Univerzální aplikace speciálních tabletovaných a práškových pomalu rozpustných hnojiv

Pomalu rozpustná hnojiva SRF (Slow Release Fertilizer) mají univerzální použití. Jsou vhodná k hnojení a dohnojování mladých stromků a keřů na stanovištích, okrasných rostlin a květin, sazenic v lesních a okrasných školkách. Standardně vyráběné univerzální hnojivé formulace v tabletách si pro svoji jednoduchou aplikaci oblíbíte k hnojení pokojových rostlin, balkonových květin, kvetoucích keřů, ovocných stromů, borůvek, jahodníků i vinné révy.

Pomalu rozpustná hnojiva v tabletách

Doporučené použití hnojiv řady SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM®

Univerzální pomalu rozpustná hnojiva SRF (Slow Release Fertilizer) řady SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM® se velmi osvědčila při hnojení sazenic v lesních školkách, při vysazování okrasných dřevin na stanovištích, při hnojení vysazovaných mladých stromků a keřů po rekultivacích. Naše pozvolna se rozpouštějící hnojiva našla široké použití v okrasném zahradnictví k hnojení a dohnojování keřů, stromků a květin, výborné výsledky dosáhla hnojiva SRF v ovocnářství, k hnojení a dohnojování ovocných stromů a keřů angreštu, rybízu, maliníku, ostružníku a vinné révy. Hnojiva SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM® jsou rovněž vhodná jako startovací hnojivo pro tropické a subtropické rostliny.

Aplikace pomalu rozpustných hnojiv SRF


Aplikace tabletovaných hnojiv k sazenicím stromů a keřů na stanovišti i pro balkonové květiny

Jestliže patříte k vášnivým pěstitelům převislých i vzpřímených muškátů, petunií, surfinií a dalších balkonových květin v nádobách a truhlících, nedáte dopustit na pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM® v tabletách. Vaše pěstitelské úspěchy s našimi dlouhodobě působícími hnojivy budou záviděníhodné. Tabletová hnojiva jsou hojně využívána též k hnojení a dohnojování jednoletých až čtyřletých stromků a keřů na stanovištích a k hnojení sazenic v ovocných sadech, lesních školkách a okrasných zahradách.

Pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM®


Využití minerálních hnojiv SILVAMIX® ve formě prášku pro lesní a zahradní substráty

Minerální hnojiva SILVAMIX® v práškové formě jsou nejlépe využitelná při přípravě zahradních a lesních substrátů. S pomalu rozpustným hnojivem SILVAMIX® se hnojí a dohnojují lesní sazenice na volné ploše i ve foliových přípravnách. Přehnojení nebo zničení rostlin dohnojováním se nemusíte obávat, vstřebávání živin z hnojiva je pozvolné, s dlouhodobým účinkem. Pro svoje výborné vlastnosti se hnojiva SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM® využívají též jako zásobní hnojiva pro speciální rostliny.

Univerzální pomalu rozpustná hnojiva SRF (Slow Release Fertilizer) řady SILVAMIX® , SILVAGEN® a SILVAFORM®


PODSTRÁNKY

Hnojiva SILVAMIX®

Hnojiva SILVAMIX®
Pomalu rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin k univerzálnímu použití

Aplikace hnojiva

Aplikace hnojiva
Univerzální aplikace speciálních tabletovaných a práškových pomalu rozpustných hnojiv

Výhody hnojiv SRF

Výhody hnojiv SRF
Pomalu rozpustná hnojiva šetrná k životnímu prostředí a ekonomicky výhodná
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
cz.silvamix.com
Adresa

Adresa

Václavské náměstí 1
Znojmo 669 02

info@ecolab.cz
+420 515 226 254


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha