Topenářské služby, realizace podlahového vytápění, montáž čerpadel, topných systémů a kotlů

Společnost K-TOP, s.r.o. se zabývá kompletními topenářskými pracemi. Využijte profesionální služby od realizace podlahového vytápění přes montáž tepelných a oběhových čerpadel až po instalaci alternativních zdrojů vytápění. Zajistíme Vám návrh optimálního systému topení a pomůžeme rovněž s výběrem a montáží správného kotle. Působíme v kraji Vysočina i na jižní Moravě. Realizovali jsme zakázky například v městech Třebíč, Velké Meziříčí, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dačice, Náměšť nad Oslavou, Jihlava, Telč, Velká Bíteš.

Kompletní topenářské služby zajišťuje společnost K-TOP, s.r.o.

Kompletní topenářské služby od podlahového vytápění přes montáž čerpadel až po instalaci kotlů

Stavíte dům a uvažujete o podlahovém vytápění? Pak jste na správném místě! Naše společnost se zabývá nejen realizací podlahového vytápění, ale také montáží tepelných a oběhových čerpadel či montáží a demontáží topných systémů. Zajistíme Vám návrh optimálního systému topení, případně i zpracování projektu, díky čemuž si můžete být jisti, že netopíte zbytečně. Pokud hledáte alternativní zdroj vytápění, zabýváme se také instalací solárních systémů, tepelných čerpadel a mnoho dalších zdrojů. V neposlední řadě se zabýváme dodávkou a montáží všech typů kotlů.

Vyberte si ten nejvhodnější způsob vytápění pro Vás


Vyberte si kotel podle Vašich potřeb a možností, pomůžeme Vám s výběrem i s následnou montáží

Stojíte před otázkou jaký kotel vybrat? Existuje mnoho typů, každý má svá pro a proti. Nejčastějším typem jsou kotle plynové stacionární, které jsou nejvíce používaným typem v ČR. Tyto kotle se používají do větších kotelen, většinou při rekonstrukci. Kotle na tuhá paliva jsou v dnešní době také velice žádanou alternativou, a to především díky vzrůstající ceně energií. Od roku 2022 však budou muset tyto kotle splňovat mnohem přísnější emisní normy. Pokud chcete plynový kotel a máte menší kotelnu, výhodné jsou závěsné plynové kotle, které se vyrábí také jako kondenzační, které mají vyšší účinnost, než ty klasické, a to až 108%. Provoz těchto kotlů je vysoce ekonomický i ekologický. Dalším typem jsou elektrokotle – ty využívají levnější sazbu elektřiny a jejich provoz je tak možný až 20 hodin denně.

S výběrem vhodného kotle Vám rádi poradíme


PODSTRÁNKY

Topenářství

Topenářství
Topenářské služby, realizace podlahového vytápění, montáž čerpadel, topných systémů a kotlů

Plynoinstalace

Plynoinstalace
Kompletní plynařské služby, projektová dokumentace a revizní zprávy, servis a údržba plynových spotřebičů

Vodoinstalace

Vodoinstalace
Vodoinstalatérské práce od výměny vodovodního potrubí až po rekonstrukci bytových jader a koupelen
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K-TOP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-TOP, s.r.o.
www.ktop.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 176
Třebíč 674 01

k.top@seznam.cz
+420 568 845 536


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha