Putovní výstava Trnkova Zahrada v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě

Putovní výstava plná fantazie a radosti zaplní prostory Louckého kláštera ve Znojmě. Multimediální projekt oživuje stránky z knihy světoznámého ilustrátora Jiřího Trnky, a nabízí tak dětem i dospělým netradiční setkání na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu.

Unikátní výstava Trnkova Zahrada Znojmo

Jedinečná multimediální výstava podle knihy Jiřího Trnky Zahrada

Přijďte prožít příběh Zahrady na vlastní kůži. „Po několikaměsíčních přípravách budeme mít možnost 1. května přivítat první návštěvníky výstavy. Zveme všechny děti i dospělé, aby se přesvědčili, že jde o opravdu jedinečný koncept výstavy spojené s multimediálními technologiemi,“ říká František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

Multimediální výstava Trnkova Zahrada Znojmo


Výstava s novými technologiemi, jedinečný audiovizuální zážitek pro děti i dospělé

Unikátní projekt spojuje umění s novými technologiemi, a nabízí tak originální audiovizuální zážitek. Zahrada je plná objevů, příběhů a her, ale dá se v ní i příjemně odpočívat. Stačí si lehnout pod nebehled a pozorovat rozkvetlé stromy, ptáky i poletujícího draka pod jasnou letní oblohou. Interaktivní výstava je určena dětem, dospělým, školám i školkám, a proto je zde běhání, skákání a prolézání dovoleno!

Unikátní audiovizuální zážitek pro děti i dospělé


Příběh zapomenuté zahrady v unikátních prostorách znojemského Louckého kláštera

Příběh zapomenuté zahrady z jiných časů umocňují unikátní prostory Louckého kláštera. Přípravy byly náročné, protože výstavu jsme umístili do prostor, které se běžně nevyužívaly a patří k těm zpustlejším, které klášter nabízí. Připravujeme výtvarný ateliér, scénická čtení, komentované prohlídky, speciální program pro školy a školky i kavárnu. Nabídneme také projekce filmů, na kterých spolupracoval Jiří Trnka. Ty budou k vidění v GaP / Galerii a Prostor, kde bude možné zakoupit knihy s ilustracemi Jiřího Trnky.


Informace o výstavě na webových stránkách znojemskabeseda.cz

Výstava bude otevřena od května do září, každý den od 10 do 18 hodin. Vstupní bránu bude tvořit nové Turistické informační centrum v Centru Louka, na adrese Loucká 25. Před areálem návštěvníci najdou také parkoviště. Informace o provozu a vstupném najdete na www.znojemskabeseda.cz


PODSTRÁNKY

Vinobraní a pivní slavnosti

Vinobraní a pivní slavnosti
Znojemské historické vinobraní, Vinařské tripy a Pivní slavnosti

Kultura ve Znojmě

Kultura ve Znojmě
Kulturní akce pořádané Znojemskou Besedou, divadelní festival a Divadelní Louka

Trnkova Zahrada Znojmo

Trnkova Zahrada Znojmo
Putovní výstava Trnkova Zahrada v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Znojemská Beseda Kulturní a společenské akce Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
Znojemská Beseda
www.znojemskabeseda.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 449/22
Znojmo 669 02

reditel@beseda.znojmo.cz
+420 515 300 241


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha