FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva

Přirozený vzhled, atraktivní design, zvuková izolace a snadná montáž patří k reprezentativním atributům designových desek Stepwood® z lamel z masivního dřeva a flexibilní desky dukta® na bázi dřeva s vynikající absorpcí zvuku, které získaly mezinárodní ocenění za nejlepší výrobek roku. Rovněž designové desky STEPWOOD® Akustik vyrobené v FK dřevěné lišty spol. s r.o. získaly ocenění za vysokou kvalitu výrobku na mezinárodním veletrhu v Německu.

Stěna z desek Stepwood ®, FK dřevěné lišty spol. s r.o.

Dřevěné designové desky Stepwood® k výrobě nábytku a obložení interiérů

Lamely z masivního dřeva, sřídavě skládané a vytvářející trojrozměrný efekt tvoří originální designovou desku STEPWOOD®, která je vhodná k výrobě nábytku, dveří, k obložení stěn v hotelích, restauracích, prodejnách, bytových interiérech. Vyberte si dřevěné desky v moderním provedení nebo desky s rustikální úpravou. V každém případě získáte velmi kvalitní ekologický výrobek, který ozvláštní každý interiér. V nabídce českého výrobce FK dřevěné lišty spol. s r.o. máte na výběr designové akustické desky Stepwood ® Natural, navoskované přírodním voskem a olejované, desky z různých dřevin Stepwood ® Original, tenčí obkladové desky Stepwood® Light, určené pro nábytkářký průmysl, kvalitní desky s originálním povrchem panelů Stepwood® Old a konečně atraktivní desginové desky Stepwood®Akustik, které stupňovitým povrchovým složením výrazně zlepšují akustické hodnoty.

Dřevěné designové desky Stepwood ®, FK dřevěné lišty spol. s r.o.


Akustické desky dukta® ve standardním provedení nebo s potiskem

Pro koncertní sály, hubební studia, divadla, prezentační místnosti jsou určeny akustické panely dukta®. Designové desky dukta® na bázi dřeva jsou ekologické, pružné díky jednostrannému či oboustrannému profrézování, obzvláště vhodné k obložení stropů a stěn, k výrobě nábytku či jako samostatné dělicí stěny. Vybrat si můžete desky dukta® PRINT v jednobarevném provedení nebo desku digitálně potiskneme podle Vašeho individuálního návrhu. Skladem máme designové standardní desky dukta® z MDF materiálu nebo masivu, které si prohlédněte na našich webových stránkách fklisty.cz

Akustické desky dukta®, FK dřevěné lišty spol. s r.o.Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva