Pomalu rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin k univerzálnímu použití

Speciální pomalu rozpustná hnojiva - SRF (Slow Release Fertilizer) pod obchodními názvy SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® vyrábí a distribuuje na domácí i zahraniční trh česká firma ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o. Jde o vysoce kvalitní hnojiva s vysokým obsahem živin, která se postupně uvolňují do půdy po dobu minimálně dvou let. Pomalu rozpustná minerální hnojiva SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® vyrábíme v tabletách a v prášku, a jsou vhodná k hnojení a dohnojování mladých výsadeb a sazenic dlouhodobě rostoucích rostlin.

Balení pomalu rozpustných hnojiv, ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o.

Výživná dlouhodobě rozpustná hnojiva SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM®

Ve společnosti ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o. vyrábíme velmi výživná pomalu rozpustná hnojiva SRF (Slow Release Fertilizer) a úspěšně dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i pro široké použití v lesnictví a zahradnictví do evropských a asijských zemí. Hnojiva SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® se pomalu rozpouští do půdy kvůli obsahu močovino-formaldehydového kondenzátu (ureaformu) a draselno-hořečnatých fosforečnanů. Minimální délka rozpustnosti námi vyráběných speciálních hnojiv je dva roky.

Pomalu rozpustná hnojiva SRF


Složení a přednosti pomalu rozpustných hnojiv - Slow Release Fertilizer

Hlavní výživnou složku speciálních minerálních hnojiv tvoří dusík ve formě močovino-formaldehydových kondenzátů. Postupné rozpouštění i dalších živin – hořčíku, draslíku a fosforu v hnojivech SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® zajišťují podvojné fosforečnany draselnohořečnaté, které také udržují stabilní pH půdy v místě aplikace. Díky pomalé rozpustnosti těchto minerálních hnojiv se živiny z nich velmi dobře zužitkují k růstu rostlin a nedochází k pronikání do povrchových a spodních vod.

Slow Release Fertilizer - pomalu rozpustná hnojiva


Postupně rozpustná minerální hnojiva v tabletované nebo práškové formě v různých baleních

Speciální pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® vyrábíme v práškové formě nebo v tabletách různých hmotností - 5, 10 a 15 g. Tabletovaná hnojiva získala na oblibě díky jednoduché a hygienické aplikaci, hnojivové tablety se dají použít k rostlinám na hůře přístupných místech a zaručují přesné dávkování. Nabízíme 15 hnojivových formulací v individuálním profesionálním balení v PP pytlích po 20 kg, v kartonových krabicích po 10 kg a v plastových kbelících po 5 kg nebo 1 kg. Nebo si můžete u nás objednat standardní transportní balení pozvolna rozpustného hnojiva SRF (Slow Release Fertilizer) v PP pytlích, kartonových krabicích nebo plastových kbelících na paletách.

Balení pomalu rozpustných hnojiv


PODSTRÁNKY

Hnojiva SILVAMIX®

Hnojiva SILVAMIX®
Pomalu rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin k univerzálnímu použití

Aplikace hnojiva

Aplikace hnojiva
Univerzální aplikace speciálních tabletovaných a práškových pomalu rozpustných hnojiv

Výhody hnojiv SRF

Výhody hnojiv SRF
Pomalu rozpustná hnojiva šetrná k životnímu prostředí a ekonomicky výhodná
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
cz.silvamix.com
Adresa

Adresa

Václavské náměstí 1
Znojmo 669 02

info@ecolab.cz
+420 515 226 254


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha