Dřevěné vyřezávané lišty ozvláštní váš nábytek a zajistí útulné bydlení

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Dřevěné vyřezávané lišty ozvláštní váš nábytek a zajistí útulné bydlení

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva

Přirozený vzhled, atraktivní design, zvuková izolace a snadná montáž patří k reprezentativním atributům designových desek Stepwood® z lamel z masivního dřeva a flexibilní desky dukta® na bázi dřeva s vynikající absorpcí zvuku, které získaly mezinárodní ocenění za nejlepší výrobek roku. Rovněž designové desky STEPWOOD® Akustik vyrobené v FK dřevěné lišty spol. s r.o. získaly ocenění za vysokou kvalitu výrobku na mezinárodním veletrhu v Německu.

Stěna z desek Stepwood ®, FK dřevěné lišty spol. s r.o.

Dřevěné designové desky Stepwood® k výrobě nábytku a obložení interiérů

Lamely z masivního dřeva, sřídavě skládané a vytvářející trojrozměrný efekt tvoří originální designovou desku STEPWOOD®, která je vhodná k výrobě nábytku, dveří, k obložení stěn v hotelích, restauracích, prodejnách, bytových interiérech. Vyberte si dřevěné desky v moderním provedení nebo desky s rustikální úpravou. V každém případě získáte velmi kvalitní ekologický výrobek, který ozvláštní každý interiér. V nabídce českého výrobce FK dřevěné lišty spol. s r.o. máte na výběr designové akustické desky Stepwood ® Natural, navoskované přírodním voskem a olejované, desky z různých dřevin Stepwood ® Original, tenčí obkladové desky Stepwood® Light, určené pro nábytkářký průmysl, kvalitní desky s originálním povrchem panelů Stepwood® Old a konečně atraktivní desginové desky Stepwood®Akustik, které stupňovitým povrchovým složením výrazně zlepšují akustické hodnoty.

Zakázková výroba dřevěných výrobků FK dřevěné lišty spol. s r.o.


Akustické desky dukta® ve standardním provedení nebo s potiskem

Pro koncertní sály, hubební studia, divadla, prezentační místnosti jsou určeny akustické panely dukta®. Designové desky dukta® na bázi dřeva jsou ekologické, pružné díky jednostrannému či oboustrannému profrézování, obzvláště vhodné k obložení stropů a stěn, k výrobě nábytku či jako samostatné dělicí stěny. Vybrat si můžete desky dukta® PRINT v jednobarevném provedení nebo desku digitálně potiskneme podle Vašeho individuálního návrhu. Skladem máme designové standardní desky dukta® z MDF materiálu nebo masivu, které si prohlédněte na našich webových stránkách fklisty.cz

Akustické desky dukta®, FK dřevěné lišty spol. s r.o.


PODSTRÁNKY

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty
Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla
Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky
Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
www.fklisty.cz
Adresa

Adresa

č. 79
Bojanovice 671 53

obchod@fklisty.cz
+420 515 200 922


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha