TRESYS s.r.o.

Kvalitní a moderní mechanické, elektronické zabezpečení objektů

TRESYS s.r.o.
Zabezpečení objektů monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV)

K efektivním zabezpečovacím systémům bezpochyby patří kamerové systémy, kamery, objektivy, monitory, záznamová zařízení, videotelefony, audiointercomy, které včetně příslušenství dodává, instaluje a zajišťuje pravidelný servis společnost TRESYS s.r.o. ze Znojma. Zabezpečte svoji nemovitost, průmyslové areály, parkoviště, společenské objekty monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV).

Kamerové systémy (CCTV) dodává a instaluje TRESYS s.r.o. ze Znojma

Kamerové systémy (CCTV), kamery, záznamová zařízení, monitory, videotelefony

Podle požadavků zákazníka navrhneme, dodáme a odborně nainstalujeme nejvhodnější typ kamerového systému (CCTV). Náš nabídkový sortiment zahrnuje barevné a černobílé kamery, videotelefony, audiointercomy, PTZ otočné kamery, záznamová zařízení, převodníky, infra přísvit, konektory, kabely a zdroje pro CCTV, kvadrátory, kamerové kryty, oddělovače, rozbočovače, kamerové sety.

Kamerové systémy (CCTV)


Kamerové sety s příslušenstvím k účinnému elektronickému zabezpečení objektů

K elektronickému zabezpečení objektů nabízíme kvalitní kamerové sety od výrobce AVTECH Corporation z Taiwanu. Za velmi příznivou cenu obdržíte kamerový set se 4 IR kamerami KPC-138E a digitálním záznamem AVC-792PV nebo kamerový set megapixelové DVR AVH0401 s příslušenstvím plus tři venkovní megapixelové kamery AVM357 s IR přísvitem, vše se zárukou na 24 měsíců. Zajistěte si perfektní monitorování s našimi kamerovými systémy, s veškerou monitorovací technikou Vám rádi poradíme.

Kamerové sety s příslušenstvímKamerové systémy

Kamerové systémy

Zabezpečení objektů monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV)

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) pro všechny typy objektů

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení objektů – bezpečnostní dveře, závory, zámky, klíčové systémy