Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace


nám. T.G.Masaryka 40, Moravský Krumlov 672 01
Telefon: +420 724 044 974

Představte si místo, kde kultura ožívá v každém koutu, místo, které je srdcem společenského života Moravského Krumlova. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je právě takovým místem. Nachází se na historickém náměstí T.G.Masaryka 40, kde se snoubí tradice s moderním přístupem ke kultuře.

Zde, v srdci Moravského Krumlova, Městské kulturní středisko nabízí bohatý program plný hudby, umění, vzdělávání a inspirace. Od koncertů, přes výstavy, až po vzdělávací kurzy a workshopy - je to místo, kde každý najde něco pro sebe. Ať už jste místní obyvatel hledající zajímavý způsob, jak strávit večer, nebo turista objevující krásy města, Městské kulturní středisko je vaším průvodcem světem kultury.

Slovanská epopej je majestátní dílo, které v sobě ukrývá hluboké příběhy a osudy slovanských národů. Tento cyklus dvaceti velkoformátových obrazů, které vytvořil Alfons Mucha, je více než jen uměleckým počinem; je to vizuální symfonie plná emocí, historie a národní hrdosti. Muchova Slovanská epopej není jen uměleckým dílem; je to most mezi minulostí a současností, který nás učí odkazu našich předků a inspiruje nás k hledání naší vlastní cesty v dějinách.

Vize střediska je jasná: stát se centrem kulturního dění, které přináší světlo kultury do životů občanů. A s širokou škálou aktivit, které středisko pořádá, je tato vize každý den živá. Od podpory amatérských aktivit, přes vydávání Moravskokrumlovských novin, až po provoz informačního centra, muzea a galerie - Městské kulturní středisko je dynamickým místem, kde kultura prosperuje.

Nenechte si ujít příležitost být součástí tohoto kulturního rozkvětu. Navštivte Městské kulturní středisko Moravský Krumlov a nechte se pohltit atmosférou, která odráží ducha tohoto historického města. Protože kultura je v každém z nás - a Městské kulturní středisko je tu, aby to dokázalo.

IČ: 45671800
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 724 044 974
+420 725 579 923
+420 720 980 758

Email:
meks@meksmk.cz

Web:GPS: 49°2′57.26″ N, 16°18′49.82″ E

QR kód firmy Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Přírodní minerální vody z panenské přírody z okolí Karlových Varů.

Přírodní minerální vody z panenské přírody z okolí Karlových Varů

Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha.
Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
DJ Ludwa - Profesionální DJ služby pro každou příležitost

Luděk Karásek

DJ Ludwa - Profesionální DJ služby pro každou příležitost

DJ Ludwa je zkušený DJ, který zajišťuje hudební produkci pro širokou škálu událostí včetně svateb, firemních večírků a soukromých oslav. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a pečlivému výběru hudby zajistí, že vaše akce bude nezapomenutelná. S profesionálním vybavením, kvalitním ozvučením a působivými světelnými efekty vytvoří DJ Ludwa atmosféru, kterou si vaši hosté budou dlouho pamatovat.


Odkryjte tajemství pravěku v Muzeu Eduarda Štorcha a Karla Zemana

Obec Ostroměř

Odkryjte tajemství pravěku v Muzeu Eduarda Štorcha a Karla Zemana

V srdci malebné obce Ostroměř se nachází místo, kde čas zastavil svůj běh a otevírá brány do dávných dob. Muzeum Eduarda Štorcha a Karla Zemana je svědectvím nejen o dvou slavných rodácích, ale i o historii a představivosti, která překračuje generace.


Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

V Moravském Krumlově, malebném městečku ležícím v jižní části Moravy, se nachází jedinečná instituce - Městské kulturní středisko. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je příspěvková organizace, která je důležitým centrem kultury ve městě. Své sídlo má na náměstí T.G.M. a nabízí širokou škálu kulturních služeb a aktivit. Mezi její hlavní činnosti patří provozování informačního centra, městského muzea a galerie Knížecí dům, Městská knihovna, zámek a organizování kulturně-vzdělávacích programů pro veřejnost. Významnou akcí, kterou provozuje je správa Slovanské epopeje Alfonse Muchy vystavené na zámku v Moravském Krumlově.


Oživování historie, rekonstrukce vojenského života

K.u.K.Infanterie Jäger Reg.No.5 Zlaté Hory z.s.

Oživování historie, rekonstrukce vojenského života

Ve stínu starobylých hor, ve městě Zlaté Hory, se nachází skupina nadšenců, kteří se s láskou a pečlivostí věnují oživování jedné z nejzajímavějších kapitol evropské historie. K.u.K.Infanterie Jäger Reg.No.5 Zlaté Hory z.s. je nejen strážcem minulosti, ale také mostem, který nás spojuje s dobrodružstvím a hrdinstvím 18. století.