renovace válců a motorů, jižní Morava

Broušírna, broušení, renovace válců a motorů, jižní Morava

Specializujeme se na broušení a renovace válců a motorů! V naší brusírně válců Holátko se zabýváme renovací motorů nejen moderních aut, ale i veteránů. Specializujeme se na broušení a vyvažování klikových hřídelí digitální vyvažovačkou a chromování motocyklových válců. Navštivte Brusírnu Holátko a nechte Váš ojetý vůz nabrat druhý dech, stačí jen trocha nadstandardní péče! V naší brusírně provádíme i vložkování válců u osobních i užitkových vozidel a motocyklů, broušení bloků motorů (vč. dodání kompletní výbrusové sady) i broušení klikových hřídelí na všechny typy motorů (včetně dodání ložisek a axiálů). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově v Jihomoravském kraji. Kompletní nabídku služeb a prací naší broušírny naleznete na webových stránkách.


Chromování a broušení válců motocyklů, brusírna válců Moravský Krumlov

Chromování a broušení válců motocyklů, brusírna válců Moravský Krumlov

Brusírna je místem kde i ojeté auto a motocykl může nabrat druhý dech – stačí jen trocha nadstandardní péče. V Brusírně válců Holátko provádíme broušení a vyvažování klikových hřídelí digitální vyvažovačkou a chromování a broušení válců motocyklů, což považujeme za svou specialitu. Provádíme nejen broušení a vložkování válců, ale i broušení bloků motorů (včetně dodání kompletní výbrusové sady), broušení klikových hřídelí na všechny typy motorů (včetně dodání ložisek a axiálů). Provádíme také sváření a kovoobráběčské práce jako chromování válců motocyklů – tvrdochrom, niklování drobných součástí a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na webových stránkách.


Broušení a vyvažování klikových hřídelí, brousírna válců Moravský Krumlov

Broušení a vyvažování klikových hřídelí, brousírna válců Moravský Krumlov

Naši specializací je broušení a vyvažování klikových hřídelí digitální vyvažovačkou! Brusírna Holátko dodá Vašemu ojetému vozu druhý dech, stačí jen trocha nadstandardní péče. Zabýváme se renovací motorů nejen moderních aut, ale i veteránů. V naší brusírně provádíme broušení a vložkování válců u osobních i užitkových vozidel a motocyklů, broušení bloků motorů (včetně dodání kompletní výbrusové sady) i broušení klikových hřídelí na všechny typy motorů (včetně dodání ložisek a axiálů). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově. Kompletní nabídku služeb a prováděných prací naleznete na webových stránkách.


Autoservis, opravy, renovace motorů stavebních, zemědělských, nákladních strojů Moravský Krumlov

Autoservis, opravy, renovace motorů stavebních, zemědělských, nákladních strojů Moravský Krumlov

Pokud potřebujete opravit či renovovat motor stavebního, zemědělského či nákladního vozidla či speciálního stroje, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Brusírna válců Libor Holátko, se specializuje také na tuto činnost. Můžete navštívit také náš autoservis pro osobní i užitková vozidla, motocykly a veterány. Připravujeme vozidla na STK, seřizujeme světla, opravujeme motory, provádíme vyvažování klikových hřídelí, opravíme hlavy motorů, opravíme ojnice. Vyměňujeme náhradní díly, čepy, tlumiče, vyměníme provozní kapaliny i rozvody. Neváhejte a navštivte nás, my se o Vaše vozidlo rádi postaráme. Věříme, že budete s naší prací spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.