Alena Pospíchal


17.listopadu 3, Znojmo 669 02
Prioritou Pohřební služby Pospíchal vždy bylo a bude umožnit pozůstalým, aby se se svým drahým rozloučili v naprosté důstojnosti a tak, jak si to přejí. Být oporou a dobrým rádcem a zároveň tím, kdo svou práci vykonává jako službu druhému člověku při odchodu z tohoto světa, je naším cílem.

Pohřby do země, kremace Znojemsko
-rozloučení občanské a církevní s kremací
-kremace bez obřadu
-rozloučení na vesnici v kostele,
v domu smutku s kremací
-kopání hrobů
-převozy zesnulých nonstop po celé ČR i ze zahraničí
-tisk parte i s fotem na počkání
-výběr rakví.
Zajištění:
-úmrtní listy
-věnce a kytice
-dechová hudba, hudební produkce v obřadní síni
-autobusová přeprava
-luxusní smuteční koňský povoz.

Nonstop pohotovost, tel.: 515226009.

Další produkty a služby
  • pohřební ústav, obřadní síň krematoria, rakve a smuteční květiny, pomníky a náhrobky, rozloučení se zesnulým

SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy

Související články
Pohřební služba v Libereckém kraji

H&H AUXILIA s.r.o.

Pohřební služba v Libereckém kraji

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.


Výroba ekologických rakví

KOMES, spol. s r.o.

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.


V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

Situace, která není nikomu příjemná. Každý z nás se s ní v životě potká, ať už u rodinných příslušníků nebo svých blízkých či známých přátel. Náš pohřební ústav Auriga působí po celé České Republice. Zařizujeme vše potřebné, abyste neměli navíc žádné starosti.


Pohřební služba MARIE -  v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Pohřební služba MARIE - v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

Se ztrátou milované osoby se dá vyrovnat jen těžko. To poslední, co pro zesnulého můžete udělat je ale to, že mu zajistíte důstojný pohřeb podle jeho představ. S tím vám pomůže pohřební služba MARIE Opava. V obtížných životních chvílích vám podáme pomocnou ruku, pomůžeme vám vyřídit celý pohřeb a zajistíme, aby vše proběhlo bez komplikací.


Další produkty a služby
V těžkých chvílích je dobrá pohřební služba vaší oporou

V těžkých chvílích je dobrá pohřební služba vaší oporou

Úmrtí blízkého je pro rodinu vždy velmi těžkou a smutnou událostí. A právě v těchto těžkých chvílích je třeba mimo jiné zařídit také všechny náležitosti posledního rozloučení. A proto je tu naše pohřební služba, rodinná firma, která vám bude ochotně naslouchat a ráda od vás převezme pověření k zajištění této smutné a stresující události.


Pohřební služba, pohřby Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou

Pohřební služba, pohřby Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou

Pohřební služba pohřby Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou. Poskytujeme kompletní pohřební služby ke spokojenosti pozůstalých a s úctou k zesnulým. Zajistíme nejen smuteční květiny, vozy a hudbu, ale zajistíme i vystavení parte, jsme schopni zajistit téměř vše. Nabízíme velký výběr rakví, včetně kremační, urny – skleněné, kovové, keramické, dřevěné i památeční sklo. Jednáme slušně a citlivě. Pohřby zajistíme nejen ve Znojmě, ale i v Miroslavi či Hrušovanech nad Jevišovkou. Nebuďte v těžkých chvílích sami, navštivte naše webové stránky a nechte vše na nás!


Pohřebnictví, pohřby Znojmo, Moravský Krumlov

Pohřebnictví, pohřby Znojmo, Moravský Krumlov

Nebuďte v nejtěžších chvílích sami! Poskytujeme komplexní služby v oblasti pohřebnictví a prodeje smutečního sortimentu. Nabízíme všechny služby - od vystavení parte, zajištění hudby a smutečních kytic, pomůžeme vybrat rakev či urnu, zajistíme rozptyl, pohřeb do země aj. Seznam náležitostí, které je třeba vzít s sebou do kanceláře: -občanský průkaz zesnulého -rodný list zesnulého -oddací list zesnulého -rodný list objednavatele pohřbu. Chybí-li Vám nějaký doklad poradíme jak postupovat dál. V těžkých chvílích se snažíme být co nejvíce nápomocni abychom ulehčili vzniklou situaci. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Pohřebnictví, pohřby, pohřební služba Miroslav

Pohřebnictví, pohřby, pohřební služba Miroslav

Hledáte pohřební službu? Vyzkoušejte Pohřební služby Pospíchal, věříme, že budete spokojeni. Naším hlavním cílem bylo, je a bude poskytovat pohřební služby ke spokojenosti pozůstalých a s veškerou úctou k zesnulým. Zajistíme nejen smuteční květiny, dechovou hudbu, ale i vystavení parte, vozový park a mnoho dalšího. Nabízíme velký typů a velikostí rakví a uren. Klientům se snažíme splnit všechna přání a přistupujeme k nim slušně a citlivě. Více informací o našem pohřebnictví naleznete na webových stránkách.


Smuteční květiny a vazby, pohřební služba Znojmo

Smuteční květiny a vazby, pohřební služba Znojmo

Rozlučte se svými drahými důstojně, tak jak si přejete! Pohřební služby Pospíchal Vám to umožní. Mezi služby naší pohřební služby patří i široká nabídka smuteční vazby obsahující rostlé i umělé kytice na rakev, rostlé i umělé kytice na položení, vázané kytice, rostlé, umělé a polo-rostlé věnce, kytičky do ruky i speciální vazbu. Vše vytvoříme na zakázku dle Vaší objednávky. Smuteční květiny dodáváme i s kvalitními smutečními stuhami. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte přímo naši provozovnu ve Znojmě. Kompletní nabídku služeb a ukázky vazeb smutečních květin naleznete na webových stránkách.


