Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a servisem klimatizací, především značek Fujitsu a Toshiba, se již 8. rokem zabývá specialista na klimatizační zařízení firma bbklima99 servis s.r.o. ze Znojma. Instalujeme výkonná a spolehlivá klimatizační zařízení s tichým chodem, v mnoha variantách umístění – mezistropní klimatizace, nástěnné klimatizace, parapetní, kazetové a podstropní klimatizace, ale i kompaktní klimatizace se širokým rozptylem či mobilní klimatizační jednotky.

Kazetová klimatizace - instalace a servis bbklima99 s.r.o. Znojmo

Projekční činnost, prodej, montáž, servis všech typů klimatizací

Námi nabízené kompletní služby v oboru klimatizace zahrnují projekční činnost, prodej, montáž klimatizační jednotky i servis všech typů klimatizací. Nechejte si od zkušených odborníků doporučit a nainstalovat vhodnou klimatizaci. Specializujeme se na montáž klimatizačních zařízení značek FUJITSU a TOSHIBA, ale podle Vašeho výběru můžeme dodat i klimatizace jiných výrobců, například Samsung, Daikin, LG.

Projekční činnost, prodej, montáž, servis klimatizačních zařízení


Nástěnné, parapetní, kazetové, podstropní či mezistropní klimatizace, mobilní klimatizační jednotky

S vhodně zvolenou a odborně nainstalovanou klimatizací si zajistíte příjemné prostředí v bytových interiérech, kancelářských či komerčních prostorách. Námi dodávané klimatizace jsou spolehlivé, vynikají tichým chodem a především výkonným chlazením nebo topením. Pro komerční sféru, kanceláře nebo restaurace doporučujeme podstropní klimatizace, do místností se sníženým podhledem se hodí kazetové klimatizace, moderního vzhledu a nenáročné na prostor jsou nástěnné klimatizace. Parapetní klimatizace lze vestavět do nábytku či zapustit do výklenku ve zdi, do velkých interiérů vám doporučíme mezistropní klimatizace, širokým rozptylem a jednoduchou údržbou vynikají kompaktní klimatizace. Mobilní klimatizační jednotky nevyžadují zásahy do budovy, jejich předností je snadná instalace.

Klimatizace kazetová, nástěnná, mezistropní, mobilní, parapetní


PODSTRÁNKY

Klimatizace

Klimatizace
Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace
Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla
Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
www.bbklima.cz
Adresa

Adresa

Husitská 3422/1
Znojmo 669 02

bbklima@bbklima.cz
+420 515 224 122


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.designoveklimatizace.czARES
captcha