ALTREVA spol. s r.o.


Brněnská 331, Třebíč 674 01
Výroba, prodej, velkoobchod, pracovní oblečení pro profese:
-zdravotnictví
-služby
-potravinářský průmysl
-strojírenský a automobilový průmysl
-farmaceutický průmysl
-hotely a restaurace
-čisté provozy (cleanroom) farmacie elektrotechnika.

Pracovní oblečení:
-kalhoty
-kalhoty s laclem
-overaly
-bundy, blůzy, bunda, blůza
-košile, polokošile
-bermudy
-pláště
-tuniky a zástěry
-dámské pracovní šaty
-pracovní komplety kalhoty, bunda, košile
-oteplené bundy, kalhoty
-oblečení pro lékaře, sestry antistatické oděvy
-oděvy pro čisté provozy
-oblečení pro svářeče
-reflexní oblečení (high visibility).

Další produkty a služby
  • pracovní kalhoty, pracovní montérky, pracovní obuv, pracovní bundy, pracovní ponožky, lékařské pláště, lékařské kalhoty

Montáže potrubí a technologických zařízení Hodonín, rozvody vody a odpady, topení, vzduchotechnika.

Montáže potrubí a technologických zařízení Hodonín, rozvody vody a odpady, topení, vzduchotechnika

Městys Bobrová v kraji Vysočina, Žďár nad Sázavou, Muzeum panenek, socha sv. Jana Nepomuckého.

Městys Bobrová v kraji Vysočina, Žďár nad Sázavou, Muzeum panenek, socha sv. Jana Nepomuckého

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Další produkty a služby
Oděvy pro zdravotnictví, profesní oblečení pro nemocnice, kliniky, wellness zařízení

Oděvy pro zdravotnictví, profesní oblečení pro nemocnice, kliniky, wellness zařízení

Sháníte oděvy pro zdravotnictví? Pokud pracujete v nemocnici či ve wellness, všechno oblečení seženete u nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., působí v Třebíči a dodává oděvy do zdravotnického sektoru jako jsou kliniky, nemocnice, pečovatelské domy i wellness zařízení. V naší kolekci Care by ALTREVA, najdete dámské a pánské košile, blůzy, kalhoty, pláště, sukně a operační oděvy v různých barevných variantách. Naše oděvy mají stálou barvu, nemačkají se, a mají také dlouhou životnost. Oděvy lze ošetřovat i v průmyslových prádelnách. Námi nabízené oděvy si můžete prohlédnout v katalogu, který je na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej pracovních oděvů, profesního oblečení |Třebíč

Výroba, prodej pracovních oděvů, profesního oblečení |Třebíč

Pokud hledáte firmu, která je zaměřena na výrobu a prodej pracovních oděvů, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., působí v Třebíči a specializujeme se na výrobu kvalitního pracovního oblečení. Navrhneme, vyrobíme a dodáme pracovní oblečení, které je přizpůsobeno požadavkům zákazníka, jak už střihově, tak také barevně. Zákazníci naší firmy jsou tuzemské i zahraniční společnosti. Jsme zaměřeni na výrobu a šití kalhot s laclem, plášťů, košil, overalů, zástěr, kombinéz, vest, blůz. Běžně také vyrábíme a prodáváme ochranné, reflexní, speciální oblečení, antistatické, nehořlavé, svářečské, kyselinovzdorné, a ohnivzdorné pracovní oděvy. Mimo jiné jsme schopni vyrobit i speciální oděvy pro čistá prostředí tzv. CLEAN ROOM. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Zakázková výroba pracovních oděvů, pracovní a ochranné oděvy | Třebíč

Zakázková výroba pracovních oděvů, pracovní a ochranné oděvy | Třebíč

Pokud potřebujete vyrobit pracovní oděvy na zakázku, neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., je z Třebíče a je zaměřena na výrobu kvalitního profesního oblečení. Prodáváme oblečení určené pro práci, dle požadavků klienta. Zboží dodáváme po celé ČR i zahraničním firmám. Vytvoříme grafický návrh oděvu, vybereme vhodnou tkaninu, barvu a po odsouhlasení vyrobeného vzorku si můžete objednat. Vyrobíme Vám oděvy pro průmysl, pro zdravotníky, pro hotely, restaurace, dále pak certifikované oděvy, oděvy do čistých prostor. Dodáme oděvy, které Vás ochrání i proti povětrnostním vlivům, například bundy, blůzy, kalhoty do pasu, laclové kalhoty, pláště, overaly a další. Naše firma vyrábí pracovní oděvy s dlouhou životností a odolností. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.