Horácké autodružstvo
Autoservis, lakovna, karosářství, pneuservis a prodej pneumatik

Společnost Horácké autodružstvo Třebíč má ve svém portfoliu služeb i autoservis a pneuservis, poskytujeme servis vozů s dodávkou a montáží originálních náhradních dílů, karosářské a klempířské práce, údržbu vozidla, prodej, výměnu, kontrolu a uskladnění pneumatik. Veškeré práce provádí kvalifikovaní odborníci s velkou precizností v brzkém termínu. Vše, co děláme, děláme k Vaší spokojenosti.

Kompletní služby autoservisu a pneuservisu - Horácké autodružstvo Třebíč

Autoservis, autolakovna, autoklempířství, servisní prohlídky a opravy

V našem autorizovaném servise provádíme karosářské, elektrikářské a lakýrnické práce, renovaci a leštění laku, lakování barvami Glasurit, konzervaci dutin karoserií, ochranné nástřiky, leštění světlometů, výměnu autoskel, výpis paměti závad, kontrolu stavu akumulátoru, kontrolu a opravu brzdového systému a podvozku, výměnu tlumičů, čepů, výfuků a katalyzátorů, kontrolu množství a výměnu motorového oleje a chladicí kapaliny, mechanické či elektronické zabezpečení proti odcizení, přípravu na technickou prohlídku včetně kontroly emisí a jiné.

Služby autoservisu, autolakovna, autoklempířství, servisní prohlídky a opravy


Pneuservis – prodej, přezutí, výměna a uskladnění kol a pneumatik

V našem pneuservise v Třebíči si můžete vybrat nové letní i zimní pneu od vyhlášených dodavatelů pro osobní a lehká užitková vozidla, a o zbytek se Vám postaráme my. Dodáme zvolený model pneumatik, provedeme přezutí pneumatik, výměnu kol, vyvážení, ošetření pneu a disků, kontrolu tlaku, stavu a profilu pneumatik, uskladnění pneumatik a kol, opravy drobných defektů. Veškeré služby provádíme za příznivé ceny.

Služby pneuservisu, výměna a uskladnění kol a pneumatik, prodej letních a zimních pneumatikProdej a servis vozů Škoda

Prodej a servis vozů Škoda

Autorizovaný prodej vozů a servis automobilů značky Škoda v Třebíči

Autoservis a pneuservis

Autoservis a pneuservis

Autoservis, lakovna, karosářství, pneuservis a prodej pneumatik

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis a čištění autoklimatizace, ruční mytí karoserie a interiéru vozů