TOS ZNOJMO, akciová společnost
Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Vývoj, výroba a dodávka převodového zařízení, pohonné techniky jsou hlavní náplní české strojírenské firmy TOS ZNOJMO, akciová společnost. Především specializace na sériovou výrobu převodovek šnekových, čelních, kuželočelních, elektropřevodovek v provedení ATEX, variátorů s lamelovým řetězem, převodových skříní s čelním nebo kuželovým ozubením, speciálních převodovek určených pro přenos velkých krouticích momentů, proslavila společnost TOS ZNOJMO nejen na tuzemském trhu, ale její obchodní aktivity dosáhly celosvětového měřítka.

Šneková převodovka RT/MRT, TOS ZNOJMO, a.s.

Kvalitní šnekové převodovky moderního vzhledu, s vysokou užitnou hodnotou

V TOS ZNOJMO se specializujeme na výrobu elektropřevodovek, převodovek šnekových, čelních a kuželočelních. Šnekové převodovky typu RT/MRT vykazují vysokou užitnou hodnotu a spolehlivost. Pro šnekové převodovky je charakteristický bezhlučný provoz, velký převodový poměr, vysoká zatížitelnost, samosvornost. Nízká hmotnost a snadné zapojení šnekových převodovek do konstrukce stroje jsou dalšími pozitivními vlastnostmi tohoto převodového zařízení. Na přání zákazníka vyrobíme šnekové převodovky ve všech velikostech i z nerezového materiálu.

Šnekové převodovky, TOS ZNOJMO, akciová společnost


Nová řada šnekových převodovek MKT s elektromotorem i v nerezovém provedení

Kvalitní šnekové převodovky typu MKT představují novou generaci šnekových převodovek. Šnekové převodovky MKT dodáváme s elektromotorem, popř. s přírubou pro montáž elektromotoru. Na přání zhotovíme i v nerezovém provedení. Tato varianta šnekových převodovek se vyznačuje vysokou účinností s minimálním třením. Všechny typy šnekových převodovek vyrábíme v moderním provedení, na přání v požadované velikosti, odstínu laku, typu maziva, popřípadě jsme schopni vyhovět i dalším požadavkům zákazníka.

Šnekové převodovky MKT


Šnekové převodovky, čelní, kuželočelní, planetové převodovky a jejich využití

Náš výrobní program zahrnuje především šnekové převodovky, čelní, kuželočelní i planetové převodovky, ale také speciální převodové skříně podle přání zákazníka. Převodová zařízení, převodovky, elektropřevodovky, nachází široké využití, například jsou součástí eskalátorů, výtahů, automatických vrat a závor, textilních strojů, vysokozdvižných vozíků, balicích a etiketovacích strojů, obráběcích a dřevoobráběcích strojů, průmyslových dopravníků, zemědělské techniky, stavebních míchaček a hnětacích strojů, čističek odpadních vod a dalších strojů a zařízení vyžadujících pohonné systémy.

Šnekové převodovky, čelní, kuželočelní, planetové převodovkyŠnekové převodovky

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentů