VESAS s.r.o.
stavební firma
Realizace všech druhů vytápění, kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Společnost VESAS s.r.o., která má více jak 25 let zkušeností, vám poskytne služby spojené s realizací ústředního, elektrického a podlahového vytápění. Zajistí vám kompletní vodoinstalatérské práce a realizaci rozvodů vody a kanalizace. Využít můžete také kompletní plynařské a topenářské práce, včetně revizí plynu.

Společnost VESAS s.r.o. zajišťuje kompletní topenářské a plynařské práce

Realizace ústředního, elektrického i podlahového vytápění, montáž tepelných čerpadel a kotlů

Naše společnost vám při stavbě domů nabízí realizaci všech druhů vytápění. Zajistíme vám montáž tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, biomasu i plyn. Realizujeme také sálavé, teplovzdušné i teplovodní ústřední vytápění. Pokud vybíráte druh vytápění, které má nízké pořizovací náklady, zajistíme vám akumulační elektrické vytápění, které je příjemnou alternativou oproti běžně realizovaným formám vytápění. Zejména v novostavbách je poslední dobou velmi rozšířené podlahové vytápění, které představuje úsporný a vysoce pohodlný způsob zajištění tepla. Ať už potřebujete realizaci jakéhokoliv druhu vytápění, neváhejte se na nás obrátit.

Realizace vytápěcích systémů


Kompletní vodoinstalatérské práce, realizace rozvodů vody a kanalizace

Ať už vás čeká rekonstrukce koupelny, nebo stavíte nový dům, neobejdete se bez vodoinstalačních prací. Naše společnost zajišťuje komplexní služby související s rozvody vody a kanalizací. Realizujeme domovní rozvody vody, nejčastěji z plastu, nerezu nebo mědi. Zajistíme vám napojení na uliční vodovodní řád. Zajišťujeme realizaci, ale i opravy a rekonstrukce vnitřní i venkovní kanalizace a odpadů. Máme více jak 25 let zkušeností, a tak si můžete být jisti maximální kvalitou odvedené práce.

Firma s bohatou historií a mnoha lety zkušeností


Topenářské a plynařské práce, rozvody topení a instalace topných systémů, revize plynu

Nabízíme také komplexní topenářské a plynařské práce. Zajistíme vám rozvody topení a instalaci topných systémů. Realizujeme také dodávku a výměnu topných těles, servis bojlerů, kotlů a akumulačních nádob. Aby bylo používání plynu ve vašem domě maximálně bezpečné, zajistíme vám také revizi plynových zařízení, díky které můžete mít jistotu, že vám nehrozí nebezpečí v následku používání plynu. Revize by se dle platné vyhlášky měla pravidelně opakovat – myslete na své zdraví a bezpečnost a rozhodně ji nepodceňujte.

Topenářské a plynařské práceStavební činnost

Stavební činnost

Stavební činnost, stavba rodinných domů a průmyslových objektů, rekonstrukce domů a bytů

Vodoinstalace, topenářství a plyn

Vodoinstalace, topenářství a plyn

Realizace všech druhů vytápění, kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplení půd, krovů a fasád, efektivní způsob úspory peněz u rodinných, bytových i panelových domů