TOS ZNOJMO, akciová společnost

Výroba a prodej výrobků: variátory, kuželová soukolí, čelní ozubení, šneková soukolí, hřídele a elektromotory

TOS ZNOJMO, akciová společnost
Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Nejen výroba šnekových převodovek, čelních převodovek, speciálních převodovek určených pro přenos velkých kroutících momentů, převodových skříní s čelním nebo kuželovým ozubením, příslušenství k obráběcím strojům, nýbrž i výroba variátorů s lamelovým řetězem patří ke stěžejním výrobním aktivitám akciové společnosti TOS ZNOJMO. Převodovky a variátory slouží k vytvoření otáčivého pohybu a jsou určeny k instalaci do průmyslových strojů a zařízení. Akciová společnost TOS ZNOJMO klade důraz na kvalitu materiálů i zpracování a řídí se certifikovaným systémem řízení jakosti podle ISO 9001: 2008.

Mechanický variátor,  TOS ZNOJMO, a.s.

Mechanické variátory s lamelovým řetězem s jednoduchou obsluhou a minimálními nároky na údržbu

Mechanické řetězové variátory zaujímají v našem výrobním programu důležitou pozici. Mechanické variátory s lamelovým řetězem patří mezi nejžádanější pro jednoduchou obsluhu, minimální nároky na údržbu, dostatečně velký regulační dosah, minimální pokles otáček se zatížením. Mechanické řetězové variátory jsou jedním ze systémů plynulých převodů a díky přenosu malých a středních výkonů zaujímají mezi pohonnými systémy přední postavení.

Mechanické variátory s lamelovým řetězem


Čelní převodovky TNC - kvalitní výrobky s dlouhou životností a provozní spolehlivostí

Naše specializovaná výroba variátorů, převodovek, elektropřevodovek, nabízí produktovou řadu čelních převodovek TNC, které podle rozměrů a výkonů poskytují širokou škálu použití. Věnujeme se přesnému opracování ozubení, což zaručuje tichý chod a snižuje vznik vibrací. Vycházíme vstříc požadavkům zákazníka a kombinováním vstupních a výstupních hřídelí jsou čelní převodovky využitelné téměř pro všechny pohony a je možné je osadit různými typy motorů. Při požadavku plynulé změny otáček osazujeme čelní převodovky TNC frekvenčními měniči Siemens. S našimi spolehlivými špičkovými produkty se účastníme mezinárodních veletrhů jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Naše specializovaná strojírenská výroba má rozhodně co nabídnout!

Čelní převodovky TNC, TOS ZNOJMO, a.s.Šnekové převodovky

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentů