TRESYS s.r.o.

Montáž bezpečnostní zámkové vložky Mul-T-Lock, bezpečnostní zařízení Znojmo

TRESYS s.r.o.
Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) pro všechny typy objektů

Komplexní služby v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů poskytuje společnost TRESYS s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Spolehnout se můžete na odborné poradenství při výběru nejvhodnějšího elektronického zabezpečení, samozřejmostí je dodání, instalace a poskytnutí záručního i pozáručního servisu protipožárních systémů Bosch, IP technologií, kamerových systémů, zabezpečovacích systémů pro všechny typy objektů, docházkových systémů, ozvučovacích systémů včetně příslušenství.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) - Tresys s.r.o. Znojmo

IP kamery, web servery, megapixelové kamery, videotelefony s barevným displejem

Stále větší oblibě na poli elektronického zabezpečení se těší systém IP (Internet Protocol) kamer. Zákazníkům nabízíme megapixelové kamery, IP kamery Vivotek, ACTi, Axis, záznamy IP kamer, web servery, software pro IP kamery. Pro administrativní sektor i privátní objekty dodáváme širokou škálu videotelefonů prestižních značek Commax, Samsung, TCS, Videx, Fermax, Easy Door a ACI Farfisa. U námi dodaných videotelefonů se setkáte s inovativním desginem, barevným displejem i možností přijpojení dalších telefonů či kamer.

IP technologie, videotelefony


Signalizace, alarmy, detektory, sirény, infrazávory, GSM komunikátory, EZS Jablotron, Paradox

Náš sortiment elektronického zabezpečení zahrnuje rovněž vnitřní a venkovní sirény, detektory analogové, digitální, vibrační a otřesové, detektory tříštění skla, detektory požární a plynové, vše včetně příslušenství. V naší nabídce elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) nechybí alarmy, signalizace, infrazávory, infrabariéry, magnetické kontakty, GSM komunikátory, akumulátory, kabely a napájecí zdroje pro EZS. Zákazníkům instalujeme kompletní elektronické zabezpečovací systémy Jablotron a Paradox.

Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron a Paradox


Protipožární systémy Bosch, docházkové terminály, přístupové moduly, identifikační média

Z protipožárních systémů Bosch u nás seženete ústředny, hlásiče, tlačítkové hlásiče, signalizační prvky, moduly LSN a LSNi, testovací přípravky, tabla a veškeré požární příslušenství Bosch. Z elektronického zabezpečení Vám nabídneme ještě ozvučovací systémy, docházkové systémy – docházkové terminály, přístupové moduly, externí snímače, převodníky pro připojení k PC, identifikační média, turnikety, branky a samozřejmě software.

Protipožární systémy BoschKamerové systémy

Kamerové systémy

Zabezpečení objektů monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV)

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) pro všechny typy objektů

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení objektů – bezpečnostní dveře, závory, zámky, klíčové systémy