Horácké autodružstvo
Servis a čištění autoklimatizace, ruční mytí karoserie a interiéru vozů

Pro skutečné pohodlí ve Vašem automobilu je nutno mít vše v naprostém pořádku a bez závad. Na první pohled Vás vždy osloví čistota vozu i interiéru a na první nádech zase svěží vzduch z čisté autoklimatizace. Horácké autodružstvo Třebíč nabízí kompletní servis autoklimatizací, od vyčištění, výměny filtrů, doplnění kapalin, až po opravy zjištěných závad. V našem autoservise pro Vás zajistíme, aby Vaše první dojmy byly co možná nejintenzivnější. Vaše auto umyjeme, ošetříme a vyčistíme jak karoserii a interiér, tak i klimatizaci.

Ruční mytí vozidel, leštění karoserie, čištění interiéru automobilů, Třebíč

Servis, oprava, čištění a kontrola funkčnosti autoklimatizace

Aby Vaše klimatizace správně fungovala potřebuje pravidelnou údržbu, čímž prodlužujete její životnost, zvyšujete optimální výkonost, zbavujete škodlivých mikroorganismů, plísní a nečistot, které by mohli uškodit Vašemu zdraví. U nás Vám zajistíme servis, opravu, čištění, dezinfekci a kontrolu funkčnosti klimatizace, diagnostiku závad, detekci těsnosti, výměnu prachového a pylového filtru, výměnu výparníku, doplnění tekutin.

Servis autoklimatizace - Horácké autodružstvo Třebíč


Ruční mytí vnějšku i vnitřku vozů, mycí linka, leštění, voskování

Toužíte, aby Váš vůz byl stále krásný a čistý jako v autosalonu? Pak navštivte Horácké autodružstvo v Třebíči, kde nablýskáme Vaše vozidlo k nepoznání. Z našich služeb nabízíme ošetření vozu v mycí lince s ručním mytí karoserie, leštění, voskování, ochranu laku WAXOYL, mytí motorů, spodků vozidel, kol a pneumatik. Čistíme i interiéry automobilů suchou a mokrou cestou. Ošetříme sedačky, palubní desky, rámy, skla a plasty uvnitř osobního vozu či lehkého užitkového auta.

Ruční mytí vozidel, čištění interiéru automobilu suchou i mokrou cestouProdej a servis vozů Škoda

Prodej a servis vozů Škoda

Autorizovaný prodej vozů a servis automobilů značky Škoda v Třebíči

Autoservis a pneuservis

Autoservis a pneuservis

Autoservis, lakovna, karosářství, pneuservis a prodej pneumatik

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis a čištění autoklimatizace, ruční mytí karoserie a interiéru vozů