FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Dřevěná madla různých délek, profilů, z různých dřevin, madla povrchově upravená lakováním, mořením, voskováním a olejováním, speciální dřevěná madla s osvětlením, zakázková výroba ohýbaných dřevěných madel, výroba příslušenství k madlům z masivního dřeva, zákaznický servis a vysokou kvalitu madel pro různé objekty, to vše můžete poptávat u zkušeného českého výrobce dřevěných madel FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Dřevěná madla v obchodním centru, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Kruhová, profilová, oblouková madla z kvalitního masivního dřeva

Z kvalitních dřevin dubu, javoru, smrku, buku pařeného, modřínu a jasanu nabízíme precizně zpracovaná kruhová madla broušená a lakovaná. Kruhová madla spojujeme až do délky šesti metrů, spoje jsou od sebe vzdáleny po 60 cm. Nebo si můžete vybrat madla profilová, na objednávku zhotovujeme oblouková madla, frézovaná v jedné rovině, pro objekty vyrábíme i speciální madla s osvětlením.

Dřevěná madla, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.


Madla ze dřeva Accoya® s dlouhou životností na venkovní použití

Z borovice Radiata Pine díky acetylačnímu procesu vzniká dřevo Accoya®, které je odolné povětrnostním vlivům, zachovává si rozměrovou stálost a přírodní vzhled. Pro tyto svoje specifické vlastnosti se hodí pro použití v exteriéru. Ze dřeva Accoya® vyrábíme kruhová a čtvercová madla pro venkovní použití, je vhodné rovněž pro výrobu dveří a oken, venkovních dřevěných obkladů a terasových podlah. Madla ze dřeva Accoya® se snadno udržují a vyznačují se velmi dlouhou životností.

Madla ze dřeva Accoya®, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.


Dřevěná madla včetně příslušenství na zábradlí balkonů, madla s opěrnou plochou

V FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. vyrábíme dřevěná madla na zábradlí balkonů, madla do bytových domů, zábradlí s opěrnou plochou z masivního dřeva do obchodních center. Námi zhotovená madla z kvalitních dřevin slouží i jako dekorační, opěrný a bezpečnostní prvek v nemocnicích a pečovatelských domech. Vyhovíme Vašim požadavkům týkajícím se délky madel, zhotovíme i ukončení a úchyty madel, oblouky k madlům, zkrátka postaráme se o kompletní zakázku na výrobu dřevěných madel včetně příslušenství. Rychlé termíny dodání, prvotřídní materiálová jakost, perfektní zpracování patří k výhodám českého výrobce dřevěných madel a lišt FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Využití dřevěných madel, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva