Oldřich Svoboda - SVA Třebíč


Hrotovická 173, Třebíč 674 01

Autosalon, prodej, leasing, servis, opravy:
-automobily NISSAN.

Servis, opravy:
-ostatní značky automobilů
-výměna oleje CASTROL
-seřízení, kontrola geometrie, brzdy.

Mytí automobilů (myčka).

Prodejní akce NISSAN SPRING:
-Auto Micra plná výbava, 1.0 benzin, 4 válec, 65 koní.


BUDOUCNOST NA KOLECH...

IČ: 12151271
DIČ: CZ6004030934
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Oldřich Svoboda

Autosalon, automobily Nissan, Vysočina

Autosalon, automobily Nissan, Vysočina

Oldřich Svoboda - SVA Třebíč Autosalon Nissan, KIA nabízí prodej, leasing, servis a opravy automobilů NISSAN. Automobily Nissan: -nové, ojeté -městské -crossovery -4x4 -sportovní -užitkové. K automobilům Nissan také nabízí: -servis: -zabezpečení výrobcem předepsaných prohlídek -opravy a úpravy elektroinstalace -klempířské opravy včetně přesného proměření karoserie -lakování dílů, lakování celého vozu -pneuservis, měření geometrie podvozku -financování: -na jakýkoliv vůz Nissan nabízí nejvýhodnější leasing, úvěr včetně povinného ručení a havarijního pojištění -příslušenství: -široká škála originálních interiérových i exteriérových doplňků a příslušenství. Působnost: Vysočina Více informací o autosalonu Nissan naleznete na webových stránkách.


Obytné nástavby

Obytné nástavby

Firma Oldřich Svoboda - SVA Třebíč Autosalon Nissan, KIA mimo jiné nabízí obytné nástavby na automobily. Odnímatelné nástavby SVA CARCAMPER na všechny typy vozidel Pick-up mají unikátní vysouvací konstrukci snižující těžiště vozidla. S nástavbou je možné se pohybovat ve stejném terénu jaký zvládne prázdný Pick-up. Obytná nástavba: -lze uskladnit i v garáži rodinného domu -konstrukce nástavby tvořena hliníkovým svařovaným rámem, zvenčí opláštěným hliníkovým eloxovaným plechem, zevnitř laminátem s povrchovou úpravou -uchycení na korbě vozidla zajištěno pomocí pevných popruhů, velmi jednoduché, trvá cca 15 minut -je-li nástavba upravena jako obytná mohou v ní být 2 až 4 lůžka. Základní rozměry obytné nástavby : -celková šířka 216 /206/cm -celková výška 206 cm -transportní výška 126 cm -vnitřní výška 186 cm -váha 350 kg Možná výbava obytné nástavby: -lůžka: 1x130x198cm+ 2x65x200cm nebo 4x65x200cm -nádrže na vodu :70 litrů pitná voda, 40 litrů odpadní voda -lednička 50 litrů -boiler 5 litrů -topení Webasto 2kW -WC, sprcha, dřez, umyvadlo -úložný prostor 250 litrů Vybavení lze modifikovat a upravovat na míru dle požadavků zákazníka. Více informací o obytných nástavbách na automobily naleznete na webových stránkách.


Obytné přívěsy

Obytné přívěsy

Autosalon, prodej, servis, opravy, leasign: -automobily NISSAN. Nabízíme: -speciální přenosné obytné přívěsy na pick-up Nissan. Více informací o obytných přívěsích na pick-up naleznete na webových stránkách.


Obytné nástavby, Carcamper, Třebíč, Vysočina

Obytné nástavby, Carcamper, Třebíč, Vysočina

Oldřich Svoboda - SVA Třebíč autosalon Nissan, KIA mimo jiné nabízí obytné nástavby: -výroba obytné nástavby dle představ zákazníka (barva, výbava) -vlastní konstrukce zajišťuje, že nástavba je pevná a odolná, ale je zachována nízká hmotnost -obytné nástavby CARCAMPER poskytují mimořádný komfort a pohodlí, využitelné v jakémkoli ročním období -odnímatelné obytné nástavby CARCAMPER přeměňují Pick up na obytný vůz. Více informací o obytných nástavbách CARCAMPER naleznete na webových stránkách.


Obytné přívěsy Pick up

Obytné přívěsy Pick up

Firma Oldřich Svoboda - SVA Třebíč nabízí: -speciální přenosné obytné přívěsy na pick-up Nissan, Mitsubishi Toyota, Ford aj. Obytné nástavby SVA CARCAMPER jsou určeny pro mnoho způsobů využití v hobby i profesionální sféře. Firmám umožňují obytné nástavby SVA CARCAMPER nasazení, jako pracovní, nebo obytné buňky a to i v obtížně dostupném terénu. Nízké těžiště a váha neomezují prostupnost terénních vozidel a díky robustní konstrukci je možné využít střechu nástavby, jako ložnou plochu, pro lehký náklad. Omezení není ani v případě potřeby připojení přívěsu za vozidlo. Více informací o obytných přívěsích na Pick up naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • osobní automobily sedan, osobní automobily kombi, automobily hatchback, osobní automobily liftback, automobily off-road, osobní automobily SUV, automobily MPV
  • služby mycí linky, mytí vozů šamponem, chemické předmytí aut, spodní mytí, boční mytí, střešní mytí


Související články
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman
Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman

Oficiální představení nové Škody Karoq proběhlo 18.10. Nyní je už k dostání v našem Autosalonu Auto Toman. Naše společnost sídlí v Havířově. Vůz je možné si objednat nebo jen tak prohlédnou či si zamluvit zkušební jízdu.


Autopůjčovna, která půjčuje nejenom osobní a užitkové automobily ale také dodávky a mikrobusy
Autopůjčovna, která půjčuje nejenom osobní a užitkové automobily ale také dodávky a mikrobusy

Potřebujete dodávku nebo mikrobus? Pak se obraťte na firmu Autochodura s.r.o., což je firma, která zprostředkovává vše ohledně vypůjčení automobilů a to nejenom osobních, ale právě i dodávkových, užitkových nebo mikrobusů. Mají i mnoho ostatního příslušenství.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.