FOKUS-H s.r.o.
Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory

Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, cukru či luštěnin, síťované pytle na brambory i zeleninu

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, převáženého nákladu, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky

Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování a uchování velkého množství nejrůznějších komodit


Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, cukru či luštěnin, síťované pytle na brambory i zeleninu

Ať už pěstujete obilí, mák, cukr, kmín či luštěniny, určitě se Vám budou hodit polypropylenové pytle od společnosti FOKUS-H s.r.o., které se však po naplnění pískem dají využít také jako protipovodňové zábrany. Pro prodyšné uskladnění a uchování brambor nebo zeleniny využijte širokou nabídku rašlových, neboli síťovaných pytlů.

Společnost FOKUS-H s.r.o. dodává pytle pro balení a uchování brambor, obilí i zeleniny.

Polypropylenové pytle vhodné pro balení obilovin i jako protipovodňové zábrany

Letošní doba sklizně je sice za námi, neváhejte se však vybavit na tu další! Nabízíme polypropylenové pytle, které jsou ideální k balení a uskladnění různých druhů plodin – jak obilí, cukru, sladu, máku, kmínu, luštěnin, tak i krmiv. Tyto pytle jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné polypropylenové tkaniny, díky čemuž se dají po naplnění pískem použít také jako protipovodňové hráze. Ať už je potřebujete do domácnosti, či na odpad nebo sypké materiály, můžete si být jisti, že vydrží vše, co od nich očekáváte – díky vysoké pevnosti, odolnosti vůči UV záření a nosnosti až 50 kg.

Polypropylenové pytle na obilí


Síťované pytle pro balení a uchování brambor a zeleniny, přirozená cirkulace vzduchu, která udrží čerstvost

Každý, kdo pěstuje brambory, cibuli či jakoukoliv zeleninu, řešil již určitě někdy problém s jejím uskladněním. S tím Vám pomůže naše nabídka rašlových, neboli síťovaných pytlů. Díky své síťované struktuře jsou 100% prodyšné, což umožňuje přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř pytle, a tak zůstanou plodiny vždy čerstvé. Díky těmto vlastnostem jsou pytle vhodné nejen pro balení zeleniny a plodin, ale také pro balení palivového dřeva nebo štěpků. Vyberte si z několika různých objemů a barevných provedení, které nabízíme. Pytle jsou zdravotně nezávadné a přímo určené pro styk s potravinami, a tak si můžete být jisti, že jsou tou pravou volbou!

Síťované pytle na brambory a zeleninu