TOS ZNOJMO, akciová společnost

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

TOS ZNOJMO, akciová společnost
Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentů

Moderní výrobní technologie, vysoké požadavky na kvalitu zpracování umožňují akciové společnosti TOS ZNOJMO vyvíjet a vyrábět neustále nová převodová zařízení, ke kterým patří speciální převodovky pro přenos velkých krouticích momentů a nová řada kuželočelních převodovek KTM se dvěma převody, první převod tvoří broušené kuželové soukolí se zakřivenými zuby Gleason a druhý převod je broušené soukolí čelní. Kuželočelní převodovky KTM jsou dodávány s elektromotorem podle požadavku zákazníka.

Speciální převodovka s kuželovým ozubením

Speciální převodovky s čelním nebo kuželovým ozubením a kuželové převodovky s trapézovým šroubem

Vedle sériové výroby šnekových, planetových, čelních, kuželočelných převodovek jsme se zaměřili i na výrobu speciálních převodovek určených pro přenos velkých krouticích momentů. Našim zákazníkům můžeme doporučit následující typy speciálních převodovek: čelní převodovka typ INKOS, kuželová převodovka typ FELIX, speciální převodovky s kuželovým ozubením, kuželové převodovky s trapézovým šroubem typ BEN, speciální převodovky s čelním ozubením, nebo čelní převodovky s variátorem typ 9A2. Pokud nám dodáte technické parametry, vyrobíme požadovaný typ převodovky na zakázku.

Speciální převodovky, TOS ZNOJMO, a.s.


Kuželočelní převodovky KTM s originálním designem a nízkou hmotností

V TOS ZNOJMO vlastníme špičkovou technologii na výrobu broušeného kuželového soukolí, a proto jsme se stali jediným výrobcem v České republice, který umí vyrobit energeticky úsporné a moderní kuželočelní převodovky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vynikají tichým a plynulým chodem soukolí, přenosem velkých krouticích momentů, jsou vysoce účinné, vynikají originálním designem a nízkou hmotností. Kuželočelní převodovky umožňují variabilní a modulární řešení úhlového převodu. Pro převodovky fungující v prostředí s vysokou zátěží volíme provedení z nerezového materiálu. V TOS ZNOJMO jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější zakázky.

Kuželočelní převodovky KTM, TOS ZNOJMO, a.s.Šnekové převodovky

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentů