Městys Olbramkostel


č.69, Olbramkostel 671 51
Městys Olbramkostel se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Je položen v nadmořské výšce
363 m n. m. a jeho rozloha činí 10, 77 km2.

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1263. V současné době má Olbramkostel 522.

Obec má základní občanskou vybavenost. Nachází se zde obecní úřad, mateřská škola, knihovna, kulturní zařízení a fotbalové hřiště

Mezi památkami, které se v Olbramkostele nacházejí, naleznete kostel Nanebevzetí Panny Marie, boží muka pod lipami a také faru či sochu svatého Jana Nepomuckého za vesnicí u silnice.

V obci se po celý rok koná řada kulturních a sportovních akcí.

Produkty
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy


Související články
Střešní krytiny Ruuki: kvalita, trvanlivost a krása pro váš dům

SEFRAN s.r.o.

Střešní krytiny Ruuki: kvalita, trvanlivost a krása pro váš dům

Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové střechy, jistě chcete zvolit kvalitní a trvanlivou střešní krytinu, která bude chránit váš dům před povětrnostními vlivy a zároveň mu dodá estetický vzhled. Jednou z možností, které byste měli zvážit, jsou střešní krytiny Ruuki. Autorizovaným prodejcem a montérem těchto střešních krytin v České republice je firma SEFRAN s.r.o. ze Šumperka, která vám nabízí možnost nakoupit střešní krytinu Ruuki online na svém e-shopu.


Štipčák spol. s r.o. - český výrobce a prodejce 3-vrstvých dřevěných podlah

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Štipčák spol. s r.o. - český výrobce a prodejce 3-vrstvých dřevěných podlah

Rodinná firma ŠTIPČÁK, spol. s r.o. je český výrobce a prodejce prémiových 3-vrstvých dřevěných podlah vyznačujících se vysokou kvalitou, estetikou a trvanlivostí. Nabízí široký sortiment podlah převážně z dubového dřeva, které je možné kombinovat s jinými bytovými doplňky. Na dřevěných podlahách od firmy Štipčák oceníte zejména krásu a plnou funkčnost i po mnoha letech používání. Proto investici do dřevěné podlahy nebudete nikdy litovat.


RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

RD KOMEX s.r.o.

RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

Rekonstrukce domu, když se řekne tento název, tak se mnohým zježí všechny chlupy na těle. Nevěšte hlavu, rekonstrukce domu OKAL však může probíhat také plynule a může být zrealizována za velice krátkou dobu a to bez zbytečných starostí. Říkáte si, jak toho docílit? V tom případě se obraťte na profesionály, jakými jsou i ve firmě RD KOMEX s.r.o.


Akreditované laboratoře - vaše cesta k certifikaci

TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s.

Akreditované laboratoře - vaše cesta k certifikaci

Potřebujete získat certifikaci pro vaše výrobky z oblasti strojů, strojních zařízení či třeba hořlavých materiálů? Pak vám pomůže společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA. Kromě certifikace vám vaše výrobky naše zkušební laboratoř také ochotně vyzkouší a provede jejich technickou prohlídku. Mimo to nabízíme také podpůrné činnosti, jako je kalibrace měřidel.


Firemní články
Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Městys Olbramkostel se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, první písemná zmínka o obci pochází z roku 1263, Kostel Nanebevzetí Panny Marie a další památky.