ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o.


Kuchařovická 3611/11, Znojmo 669 02
Architektonická a inženýrská kancelář ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. je pro své klienty schopna zajistit projektování staveb, návrhy technických zařízení budov, přípravu a zadávání staveb, urbanistické studie nebo stavební dozor. Naleznete nás na adrese Kuchařovická 3611/11, Znojmo.

Architektonická kancelář, služby:
- architektonická tvorba
- projektování staveb
- stavební projekce
- projektové práce ve stavebnictví
- inženýrská činnost
- příprava a zadání stavby
- stavební dozor a technická pomoc
- urbanistické studie
- návrhy technických zařízení budov.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní architektonickou kancelář, neváhejte oslovit společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. Máme dlouholeté zkušenosti a zakázky realizujeme na území celé České republiky ale i na Slovensku.

Další produkty a služby
  • řešení interiérů a exteriérů, architektonický atelier, designerská studia, poradenská činnost
  • projektování zpracovatelských závodů, projekty pozemního stavitelství, projektování místních komunikací
  • kontrola stavebních prací, koordinátor bozp, technický dozor investora, inženýrská a projektová činnost
  • certifikace projektového řízení, kurzy PMI, řízení kvality projektů, analýza rizik, efektivní dosahování změn

AGRI-TECH s.r.o.

Související články
Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.


Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

M-Stavby, s.r.o.

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.


Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

NV Engineering s.r.o.

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.


Další produkty a služby
Architektonická a inženýrská kancelář, stavební projekce od návrhu po kolaudaci stavby

Architektonická a inženýrská kancelář, stavební projekce od návrhu po kolaudaci stavby

Projektovou a inženýrskou činnost s kompletním zadáním, projektem i realizací dané stavby Vám zajistí společnost ze Znojma, ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o.


Architekt, architektonická kancelář Znojmo

Architekt, architektonická kancelář Znojmo

Hledáte schopného architekta ze Znojma a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Architektonická kancelář ZNOJMOPROJEKT nabízí nejen služby v oblasti architektonické tvorby a projekci staveb, ale i inženýrské činnosti. Zajistíme architektonickou tvorbu i stavební dozor a technickou pomoc, návrh interiéru, územní plány, návrhy drobné architektury a mnoho dalšího. Naše služby jsou dostupné klientům z jižní Moravy i klientům ze Slovenské republiky. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši architektonickou kancelář ve Znojmě na ulici Kuchařovická. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Projekce staveb, projektová a inženýrská kancelář Jihomoravský kraj

Projekce staveb, projektová a inženýrská kancelář Jihomoravský kraj

Sháníte architekta či projektanta staveb? Pak neváhejte a obraťte se na ZNOJMOPROJEKT! Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností od zadání stavby přes návrh projektu stavby až po zajištění potřebných povolení, zastupování investora, zadání stavby až po realizaci a kolaudaci. Zajistíme také návrhy interiérů, urbanistické studie, návrhy drobné architektury, územní plány a mnoho dalšího. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši kancelář ve Znojmě na ulici Kuchařovická. Kompletní nabídku prací a služeb včetně referenčních ukázek prací projektové kanceláře naleznete na webových stránkách.


Projektanti, projektant, projektování staveb jižní Morava

Projektanti, projektant, projektování staveb jižní Morava

Profesionální projektové a inženýrské služby, to je ZNOJMOPROJEKT Znojmo! Provádíme návrhy projektů staveb, územní plány, zajišťujeme stavební povolení, nabízíme zastoupení investora při kolaudaci, zadáváme stavby, inženýrské stavby a zajistíme i stavební dozor. To vše dostupné klientům nejen na jižní Moravě, ale po cele ČR i na Slovensku. Mezi další činnosti naší projekční kanceláře je projektování staveb, inženýrské služby, návrhy interiérů, architektonická tvorba, urbanistické studie, navrhování drobné architektury a další. Projektanti, projektant, projektování staveb jižní Morava. Neváhejte a kontaktujte nás! Více informací najdete na webových stránkách.


Projektování staveb, stavební dozor jižní Morava

Projektování staveb, stavební dozor jižní Morava

Nechte si udělat projekci stavby od profesionálů! Naše architektonická kancelář ZNOJMOPROJEKT poskytuje služby v oblasti projektování staveb a inženýrské činnosti. Provádíme nejen návrhy projektů staveb a územních plánů, ale zajistím i stavební povolení, zadáme stavbu a poskytneme i stavební dozor. Zakázky realizujeme nejen po celé ČR, ale i na Slovensku. Projektanti, projektant, projektování staveb jižní Morava - to je ZNOJMOPROJEKT. Neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Architektonická kancelář, architekt jižní Morava

Architektonická kancelář, architekt jižní Morava

Hledáte schopného a spolehlivého architekta? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše architektonická kancelář ZNOJMOPROJEKT se zabývá nejen architektonickou tvorbou a projektováním pozemních staveb, ale i inženýrskou činností a urbanismem. Zajistíme nejen architektonickou tvorbu a projekci staveb, ale i stavební dozor a technickou pomoc, návrhy interiérů, územní plány, návrhy drobné architektury a další. Naše služby jsou dostupné nejen klientům z jižní Moravy a Čech, ale i klientům ze Slovenské republiky. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši architektonickou kancelář ve Znojmě. Kompletní nabídku služeb, včetně referenčních ukázek prací, naleznete na webových stránkách.


Stavební dozor Jižní Morava

Stavební dozor Jižní Morava

Společnost Znojmoprojekt sídlí ve Znojmě, zajišťuje projektové a inženýrské služby. Např. navrhujeme projekty staveb, územní plány, zajistíme Vám povolení, zastoupení investora při kolaudaci, zadáváme staveby, inženýrské stavby, zajistíme stavební dozor na Jižní Moravě, architekt, architektonická tvorba, návrhy drobné architektury.Naši činnost nabízíme v ČR a také na Slovensku. Více informací najdete na webových stránkách.


Projektant, projektanti, projektování staveb Jižní Morava

Projektant, projektanti, projektování staveb Jižní Morava

Firma Znojmoprojekt se sídlem ve Znojmě, poskytuje projektové a inženýrské služby. Např. navrhování projektů staveb, územní plány, zajištění povolení, zastoupení investora při kolaudaci, zadávání staveb, inženýrské stavby, stavební dozor na Jižní Moravě.. Naše firma má 20-ti letou praxi, a realizuje zakázky po celé ČR a také i na Slovensku. Více informací najdete na webových stránkách.


Architekt, stavební dozor

Architekt, stavební dozor

Společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. nabízí: -architektonickou tvorbu, architekt -návrhy drobné architektury -stavební dozor -návrhy interiérů -územní plány. Více informací na webových stránkách.


Architekt, projektant, projektanti, projektování staveb

Architekt, projektant, projektanti, projektování staveb

Společnost Znojmoprojekt se zabývá: -architektonickou a inženýrskou činností -zadání staveb, návrhy, projekty staveb -zajišťování potřebných rozhodnutí a povolení -zastupování investora při řízení -zadávání stavby, realizacování a kolaudování. -projektant, projektanti, projektování staveb. Více informací na webových stránkách.