FOKUS-H s.r.o.
Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory

Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, cukru či luštěnin, síťované pytle na brambory i zeleninu

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, převáženého nákladu, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky

Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování a uchování velkého množství nejrůznějších komodit


Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování a uchování velkého množství nejrůznějších komodit

Potřebujete převézt nebo uskladnit velké množství sypkého materiálu či zemědělských komodit? S tím Vám hravě pomůžou velkoobjemové pytle Big Bag od společnosti FOKUS-H s.r.o., které disponují neuvěřitelnou nosností 600 - 1250 kg a jsou vyrobeny se zdravotně nezávadného materiálu.

Kvalitní Big Bag vaky od společnosti FOKUS-H s.r.o. uchovají sypké materiály i zemědělské komodity

Velkoobjemové BIG BAG vaky, které bezpečně uchovají sypké materiály, dřevo, štěpky i brambory

Potřebujete převézt nebo uchovat opravdu velké množství sypkých materiálů? Ať už se jedná o cukr, pelety, granuláty nebo chemikálie, se vším si hravě poradí velkoobjemové vaky Big Bag z naší nabídky. Kromě sypkých materiálů skvěle poslouží i na uchování dřeva, dřevních štěpků, sena nebo brambor. V poslední době však své využití nacházejí také v domácnostech nebo výrobních provozech. Díky svému velkému objemu a kvalitnímu provedení splní veškeré Vaše požadavky!

Velkoobjemové pytle Big Bag


Velkoobjemové vaky Big Bak s nosností 600 - 1250 kg, výběr konkrétního vaku pro Vaše účely

Ať už potřebujete uchovat cokoliv, naše Big Bag vaky, známé také pod názvy JUMBO nebo FIBC, Vám s tím hravě pomůžou. Disponují neuvěřitelnou nosností 600 - 1250 kg. To je jedno z nejdůležitějších kritérií při samotném výběru konkrétního vaku. S výběrem konkrétní nosnosti Vám pomůže tabulka s orientačními hodnotami objemové hmotnosti vybraných komodit. Big Bag vaky jsou vyráběné ze zdravotně nezávadné a recyklovatelné polypropylenové tkaniny. Jsou tak vhodné k přímému styku s potravinami a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. V naší nabídce najdete tři typy vaků: s násypným a výsypným ventilem, otevřený s rovným dnem, se zástěrou a výsypným ventilem.

Tabulka objemové hmotnosti komodit pro výběr nosnosti Big Bag vaku