Pohřební služby Hrušovany nad Jevišovkou, církevní pohřeb

Pohřební služby Hrušovany nad Jevišovkou, církevní pohřeb

Nebuďte v nejtěžší chvíli sami a obraťte se na nás! Cílem naší Pohřební služby je poskytnout služby v úctě k zesnulým a ke spokojenosti pozůstalých. Chceme být oporou a zároveň tím, kdo vykonává práci jako službu druhému člověku při odchodu z tohoto světa. Nabízíme širokou škálu pohřebních služeb. Vlastně není nic, co bychom nedokázali zařídit. Zajistíme pro Vaše blízké občanské i církevní rozloučení s kremací. V případě zájmu zajistíme jen kremaci bez obřadu, rozloučení na vesnici v kostele či v domu smutku s kremací. Zajistíme výkop hrobu i převoz zesnulých nonstop po celé ČR i ze zahraničí. Vytiskneme parte, pomůžeme s výběrem rakve a zajistíme i autobusovou přepravu i luxusní smuteční koňský povoz. Na obřad zajistíme věnce i kytice, dechovou hudbu či hudební produkci v obřadní síni. Kompletní nabídku služeb pohřebnictví naleznete na webových stránkách.


Pohřby do země, pohřební služby Znojmo

Pohřby do země, pohřební služby Znojmo

Cílem Pohřební služby Pospíchal je poskytovat služby v úctě k zesnulým a spokojenosti pozůstalých. Snažíme se být oporou a dobrým rádcem a zároveň tím, kdo svou práci vykonává jako službu druhému člověku při odchodu z tohoto světa. Nabízíme širokou škálu pohřebních služeb, v podstatě není nic, co bychom nedokázali provést či zařídit. Zajistíme pro Vás občanské i církevní rozloučení s kremací nebo jen kremaci bez obřadu, možnost rozloučení na vesnici v kostele, v domu smutku s kremací. Dále zajistíme kopaní hrobů i převoz zesnulého nonstop po celé ČR i ze zahraničí, v případě zájmu vytiskneme parte, pomůžeme s výběrem rakve a zajistíme autobusovou přepravu i luxusní smuteční koňský povoz. Na obřad zajistíme věnce i kytice, dechovou hudbu či hudební produkci v obřadní síni. Kontaktujte nás nebo navštivte naše pohřebnictví ve Znojmě na ulici 17. listopadu. Kompletní nabídku služeb pohřebnictví naleznete na webových stránkách.


Pohřební služba, pohřebnictví, pohřby Znojmo

Pohřební služba, pohřebnictví, pohřby Znojmo

Pohřební služba, pohřebnictví, pohřby Znojmo. Naše společnost byla založena roku 1992 manžely Pospíchalovými. Vždy bylo naším cílem poskytovat pohřební služby ke spokojenosti pozůstalých a ve veškeré úctě k zesnulým. Služby které poskytujeme: -zajištění smutečních květin -dechová hudba -rakve, urna -vystavení parte -vsypy -vozový park -památeční sklo.


Pohřební služba, pohřby Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou

Pohřební služba, pohřby Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou

Pohřební služba, pohřby Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou. Firma vznikla roku 1992 a to založením manžely Pospíchalovými. Naším cílem bylo vždy poskytovat pohřební služby ke spokojenosti pozůstalých a s veškerou úctou k zesnulým. Zajistíme: -smuteční květiny -dechová hudba -vystavení parte -vozový park aj. Pro více informací navštivte naše www.pspospichal.cz


Pohřebnictví, pohřby Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany

Pohřebnictví, pohřby Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany

Pohřebnictví, pohřby Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany. Rakve, zápujčení: V naší nabídce naleznete i kremační rakev se zapůjčeným ozdobným víkem. Tato varianta je velice vhodná pro obřad s následným zpopelněním. Vsypy: Provádíme do vsypových či rozptylových louček. Urny a památeční sklo: Památeční sklo: Kvalitní křišťál s malým množství, popela zesnulého. Každý výrobek je opatřen evidenčním kódem a certifikátem pravosti použití popela. Lze zvolit jakoukoliv barvu. Tvary: -kapka -slza -pyramida -olejová lampička -svícen -přívěsku na krk aj. Laser portrét s pramínkem vlasů: Pietní předmět z broušeného optického skla. Ve skleněném hranolu je uzavřen pramínek vlasů zesnulého. Portrét je vypálen pomocí speciálního laseru. Urny: -skleněné -keramické -dřevěné -měděné -hliníkové -mosazné. Stříbrné šperky – NOVINKA: Šperky jsou vyrobeny ze stříbra a je v nich schována malá část zpopelněných ostatků Vašeho blízkého. Dodáváno včetně stříbrného řetízku.


Pohřební služba Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou.

Pohřební služba Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou.

Pohřební služba Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou. Jsme rodinná společnost založená roku 1992 manžely Pospíchalovými. Již od začátku jsme se snažili poskytovat pohřební služby v největší úctě k zesnulým a spokojenosti pozůstalých. Nabízíme veškeré služby spojené s pohřbem od vystavení parte přes smuteční kytice, zajištění hudby až po vybrání rakve či urny a vložení do země. Seznam náležitostí, které je třeba vzít s sebou do kanceláře: -občanský průkaz zesnulého -rodný list zesnulého -oddací list zesnulého -rodný list objednavatele pohřbu. Pokud by nějaký doklad chyběl,poradíme jak postupovat dál. Ve Vašich těžkých chvílích se budeme snažit být co nejvíce nápomocni abychom Vám ulehčili.