TRESYS s.r.o.

Prodej bezpečnostních zařízení, kamerových systémů a elektronického zabezpečení

TRESYS s.r.o.
Mechanické zabezpečení objektů – bezpečnostní dveře, závory, zámky, klíčové systémy

Mechanické zabezpečení domů, bytů, komerčních objektů, administrativních budov i průmyslových areálů ryze bezpečnostními prvky od bezpečnostních závor, bezpečnostních dveří, kovových dveří, systémů generálního klíče, až po přídavné zámky, bezpečnostní kování, trezory, mříže, panoramatická kukátka, visací a zadlabací zámky, ale i stojany na kola a parkovací zábrany zajistí přesně podle požadavků zákazníka společnost TRESYS s.r.o. ze Znojma.

Mechanické bezpečnostní prvky - závory, kování, zámkové vložky Tresys s.r.o. Znojmo

Systémy generálního klíče, bezpečnostní a kovové žáruvzdorné dveře

Správu administrativních budov usnadní systém generálního klíče, který umožňuje odemknout všechny dveře v objektu nebo odemkne pouze zvolenou skupinu dveří. Z naší nabídky si vyberete klíčové systémy KABA, GEGE, FAB, MUL-T-LOCK, TITAN, TOKOZ, GUARD. K bezpečnosti průmyslových areálů zajisté přispějí bezpečnostní závory, do privátního i komerčního sektoru montujeme bezpečnostní dveře či kovové univerzální dveře vyplněné materiálem zvyšujícím žáruvzdornost. Tyto kovové dveře si můžete objednat v pozinkované variantě nebo s povrchovou úpravou práškovým lakováním, v odstínu bílá nebo světle šedá RAL7035, ve standardní výbavě je zámek s patentovovou vložkou a třemi klíči, podvojné závěsy, kování.

Systémy generálního klíče


Zámky, zámkové vložky, bezpečnostní kování, klíče, trezory, sejfy, panoramatická kukátka

Správné zabezpečení bytů, rodinných domů, obchodů, kanceláří, provozů začíná již výběrem kvalitních zámků a zámkových vložek, v nabídce najdete visací zámky, horní přídavné zámky, zadlabací zámky, bezpečnostní štíty, nábytkové zámky, bezpečnostní kování Rostex, Komas, Mul-t-lock, Hoppe. Zákazníci se na nás mohou obrátit v případě potřeby jakéhokoli typu klíče - zhotovíme autoklíče, dozické klíče, bezpečnostní i trezorové klíče. Náš nabídkový sortiment obsahuje i trezory, sejfy, rozvorové systémy, panoramatická kukátka, mříže a mnoho dalšího z oblasti mechanického zabezpečení.

Zámky, zámkové vložky, bezpečnostní kování, klíče, trezoryKamerové systémy

Kamerové systémy

Zabezpečení objektů monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV)

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) pro všechny typy objektů

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení objektů – bezpečnostní dveře, závory, zámky, klíčové systémy